.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    impulse.bg/hrist4ety
    Мнения
    10

    Какво щуро сте правили в клас..?

    Реших да попитам какво правите в клас...!? Понеже в моя откачен клас сме се побърквали от смях с наще глупости...реших да ви дам шанс да разкажете и удоволствието за мен да се посмея...

  2. #2
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    най-лекото е да бягаш по време на час зад гърба на госпожата... иначе се сети кога да питаш - преди да почне даскало

  3. #3
    Супер фен Аватара на Djenka
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    The little Wien :)
    Мнения
    1 197

    ВЕрно е ,вЕрно е - аз съм от нейния клас (на green0girl)- да знаете к'ви глупости сме правили
    :P :P :P



    П.П. - I my class!!!

  4. #4
    Senior Member Повече от фен Аватара на digitalgirl93
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    well, somewhere far away from here
    Мнения
    328
    Ако започна да ги изреждам. . .Много са. Ето :
    По музика-пеем няква си тъпа песен и изведнъж се чува няк'во мучене и всички гледаме ей така и К. се обажда: Ааа, извинявайте г-жо мислех че тр да ви имитираме пеенето. И всички люш на пода и смях....
    Най-щурите неща са по музика, физическо и математика общо взето, иначе всеки си пати от класа ни.

  5. #5
    Супер фен Аватара на Djenka
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    The little Wien :)
    Мнения
    1 197
    Цитирай Първоначално написано от digitalgirl93
    ...всеки си пати от класа ни.
    Пък ний уж не се клюкарим...Не си патим толкоз де...

  6. #6
    Мега фен Аватара на mrtn
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    В галактическото пространство..
    Мнения
    8 431
    Ми да знае какво да прави за тая година..
    По темата. Беше в час по физика а катедрата в стаята е голяма и отдолу има мн голямо място. Междучасието се бях скрил там и почна часа, госпожата си влезе писа ми отсъствие (все пак я чувам) и тя беше при чиновете с гръб и аз излизам отдолу и и казвам:
    - Госпожо закво ми писахте отсъствие?
    - Ама мартине ти къде беше бе? Някво стреснато
    - Отдолу катедрата..и ме изгони от час..
    Писал съм на дъската в час по английски " Welcome Whore" и тя ни пита кой го написа..и ние от 12 клас

  7. #7

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    impulse.bg/hrist4ety
    Мнения
    10
    0ох ние по математика.... ...Заваля някакъв невиждан дъжд и като отвориха прозорците и цялаата вода в стаята... и госпожаата се поискъпа малко...е имаше нужда....Ааууу.... ами друг случеи... ами... напримеер...ммм..... да не кажете че съм нещо .... ама един от класа си пъхна в панталона молив .... няма да казвам с каква цел.... иии.. отиде до госпожата и ... :
    -Госпожо ходи се до тоалетнаааа



  8. #8

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    impulse.bg/hrist4ety
    Мнения
    10

    tralaalaa...

    ami to takova... znae6 neopitnite blondinki sa tka

  9. #9
    Супер фен Аватара на Djenka
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    The little Wien :)
    Мнения
    1 197
    Най - странното - бой с парфюми
    От нашия клас две момичета си носеха дезодоранти за физическото.И като почнаха двете да се пръскат...А на другия ден половината клас си носеше парфюми или дезодоранти и само навсякъде се чува - ффссст!ффсссст!...И г-жата влиза в час и вика:"Трябва да се отворят прозорците"...Да изясня - това е г-жата дето най-си пати от нашите лудории.После в междучасието по-големите ученици слизат или се качват по стълбите и само:"Олеле,на кво мирише тука,уее..!!!"
    Казвам ви,голЕм смях падна....

  10. #10
    Супер фен Аватара на Djenka
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    The little Wien :)
    Мнения
    1 197
    Цитирай Първоначално написано от mrtn
    Ми да знае какво да прави за тая година..
    По темата. Беше в час по физика а катедрата в стаята е голяма и отдолу има мн голямо място. Междучасието се бях скрил там и почна часа, госпожата си влезе писа ми отсъствие (все пак я чувам) и тя беше при чиновете с гръб и аз излизам отдолу и и казвам:
    - Госпожо закво ми писахте отсъствие?
    - Ама мартине ти къде беше бе? Някво стреснато
    - Отдолу катедрата..и ме изгони от час..
    Писал съм на дъската в час по английски " Welcome Whore" и тя ни пита кой го написа..и ние от 12 клас

  11. #11

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    impulse.bg/hrist4ety
    Мнения
    10

    хих

    оооуу....ами когато се заливахме с водицаа...то да беше мокренее ами цяло къпане Ами друти неща които сме правилиии така Габиии Габии.... спомняш ли сии...:
    - Абе Йоанааааааааааааа.........!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #12
    Аватара на nefchi_bs
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    In the middle of Nowhere
    Мнения
    2 184
    Чак пък щури неща...Най-обикновени лигавщини,не сме толкова оригинални..
    Imagine smoking weed in the streets without ... cops ..

  13. #13
    Супер фен Аватара на Djenka
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    The little Wien :)
    Мнения
    1 197
    Цитирай Първоначално написано от nefchi_bs
    Чак пък щури неща...Най-обикновени лигавщини,не сме толкова оригинални..

  14. #14

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    impulse.bg/hrist4ety
    Мнения
    10

    hm..

    Е.... това ми дойде на ума пък... малко си падам блонди

  15. #15
    Повече от фен Аватара на Lekov
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Pirdop BG
    Мнения
    476
    най-щурото нещо което съм правил бе да пуша трева в час иначе съм бягал зад гърба на даскалката по време на час съм взимал стола качвам се на учителското буро и сядам и какви ли не още простотий но отмина това време вече и ми е супер кофти деба защо завърших

  16. #16
    Авторке, вие пък големи "щуротии" сте правили.

  17. #17
    Слагали сме кабарче на стола на учитела .Аз съм се пикал в кофата през междучасието.Писали сме на даската (всички по една или две букви) че Госпожа еди коя си е най тъпото същество на земята .Бягали сме от час.Преди да черпя директора с бомбон за рождения ми ден,първо съм го облизвал и тогава съм му го давал и още много неща за които сега немога да се сетя

  18. #18

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 440
    в стария клас подпалихме кабинета по изобразително сега най-лудото мисля,че беше да си хвърлим касетофона от третия етаж,всъщност май идеята беше да видим след кое хвърляне ще се раздроби напълно е,след третото

    иначе като бяхме в общежитията навремето сме имали едно бебе плъхче,спукаха ни се тръбите и сялото общежитие се изнесе,наводнихме се(до глезен вода) и охраната уби една змия пред входа..т'ва е
    MarkKnight - мъжленцето


    awesomesheepy - лелинка
    DaNGeRousLy - братче
    RageAgainstTheMachine - тате
    cherrygloss - мама
    Sunshinebabybyy - сестриче
    xNymphetamineGirlx - сестриче
    Discard - братче
    polssa - сестриче

  19. #19
    Повече от фен Аватара на mimenceto666
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    тук, там все едно - на кой му пука
    Мнения
    349
    миналата година няколко от момчетата започнаха да редят чиновете и столовете едни върху други
    ето снимка

    втория път 'пирамидата' беше само от столове
    ето линк http://vbox7.com/play:3eec2806
    и ест след като ги наредиха ги бутнаха

  20. #20
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    завързахме на един обувките на лампата... (той беше с гуменки)

  21. #21
    Аватара на ExtrAc7
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    България
    Мнения
    298
    Еми какво ли не пиратки димки миризливки са хвърляни но най-дивото беше при най-строгата госпожа в час по математика 3 телефона сврирят различни мазни ама от най-мазните кючеци дето можахме да намерим по нет-а ии 3-ма олигофренчета играят на катедрата докато ние ги снимаме същия номер го направихме и по музика ии господина които е на 57 8 години с спринт гонеше снимащия из даскалото

  22. #22
    Голям фен Аватара на d3sincet0y
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Nяkъde п0 sVeта...
    Мнения
    814
    емииии... не се сещам сега за нещо толкова лудо... обикновените неща: бягали сме от час, влудявали сме даскали...
    времет0 тu uztuча

  23. #23
    Мега фен Аватара на elito0o0o0
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Galapagar
    Мнения
    6 563
    Имахме едно доста лудо момиче.. та слушайте ся..
    Начи ние всички много искахме да сме в грипна ваканция ,ама нямахме такъв късмет иии товаа момиче реши в час по БГ да завърже въжетата на щорите за парното,че да стоят отворени прозорците ,за да ни пуснат в грипна ваканция ,заради температурата на стаята и влиза Даскалката по БГ и вика.. КОЙ ПРОСТАК ГО НАПРАВИ ТОВА! и всички си мълчат... тя си остави работите и почна да развързва въжетата.. отне и към 15 минути и още като започна с първото въже и успя да скъса щората.. та до края на годината стояхме със счупена щора..

    Та още един разказ с това момиче.. Значи ние нали тамън си влизаме в стаята и всичко точно нали.. ии кфо почнахме да си говорим и тфа момиче кат взе да си играе със въжето на щората и кфо го дръпна и зе та я счупи .. та после трябваше да я ооправят.. ии всъщност казахме ,че са 5-тии клас виновни

    а колко други простотии сме правилии.. един път изкъртихме вратата.. счупихме бравата..
    Целили сме господина по география не само 1 път с хартийки.. пускали сме музика.. абе много много неща сме правили ,но ако тръгна да пиша всички ..... :P
    Life's like a dick. It gets hard for no reason. :\

  24. #24
    Супер фен Аватара на Sarafina
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 025

  25. #25
    Полях даскала по Бг с 1,5л шише вода.
    Have you come here for forgiveness?
    Have you come to raise the dead?
    Have you come here to play Jesus?
    To the lepers in your head .....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си