.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Варицела :@

    Откачам сестра ми има варицела тя е малка ,а аз не съм имал никога и всички ми казват ,че няма как и аз да не съм заразен просто още не са ми избили пъпки и нз . има ли шанс да не е така

  2. #2
    Възможно е да не си заразен . Това че сестра ти има незначи 100% че и ти ще имаш Да има шанс да имаш но не е задължително . Има ваксини - ваксинирай се като предпазна мярка ако не е късно

  3. #3
    Супер фен Аватара на Abigoria
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Добрич
    Мнения
    1 495
    Цитирай Първоначално написано от JaCkSpAr0y
    Възможно е да не си заразен . Това че сестра ти има незначи 100% че и ти ще имаш Да има шанс да имаш но не е задължително . Има ваксини - ваксинирай се като предпазна мярка ако не е късно
    Глупости, няма ваксина за варицела...

    Не е задължително да я хванеш, всичко опира до имунна система... Но ако вдигнеш температура или се чувстваш отпаднал, изпий една чаша вино или шампанско, за да могат да избият пъпките и да ти мине по- бързо

  4. #4
    От 1995 година ваксина срещу варицелата се дава на деца след 12 месеца, както и на възрастни. Ваксината е ефективна около 70-85% при предпазване на леки инфекции и повече от 95% при предпазване от средни или тежки усложнения. Моля те като не си осведомен не си отваряй устата

  5. #5
    Супер фен Аватара на Abigoria
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Добрич
    Мнения
    1 495
    Цитирай Първоначално написано от JaCkSpAr0y
    От 1995 година ваксина срещу варицелата се дава на деца след 12 месеца, както и на възрастни. Ваксината е ефективна около 70-85% при предпазване на леки инфекции и повече от 95% при предпазване от средни или тежки усложнения. Моля те като не си осведомен не си отваряй устата
    Момиче съм, и въпреки че има ваксина (сега го прочетох и се извинявам за предния пост), така или иначе пак караш варицела.
    Ако се мъчеше да ме опровергаеш с цитата си, можеше поне да допрочетеш статията

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Abigoria
    Цитирай Първоначално написано от JaCkSpAr0y
    От 1995 година ваксина срещу варицелата се дава на деца след 12 месеца, както и на възрастни. Ваксината е ефективна около 70-85% при предпазване на леки инфекции и повече от 95% при предпазване от средни или тежки усложнения. Моля те като не си осведомен не си отваряй устата
    Момиче съм, и въпреки че има ваксина (сега го прочетох и се извинявам за предния пост), така или иначе пак караш варицела.
    Ако се мъчеше да ме опровергаеш с цитата си, можеше да допрочетеш статията
    Извинявай мила ,но не съм казал, че ще е защитен 100% след ваксината Момчето пита аз отговарям

  7. #7
    Супер фен Аватара на Abigoria
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Добрич
    Мнения
    1 495
    Цитирай Първоначално написано от JaCkSpAr0y
    Цитирай Първоначално написано от Abigoria
    Цитирай Първоначално написано от JaCkSpAr0y
    От 1995 година ваксина срещу варицелата се дава на деца след 12 месеца, както и на възрастни. Ваксината е ефективна около 70-85% при предпазване на леки инфекции и повече от 95% при предпазване от средни или тежки усложнения. Моля те като не си осведомен не си отваряй устата
    Момиче съм, и въпреки че има ваксина (сега го прочетох и се извинявам за предния пост), така или иначе пак караш варицела.
    Ако се мъчеше да ме опровергаеш с цитата си, можеше да допрочетеш статията
    Извинявай мила ,но не съм казал, че ще е защитен 100% след ваксината Момчето пита аз отговарям
    Важното е, че се разбрахме

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си