.

Виж резултатите на анкетата: Играете ли още компютърни игри?

Гласували
259. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Никога не съм играл/а

    9 3,47%
  • Да, доста често

    117 45,17%
  • Да, но рядко

    103 39,77%
  • Не, от доста време вече не играя

    30 11,58%
Отговор в тема
Страница 2 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 103
  1. #26
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    515
    Ооо играя и още как затуй съм си купил геймарски комп .
    сега играя Red Faction , Resident Evil 5 , NFS Shift и още една която е онлаин само подобна на CS , Combat Arms Europe.

  2. #27
    За да се разтоварвам от работата и понякога от скука - да.

    Кефят ме мениджърите... спомням си как преди години цялата зала се събирахме да цъкаме посред нощите...

    Е, покер, белот, табла са си редовни, ама тях може и out of the computer

    С приятелите сме си останали на по 13-14

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от beretta92sd
    Ооо играя и още как затуй съм си купил геймарски комп .
    сега играя Red Faction , Resident Evil 5 , NFS Shift и още една която е онлаин само подобна на CS , Combat Arms Europe.
    Мога да ти препоръчам Cross Fire, може да ти хареса

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от BladeOfMySoul
    Играя редовно.Момиче съм.Предпочитам го пред дременето по кафенетата пф .Понякога в една игра може да намериш много повече от колкото в един човек.
    Да бе?! Даже от най-малоумния човек може да се научи нещо. По-добре отколкото да забиваш пред компютъра и да си превърташ игрите.

    Учете се от живота. Бахти, живейте го. Закакво ви е даден? Да се пълните с измислици ли? Животът е истинският учител. Вие си седите там в измисления свят и бряяя, кеф. Много лесно, много измислено, много затворено ...и много лузърско, дам..


    Кат' ти гледам и аватара.. ай бегай Сори че съм груба, ама тоя коментар "игри > хора" плюс това че май си аниме фенка, и ми става ясно за какво става въпрос. Няма лошо си зепкаш филми, анимацийки и т.н., но от коментарът ти си пра'я извод че бая си се вкарала в тях + игрите, което.. дали е добре? Наистина извинявай че така те нападам, но...
    Get out from the fictional world, mate.

    Учете се от улиците, не от някви измислени сюжети на някви японски момиченца и момченца, или още по-жалкото - от някви игри. Епа.. тъпо е

    Сигурно те дразнят тъпите хора и гъзарите (то кой ли нормален ги харесва), сигурно си и много различен и сензитивен човек, но си е изцепка да кажеш че предпочиташ игра пред общуване. С който и да е.

    Наистина от всеки все някога научаваш нещо. Животът навън, сред хората просто учи. А да цъкаш редовно не е равно на живот навън, в повечето случаи е равно на пълното затваряне и забавяне.
    Life is adventure, live it!
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  5. #30
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    121
    Играя предимно на флаш игри!

  6. #31
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    не играя


    суупер рядко може да прасна един Left 4 dead, ама трябва да ми е безбожно скучно

  7. #32
    Повече от фен Аватара на littlebaby
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Пловдив
    Мнения
    495
    Приятелят ми постоянно ме зарибява по някви игри Сега цъкам Пейнкилър

  8. #33
    Мен вече ме е страх да си пусна игра защото зарибя ли се - няма спирачки

  9. #34
    Определено играя още, даже всеки ден, стига да съм свободна и да не ми се чете. От години играя какви ли не. Сега съм на Oblivion. Страшна игра, но някои куестове са малко труднички.
    We are not men
    We are machines that take the breath of life away
    We are not men
    We are pathetic animals who kill to kill
    We are not sane
    We are colluding with the enemy is us
    We are not sane
    We are destroying things we are unfit to touch

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от Dimana99
    Играя флаш игри
    Мхм и аз отскоро ги почнах много са заребителни
    =)

  11. #36
    Не, преди като малка играех много на "Супер Марио" и "Симс" , но вече - не ..
    Една любов, която пречи ми да спя,
    едни очи, които срутват ми света,
    едни ръце, които толкова желая,
    ти си любов и война,
    ти си болка и съдба,
    само ти.

  12. #37
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    отдавна не играя... от време на време малко age of empires и това е
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  13. #38
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    Да, доста често

  14. #39
    Повече от фен Аватара на Goebbels
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    475
    Много, много рядко
    предимно фифа, когато ми доскучае
    "Tolerance and apathy are the last virtues of a dying society..."
    -- Aristotle

  15. #40
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Не играя от ученическите си години

  16. #41
    Преди се сцпевах да играя WoW и gta. Сега от около 1.5год не, обаче ми се цъка

  17. #42
    Цитирай Първоначално написано от Disrespect
    отдавна не играя... от време на време малко age of empires и това е
    И аз така По едно време си бях изтеглила и Star Craft и си пострелях с протосите известно време )) Иначе преди време и на Pharaoh, Zeus и всякакви такива подобни. Идеални, ненатоварващи - точно за стари хора като мен

  18. #43
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Аз много обичам игрите, въпреки че съм на 20!!! :P :P :P

  19. #44
    Аватара на shoon
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    East Coast
    Мнения
    196
    Аз съм на 21 ноо играя нали почти всеки ден не че нещо но работя в I-net Club и просто няма как

    П.П. някой ще каже че се оправдавам знам аз

  20. #45
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Цитирай Първоначално написано от shoon
    Аз съм на 21 ноо играя нали почти всеки ден не че нещо но работя в I-net Club и просто няма как

    П.П. някой ще каже че се оправдавам знам аз
    Хеми трябва времето да се убива по някакъв начин. Хубавао правиш

  21. #46
    Какво значи ОЩЕ? Аз не мисля да ги спирам....

    Въобще като почнеш от автора и минеш през две особено чепати дръвца, дето видях в тая тема - страшно предубедени хора. То и аз не ви харесвам мятането на гюбеци по дискотеките, ама не ви храня без причина, нали? Инфидели...

  22. #47
    Да, играя игри като The Sims, Dota, War Craft.

  23. #48
    Аватара на shoon
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    East Coast
    Мнения
    196
    Цитирай Първоначално написано от Lorane
    Да, играя игри като The Sims, Dota, War Craft.
    Dota Е карта от WarCraft човече, а развитието е истината просто, там се разбира колко си дoбър поне така мисля аз

  24. #49
    Аватара на frock
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    In The Shadow Of The Earth
    Мнения
    75
    Да все още си разцъквам на разни MMORPG.. сега пробвам Aion утре пускат и Soul of the ultimate nation
    Take care or u'll be erased!

  25. #50
    Цитирай Първоначално написано от jghgh
    Цитирай Първоначално написано от BladeOfMySoul
    Играя редовно.Момиче съм.Предпочитам го пред дременето по кафенетата пф .Понякога в една игра може да намериш много повече от колкото в един човек.
    Да бе?! Даже от най-малоумния човек може да се научи нещо. По-добре отколкото да забиваш пред компютъра и да си превърташ игрите.

    Учете се от живота. Бахти, живейте го. Закакво ви е даден? Да се пълните с измислици ли? Животът е истинският учител. Вие си седите там в измисления свят и бряяя, кеф. Много лесно, много измислено, много затворено ...и много лузърско, дам..


    Кат' ти гледам и аватара.. ай бегай Сори че съм груба, ама тоя коментар "игри > хора" плюс това че май си аниме фенка, и ми става ясно за какво става въпрос. Няма лошо си зепкаш филми, анимацийки и т.н., но от коментарът ти си пра'я извод че бая си се вкарала в тях + игрите, което.. дали е добре? Наистина извинявай че така те нападам, но...
    Get out from the fictional world, mate.

    Учете се от улиците, не от някви измислени сюжети на някви японски момиченца и момченца, или още по-жалкото - от някви игри. Епа.. тъпо е

    Сигурно те дразнят тъпите хора и гъзарите (то кой ли нормален ги харесва), сигурно си и много различен и сензитивен човек, но си е изцепка да кажеш че предпочиташ игра пред общуване. С който и да е.

    Наистина от всеки все някога научаваш нещо. Животът навън, сред хората просто учи. А да цъкаш редовно не е равно на живот навън, в повечето случаи е равно на пълното затваряне и забавяне.
    Life is adventure, live it!
    Не ми се извинявай,всеки има право на мнение.Твоето е че ,т'ва не е правилно.Окей.
    (Бтв нямала съм предвид пълна изолация,нямала съм и предвид други хора , а говоря само за себе си,просто моето лично и неангажиращо никого мнение.)
    Животът...е право на избор...един избира да го живее навън с приятели,втори вечно на работа в офиса,трети го предпочита по затворен и самотен (да има хора, на които точно такъв живот им се живее).
    Разбираш какво искам да ти кажа нали? ;}
    So have a nice life,каквото ти разбираш под nice.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си