.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Hybrid View

  1. #1

    шум в ушите

    хора, помогнете! от 3 дена имам страшен НЕПРИСТАНЕН шум в ушите, като бръмчене на самолет с мотор с перка, не с ултразвуков двигател знам че звучи малко смешно, сеедно че ви говори 70 годишна баба, ама наистина от 3 дена го има и не спира прочетох че нискотоналните шумове са добри и не значат нищо, моя е такъв, ама продължава три дни! моля помогнете ми!

  2. #2
    Върви на лекар, бе. Сигурно имаш възпаление на гърлото, което е стигнало до ушите. И на мен ми се е случвало. Ама три дена да чакаш...

  3. #3
    Голям фен Аватара на BlueCat
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София, България
    Мнения
    919
    Сигурно е от кръвното. Май ако ти е високо. Прочети в нета различни начини за сваляне на кръвно.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Не чакай дълго! Дори се прегледай по спешност на УНГ-лекар.Понякога се получава при остро възпаление на вътрешното ухо.А след това се оглушава напълно със съответното ухо. Дано твоят случай не е такъв.

  5. #5
    Абе вие да не полудяхте високо кръвно, углошаване, та аз съм на 15! Верно болеше ме гърлото преди дни, ама вие ме изкарахте... от това надали се углошава, четох в нета че моето е нинскотонално и не е нищо!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от redbul2
    Не чакай дълго! Дори се прегледай по спешност на УНГ-лекар.Понякога се получава при остро възпаление на вътрешното ухо.А след това се оглушава напълно със съответното ухо. Дано твоят случай не е такъв.
    пич, ухото не ме боли, само ми бучи мисля че просто трябва да си почина! :P :P :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си