.

Виж резултатите на анкетата: Играете ли още компютърни игри?

Гласували
259. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Никога не съм играл/а

    9 3,47%
  • Да, доста често

    117 45,17%
  • Да, но рядко

    103 39,77%
  • Не, от доста време вече не играя

    30 11,58%
Отговор в тема
Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 103
  1. #51
    На работа разцъквам зума на ден по 50 пъти я превъртам голяма зарибявка е иначе вкъщи когато трябва да разпусна с игрица си пускам CS това е най-добрата игра за мен толкова спомени ми носи още 2001 година...

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  2. #52
    Понякога.
    Само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!

  3. #53
    Фен Аватара на dominating
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    114
    Може би факта, че съм програмист ме отблъсна от игрите ... Последно преди около 2 години играх Warcraft TFT за около 2 седмици, защото бях в депресия.

  4. #54
    Не,отдавна ги занемарих и все пак все още имам 2-3 от типа ``циклеж`` на компа.

  5. #55

    wd

    Цитирай Първоначално написано от Lestat357
    Не, от доста време насам. Когато най-сетне пуснат Alan Wake и Half-Life 2: Episode Three, възнм. да ги изиграя. Mafia II също се очаква да излезе догодина. Дано ми тръгнат само.
    lol half-life 2 part 3 ??? siguren li si 4e she ima az gi 4akam ot cifra vreem sa cukam tuka hl2 v neta na deadmatcha :d prez steam :P

  6. #56

    Re: wd

    Цитирай Първоначално написано от Norm
    Цитирай Първоначално написано от Lestat357
    Не, от доста време насам. Когато най-сетне пуснат Alan Wake и Half-Life 2: Episode Three, възнм. да ги изиграя. Mafia II също се очаква да излезе догодина. Дано ми тръгнат само.
    lol half-life 2 part 3 ??? siguren li si 4e she ima az gi 4akam ot cifra vreem sa cukam tuka hl2 v neta na deadmatcha :d prez steam :P
    Имам Детмача оригинална и Тийм Фортрес 2 също

  7. #57
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    Цитирай Първоначално написано от jghgh
    Цитирай Първоначално написано от BladeOfMySoul
    Играя редовно.Момиче съм.Предпочитам го пред дременето по кафенетата пф .Понякога в една игра може да намериш много повече от колкото в един човек.
    Да бе?! Даже от най-малоумния човек може да се научи нещо. По-добре отколкото да забиваш пред компютъра и да си превърташ игрите.

    Учете се от живота. Бахти, живейте го. Закакво ви е даден? Да се пълните с измислици ли? Животът е истинският учител. Вие си седите там в измисления свят и бряяя, кеф. Много лесно, много измислено, много затворено ...и много лузърско, дам..


    Кат' ти гледам и аватара.. ай бегай Сори че съм груба, ама тоя коментар "игри > хора" плюс това че май си аниме фенка, и ми става ясно за какво става въпрос. Няма лошо си зепкаш филми, анимацийки и т.н., но от коментарът ти си пра'я извод че бая си се вкарала в тях + игрите, което.. дали е добре? Наистина извинявай че така те нападам, но...
    Get out from the fictional world, mate.

    Учете се от улиците, не от някви измислени сюжети на някви японски момиченца и момченца, или още по-жалкото - от някви игри. Епа.. тъпо е

    Сигурно те дразнят тъпите хора и гъзарите (то кой ли нормален ги харесва), сигурно си и много различен и сензитивен човек, но си е изцепка да кажеш че предпочиташ игра пред общуване. С който и да е.

    Наистина от всеки все някога научаваш нещо. Животът навън, сред хората просто учи. А да цъкаш редовно не е равно на живот навън, в повечето случаи е равно на пълното затваряне и забавяне.
    Life is adventure, live it!
    еми игрите също са част от живота от тях също има какво да се научи просто не трябва да да се играничаваш в тва вообще да не играеш игри или в това само да играеш игри защо както каза ти живота е приключение всичко ново което опитваш е едно приклиочение игрите също просто трябва да си истенски приклиоченец и да търсиш все нови и нови и като ги откриеш не да казваш да бе то тва е за загубеняци просто се впускаш
    играя игри винаги когато имам време и възможност ест доста по рядко от преди най вече играя рпг-та и походови стратегии ама вече рядко правят качествени игри от тежи жанрове
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  8. #58

  9. #59
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    Аз едно време бях много зарибена покрай едно мое тогавашно гадже Но се отървах от този лош навик Само един не успях да преодолея - гледането на анимации

  10. #60

  11. #61
    da , rqdko no vaprosa e da ne se prekalqwa 6ot ima takiva det igraqt non stop jiveqt v igrite togava stava opasno ..
    Jivota e edna dobre zamotana lainqna suvkupnost ot kurvi , pederasi i hora kato nas . I loshoto e che ne se vijda varqnt za opraviq ..

  12. #62
    Допреди месец играех УоУ и малко ЦС,но реших да променя ежедневието си коренно.

  13. #63
    Повече от фен Аватара на Kmet4e
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    357
    Аз съм на 19 и колкото повече ''помъдрявам'' толкова повече забравям за игрите ! Като се има в предвид че преди време бях геймърче и без да превъртя дадена игра не излизах от нас ,а мулти игричките ми бяха любими ,защото се закачах с момичетата Сега се ръчкам из форумчетата и за релакс разцъкваме CS с приятелчетата (ПОНЯКОГА !

  14. #64
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    А не бе

  15. #65
    Повече от фен Аватара на Kmet4e
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    357

  16. #66
    На 14-18 доста играех и се захванах да правя модове за игрите. От тогава ме гони проклятието на модърът - каквато и игра да ми попадне започва един разбор на енджинът й и за 3-4 дни цъкане след работа я превъртам. Видиш ли зъбните колелца на часовникът, той не е вече вълшебната deus ex machina а постановка, дето я знаеш наизуст.

  17. #67
    Аватара на otherworldly
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Ямайка:)
    Мнения
    517
    когато имам време за губене
    Because when I’m with you My heart stops
    And when I’m not near
    It’s Bleeding on the floor
    Someone get a mop!!!

  18. #68
    Играя единствено FarmVille във Facebooka

    По принцип не съм голям фен на игрите

  19. #69
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Цитирай Първоначално написано от MilkyWay
    Играя единствено FarmVille във Facebooka

    По принцип не съм голям фен на игрите
    Моя фармвил майка ми го цъка Иначе понякога цъкам нещо във фейсбук.

  20. #70
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    По принцип спрях, но сега играя Starcraft 2 бетата, забавна игрица
    The Spark

  21. #71
    Никога не съм играл . Ужасявам се като видя мъж на 25-30 години да си прекарва деня в играене на игрички.

  22. #72
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    559
    почти никога не съм играла на игри, сега още по-малко, просто не са ми интересни

  23. #73
    Супер фен Аватара на Riot
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 524
    НА 22 съм и си подувам очите на компютърни игри, проблем ли е ?
    Моля ?!

  24. #74
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Цитирай Първоначално написано от Riot
    НА 22 съм и си подувам очите на компютърни игри, проблем ли е ?
    Да, щом питаш. Лично твой проблем.
    Времето което прекарваш за да си "подуваш очите на компютърни игри" можеш да го използваш за да работиш, да спортуваш или да учиш (на 22 си, може би все още не си получил бакалаварска степен, а ако си - нищо не ти пречи да запишеш магистратура или просто да отделяш време за учене на някакъв език ).
    Какви са предимствата на работата пред РС игрите:
    -изкарваш пари - сигурна съм, че няма да откажеш малко повече. Все пак и да имаме, такава ни е нагласата, че искаме oще.
    -разнообразяваш си деня с нещо полезно - все пак вършиш някаква работа, все си в помощ на някого (шефа,колегите, народа и т.н.)
    -изпитваш удоволствие и удовлетворение от това което вършиш (естествено не всички сме работливи, не на всеки му е приятна работата, но няма пълно щастие. Трябва да сме доволни и на това което имаме в тази криза.)

    Какви са предимствата на спорта пред РС игрите - всички знаем. Перфектната грижа за тялото и здравето.

    Какви са предимствата на ученето пред РС игрите :
    -обогатяваш се духовно, със знания.
    -забавляваш се докато откриваш нова информация.
    -един език, няколко книги ,няколко семестъра - никога не са в повече.

    Проблем е ^ .Защото всички си хабим времето с нещо вредно и безсмислено. Проблема според мен са мързела / слабата воля / безотговорността (тясно свързани са в случая).
    Както и да е, отнесох се пак.

  25. #75
    Супер фен Аватара на Riot
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 524
    Цитирай Първоначално написано от YouDontKnowMe
    Цитирай Първоначално написано от Riot
    НА 22 съм и си подувам очите на компютърни игри, проблем ли е ?
    Да, щом питаш. Лично твой проблем.
    Времето което прекарваш за да си "подуваш очите на компютърни игри" можеш да го използваш за да работиш, да спортуваш или да учиш (на 22 си, може би все още не си получил бакалаварска степен, а ако си - нищо не ти пречи да запишеш магистратура или просто да отделяш време за учене на някакъв език ).
    Какви са предимствата на работата пред РС игрите:
    -изкарваш пари - сигурна съм, че няма да откажеш малко повече. Все пак и да имаме, такава ни е нагласата, че искаме oще.
    -разнообразяваш си деня с нещо полезно - все пак вършиш някаква работа, все си в помощ на някого (шефа,колегите, народа и т.н.)
    -изпитваш удоволствие и удовлетворение от това което вършиш (естествено не всички сме работливи, не на всеки му е приятна работата, но няма пълно щастие. Трябва да сме доволни и на това което имаме в тази криза.)

    Какви са предимствата на спорта пред РС игрите - всички знаем. Перфектната грижа за тялото и здравето.

    Какви са предимствата на ученето пред РС игрите :
    -обогатяваш се духовно, със знания.
    -забавляваш се докато откриваш нова информация.
    -един език, няколко книги ,няколко семестъра - никога не са в повече.

    Проблем е ^ .Защото всички си хабим времето с нещо вредно и безсмислено. Проблема според мен са мързела / слабата воля / безотговорността (тясно свързани са в случая).
    Както и да е, отнесох се пак.
    от списание ли ги преписа тези мъдри съвети
    Нищо не може да се сравни с една приятна няколко часова игричка в неделния ден на фона на домашния уют далеч от досадните хора занимаващи те с простотии и лични проблеми, рилакс
    Моля ?!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си