- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Секс без презерватив - за или против?
Напълно безотговорна т*па постъпка
Който иска да пишееее
зависи от партньора , но като цяло съм ЗА
колкото повече - толкова повече...каза мечо Пух и умря от зоб http://kachi-snimka.info/images/arx1254396390d.jpg
Против
If you're looking for perfection, buy yourself a Barbie Doll !
ЗА, когато му дойде времето.
В първия месец от някоя връзка се ползва задължително пресерватив. След туй кат съм сигурен че е чиста(ходи се на доктор) и минаваме на БЕЗ. Мога да ви кажа че тръпката е голяма. Разбира се ако нямате опит не го правете че става мамата си джеис.
ako iskash bebe za ako ne protiv
Зависи от партниора аз примерну съм за,но все пак го правя от година и нещо без презерватив с 1 мацка ако е само за 1 път или не съм сигурен ест че щте използвам не ми се дават пари за лечения камо ли за издръжки.
за![]()
Значи тва "за или против",е много тъпо!Всеки човек си има лично мнение и лични предпочитания,така че, би трябвало да се каже нещо от рода на "Бихте ли правеле секс без презерватив".Всеки човек сам си решава,кво е тва "За или против" Никой не може да ЗАБРАНИ секса без презерватив така че тва против,е тъпо да се каже!![]()