.
Затворена тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: Преса

  1. #1

    Преса

    Мн се извинявам и искам да попитам знаете ли колко горе-долу струват тези малките дет са по 10-15 см. Мерси предварително (ако може да ми дадете линк да скивам)

  2. #2
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Сигурно си много точна на дартс...

  3. #3
    разкараи ги тея сигили от подписа си бе ! Ти и задника ли си бършиш с Американското знаме ?

  4. #4
    Напиши си по-конкретнно темата и може и да ти отговоря. За кви преси става въпрос? Дай малко по-тачно нищо не се разбира.
    Не ПрОщАвАм И зА нИщО нЕ сЪжАлЯвАм.С вИсОкО вДиГнАтA гЛаВa ВиНаГи ПрОдЪлЖаВаМ! На ниКой нЕ пОдРъЖаВаМ и СеБе сИ оТсТоЯаВаМ! ТъПиТе кУ*Ки Не ПрИзНаВаМ,а ГоЛеМиТе НаДуВкИ с НаДсМеШкА оТмИнАвАм!!!

  5. #5
    Мега фен Аватара на ByK
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Княжество Кофата.
    Мнения
    24 322
    Раздела момиче раздела ..

  6. #6
    тарся преса от тези малките които са във фризьорските салони но немога да ги открия из нета. Те са малки, не са като стандартните

  7. #7
    Oт гризки се падат
    Радвай се на всяка стотна от своя живот, защото след тази стотна може да си на небесния свод.

  8. #8
    a v na maikati put**** ima li gi ?

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от k1ss4y
    тарся преса от тези малките които са във фризьорските салони но немога да ги открия из нета. Те са малки, не са като стандартните
    еми следващия път като отидеш на фризиор питай фризьора си той/тя ще ти каже. Аз като не си намирам нещо за косата питам си фризиорката. Даже много често и оставям парички и тя ми купува каквото искам, като си пазарува за салона и всичко е тип-топ. А и като тя ми купува нещата знам, че са качествени, защото все пак е професионалист и знае какво да ми купи. Мойта преса е такава и струвше 35 лв. преди 1 година, но пак така фризиорката ми я взе, защото и аз не знаех от къде си намеря и не знам от къде я е купила.
    Не ПрОщАвАм И зА нИщО нЕ сЪжАлЯвАм.С вИсОкО вДиГнАтA гЛаВa ВиНаГи ПрОдЪлЖаВаМ! На ниКой нЕ пОдРъЖаВаМ и СеБе сИ оТсТоЯаВаМ! ТъПиТе кУ*Ки Не ПрИзНаВаМ,а ГоЛеМиТе НаДуВкИ с НаДсМеШкА оТмИнАвАм!!!

  10. #10
    На една моя позната майка и е фризьорка и при нея май бяха около 70лв.
    Много е малка, но изправя наистина перфектно.
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  11. #11
    Една позната си купи от техномаркет за 74лв. и е доста доволна от нея

  12. #12
    Голям фен Аватара на stambelan
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    616
    amk933 - що не идеш да живееш в америка ?! щом толкова я обичаш , ПЕДАЛ!
    C изпънати напред ръце облято в кръв едно сърце пулсира и крещи без глас България жива в нас!

  13. #13
    Боже боже .. преса в пълнолетника модератори спите ли?

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  14. #14
    Грешен раздел.
    Опитай в "Козметика и диети".
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си