.

Виж резултатите на анкетата: Как гледате на гаджето, като на татко или като авантюра?

Гласували
87. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • татко

    54 62,07%
  • авантюра

    33 37,93%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35
  1. #1

    Как гледате на гаджето, като на татко или като авантюра?

    трето положение има ли?

  2. #2
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    На кое гадже. На настоящото ми такова не гледам по нито 1 от посочените начини. за мен не е авантюра, но не е и баща.
    За мен е сериозният ми приятел, с който искам да имам общо бъдеще. В коя графа се вписва?

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    На кое гадже. На настоящото ми такова не гледам по нито 1 от посочените начини. за мен не е авантюра, но не е и баща.
    За мен е сериозният ми приятел, с който искам да имам общо бъдеще. В коя графа се вписва?
    Щом искаш общо бъдеще, това не означава ли да бъдете след време семейство и да имате свои деца? Т.е. в графата 'бъдещ татко'?
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    predi da stanem mama i tatko,gledah na nego kato na 4oveka,s koito iskam da buda zavinagi,nezavisimo kakvo 6te mi struva tova.ne sum mislila za deca,na edin po-kusen etap ve4e poglednah na nego kato na taatko-4ak,kogato malkiq se rodi i go vidqh v rucete mu,do togava si be6e moq batko

  5. #5
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от what3ver
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    На кое гадже. На настоящото ми такова не гледам по нито 1 от посочените начини. за мен не е авантюра, но не е и баща.
    За мен е сериозният ми приятел, с който искам да имам общо бъдеще. В коя графа се вписва?
    Щом искаш общо бъдеще, това не означава ли да бъдете след време семейство и да имате свои деца? Т.е. в графата 'бъдещ татко'?
    Е, да....ама не се знае все пак. Между другото аз си го харесах именно защото мислех, че ще е страхотен баща...6-то чувство просто. Сега съм убедена в това...Само, че той момичета не ще, а аз мъже на този свят не искам да раждам....

  6. #6
    hottie
    Guest
    Като на любовник, приятел и баща Всеки път като го гледам как си играе с дечица ми става едно хууууууубаво! Сигурна съм, че ще е страхотен баща !

  7. #7
    Като се сгаджосахме с мъжа ми, вътрешно знаех, че това ще е бащата на децата ми. Не знам как да го опиша като чувство, може би се дължеше на един сън и така си и стана... 3 и половина след това ние си направихме бебе, но и преди и сега ми е и като авантюра и като татко на детето ми ... тръпката си я има и това е много важно

  8. #8
    Винаги с когото и да съм повече от 2-3 седмици го поставям и в двете ситуации и пресмятам дали става...
    Гледам да не се вманиячавам

    Сегашният...на външен вид и визия в началото,не ми изглеждаше на сериозно момче,но когато го поопознах и видях колко луд е по-децата. Навсякъде снимки с племенниците му,с брат му,който е отгледал...
    Как да не се замисли човек как той държи и моето дете в ръцете си

  9. #9
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Кремче, какви са тези крайни изказвания, чак се учудих?
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  10. #10
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Кои по-точно. Не искам да раждам момчета. Ако е момче-ще си седи в матката, докато не стане момиче . Просто не си представям, че ще имам момче и ще съм мъжка майка и 1 ден-свекърва!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Кои по-точно. Не искам да раждам момчета. Ако е момче-ще си седи в матката, докато не стане момиче . Просто не си представям, че ще имам момче и ще съм мъжка майка и 1 ден-свекърва!
    Кремче божа работа....

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  12. #12
    И момче и момиче да е..важното е да е здравичко и добричко.
    И момчетата и момичетата ни носят с времето по някой проблем,така,че не можеш да знаеш с кое ще е по-добре :P

  13. #13
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Кои по-точно. Не искам да раждам момчета. Ако е момче-ще си седи в матката, докато не стане момиче . Просто не си представям, че ще имам момче и ще съм мъжка майка и 1 ден-свекърва!
    Когато разбрах, че ще си имам братче много плаках, исках сестричка... тогава бях на 6...
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  14. #14
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Просто не си се представям с момченце.....ама грам. но знае ли човек.....

  15. #15
    Като баща. Не искам да се вманиачавам, но, за да го виждам като такъв трябва да го мисля за отговорен, пък аз безотговорни гаджета разкарвам много бързо.

  16. #16
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Гледах на него като на авантюра в началото, но като видях миналата седмица как си играеше с неговия племенник и как му отива да е тати, как се променя изражението му, щом гушне бебо... съм вече сигурна, че ще е страхотен мил и грижовен тати.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от mi6uence
    Като баща. Не искам да се вманиачавам, но, за да го виждам като такъв трябва да го мисля за отговорен, пък аз безотговорни гаджета разкарвам много бързо.
    Не трябва да си само отговорен има много други качества , които трябва да притежава човек преди да стане родител

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  18. #18
    Аватара на TheBestFriends
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Страната на Невъзможното
    Мнения
    199
    Не знам като какво гледам на него от тези две посочени неща, но много често си го представям с бебе в ръцете.

  19. #19
    в началото и аз гледах на него като авантюра, но с времето започнах да гледам на него като на татко

  20. #20
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    И момче и момиче да е..важното е да е здравичко и добричко.
    Напълно съм съгласна.

    Аз винаги тайничко гледам на гаджетата си като евентуални татковци.

  21. #21
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Гледам на него като на много сериозен приятел
    Определено не е авантюра,но за деца е прекалено рано
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  22. #22
    Сегашният ми приятел го гледам като мой партньор в живота, с когото по-късно смятаме да имаме деца.
    Не мога да отрека, че когато го гледам с братовчед ми, то веднага ми изплува картинката как си играе с нашите деца.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  23. #23
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    Гледам като на него като на моя мъж, а за "татко" още е много рано. След някоя и друга година живот и здраве сигурно ще стане

  24. #24
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    Партньор,приятел и евентуален баща на децата ми.

  25. #25
    Етапа,в който гледах на него като на обикновена авантюра...отдавна отмина,сега той е настояшия ми приятел,с когото живеем заедно и градим планове за съвместно бъдеще и съответно баща на децата ми-живот и здраве!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си