.

Виж резултатите на анкетата: Windows XP или Vista?

Гласували
35. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Vista

    9 25,71%
  • Харесвам и двете

    3 8,57%
  • Не ми допадат

    3 8,57%
  • Windows XP

    20 57,14%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1
    Повече от фен Аватара на mkio
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    375

    Windows XP или Vista?

    Кжете, кое от двете ви харесва и ви върши работа по-добре, вобще споделете впечатления

  2. #2

    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    17
    еми братле на лаптопа ми със 4гб рам и вистата ми е слаба

    мани го това XP, даже и нов уиндоус ще излиза тая година
    yo ma nigaz

  3. #3
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    xp
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  4. #4
    Windows 7.
    По-добра, по-бърза, по-надеждна, по-красива (за мен) от Виста-та.
    ХР е морално остаряло и е само за слаби конфигурации и нетбуци
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  5. #5
    А като се оптимизира 7-цата :P
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  6. #6
    За преносим компютър съм останал с впечатлението че виста по-добре ползва батерията, за 5-6 годишни конфигурации XP е добър вариант
    от това което са ми разказвали приятели имащи winodws 7, като скорост е сравнима със скоростта на XP SP3 като имаш предвид че 7цата е с аеро.
    Цитирай Първоначално написано от тянко
    виста опитмизирана и 7мица опимизирана и са на 1 и същи хал
    7цата може да бие е с малко но бие и определено RTM версиите са още по-добре тази ползвана за сравнение сигурно е била по-старичка може би RC1

  7. #7
    Е то зависи и конфигурацията
    На Е5200 7-цата тръгна доста по-добре и гладко от Вистата и ползва по-малко хард-а.
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  8. #8
    е5200 ама на колко GHz аз говора за конфигурация от рода на asus eee ( с харддиск не ssd) , sempron 2800+, 1gb ram, 8600gt 512 mb, специално собстевениците на тези конфигурации са по-доволни от 7ца а не от xp

  9. #9
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Ползвам Windows XP Pro от години. Не съм имал проблеми, по натам ще си сложа Windows 7. Вистата някак си не ми допада.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  10. #10
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    7-ца както казаха е най-добре и споделям мнението. Но има едно голямо ОБАЧЕ. В момента 7-цата е още доста бъгава и има какво да се желае. Все пак е бета, а бета операционна система специално не бих си сложил никога на компа. Иначе измежду Виста и XP определено второто. Виста последва съдбата на Уиндоус 99 и 2000. Не успя да се наложи. Повечето хора минаха от 98 директно на ХР и ми се струва, че сега пак ще стане така, само че ХР -> 7.

  11. #11
    До сега само на XP съм си карала, vista не съм си слагала... Обаче когато пробвах windows 7 нещо ми бъгна компа, много памет ми заема..

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от MakeMeLaugh
    Windows 7.
    По-добра, по-бърза, по-надеждна, по-красива (за мен) от Виста-та.
    ХР е морално остаряло и е само за слаби конфигурации и нетбуци
    "I like my beer cold, my TV loud and my homosexuals flaming." by Homer Simpson. http://www.vbox7.com/play:7a6b9157 Най-добрите !!!!!!!

  13. #13

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от XceSS
    xp

  15. #15
    Аз съм ползвал и 3те,но най ми допада 7.Откакто махнах ХP чегъркането по хард диска изчезна.
    В живота има моменти, когато някой толкова ти липсва, че желанието да се опреш на рамото му запълва всички твои мечти!

  16. #16
    не ви хващам идеята да си сложите друга оперционна система освен Xp.Който е най-лесен за употреба, най-добре разработен заради значителното време от което го има ,най-евтин , най-разпространен и всяка игра която излезе на пазара първо изкача за Xp всяка до сега , а апък и за другите системи даже най-известните игри не се разработват и не знам дали все пак можете да ги играете обаче със сигурност има повече проблеми.Затова обектвивно Xp е най-добрият избор

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от EcTeTa
    не ви хващам идеята да си сложите друга оперционна система освен Xp.
    Нали за това е анкета,всеки да изкаже своето мнение.
    "I like my beer cold, my TV loud and my homosexuals flaming." by Homer Simpson. http://www.vbox7.com/play:7a6b9157 Най-добрите !!!!!!!

  18. #18
    Повече от фен Аватара на Sa6eks
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София.
    Мнения
    387
    Linux Debian Истината използва най-малко ресурси от всички ОС-та
    Skype: Sa6eks
    Търсете ме за каквото и когато си пожелаете
    Mомче съм !!!

  19. #19
    ХР е най-добро за игри,понеже почти всичко тръгва на него,минус е че не подържа DirectX10,но не е болка за умиране и пък е и най-леко.

  20. #20

  21. #21
    Oт дясно съм с XP а пред мен с Vista Ultimate x64 така, че и двата ми харесват


    Ентусиазиран НЕпукист™
    "Господ на небето , OPEL на шосето ! "

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от EcTeTa
    не ви хващам идеята да си сложите друга оперционна система освен Xp.Който е най-лесен за употреба, най-добре разработен заради значителното време от което го има ,най-евтин , най-разпространен и всяка игра която излезе на пазара първо изкача за Xp всяка до сега , а апък и за другите системи даже най-известните игри не се разработват и не знам дали все пак можете да ги играете обаче със сигурност има повече проблеми.Затова обектвивно Xp е най-добрият избор
    Голяма грешка.7-цата е в милиони пъти по-лесна за употреба.На XP-то,примерно,за да отидеш да смениш Power Options,трябваше да отидеш на Start/Control Pannel/Power Options.Е на 7 се родих,поне аз.Start,пиша Power Options,Enter и съм там.Най-добрият User Interface от операционна система,който съм виждал.Ползвал съм 95,98,ME,XP,Vista,Server 2003/8 за няколко минутки,Linux (X)/(K)/Ubuntu пак за малко,но му свикнах,Mac OS X Leopard отново за няколко минутки.7-цата просто ги смазва откъм User Interface.А относно игрите,вече излизат главно за Vista SP2,като поддържат XP SP3,а не за XP SP3.XP-то залязва просто.Много е старо вече,но наистина това беше и все още е най-успешната операционна система на Microsoft,а и не само.Като кажеш компютър,се сещаш за XP,нали?А относно Vista...Не е толкова бъгава,колкото я изкараха всички.Поне след SP1,а дори и чистата.Има си и кусури де,но при всяка операционна система ги има.

    My First Site : http://d3co.hit.bg
    My Second Site : http://d3co.navhost.com
    My First Site Copy At : http://d3co.navhost.com/Old%20Site

  23. #23
    Xp,рабира се.
    I believe I can fly..

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от D3Co
    Цитирай Първоначално написано от EcTeTa
    не ви хващам идеята да си сложите друга оперционна система освен Xp.Който е най-лесен за употреба, най-добре разработен заради значителното време от което го има ,най-евтин , най-разпространен и всяка игра която излезе на пазара първо изкача за Xp всяка до сега , а апък и за другите системи даже най-известните игри не се разработват и не знам дали все пак можете да ги играете обаче със сигурност има повече проблеми.Затова обектвивно Xp е най-добрият избор
    Голяма грешка.7-цата е в милиони пъти по-лесна за употреба.На XP-то,примерно,за да отидеш да смениш Power Options,трябваше да отидеш на Start/Control Pannel/Power Options.Е на 7 се родих,поне аз.Start,пиша Power Options,Enter и съм там.Най-добрият User Interface от операционна система,който съм виждал.Ползвал съм 95,98,ME,XP,Vista,Server 2003/8 за няколко минутки,Linux (X)/(K)/Ubuntu пак за малко,но му свикнах,Mac OS X Leopard отново за няколко минутки.7-цата просто ги смазва откъм User Interface.А относно игрите,вече излизат главно за Vista SP2,като поддържат XP SP3,а не за XP SP3.XP-то залязва просто.Много е старо вече,но наистина това беше и все още е най-успешната операционна система на Microsoft,а и не само.Като кажеш компютър,се сещаш за XP,нали?А относно Vista...Не е толкова бъгава,колкото я изкараха всички.Поне след SP1,а дори и чистата.Има си и кусури де,но при всяка операционна система ги има.
    7-та е предшественика на вистата същото само че с малко повечко ефекти и по олекотено


    Ентусиазиран НЕпукист™
    "Господ на небето , OPEL на шосето ! "

  25. #25

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си