.
Затворена тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Скачане на въже

    Здравейте. Вече година и половина скачам на въже за удоволствие. Но както може да се досетите, започвам да оформям сериозни мускули. Не прогресирам от доста време, но продължавам да скачам, за да поддържам мускулите.
    Вчера майка ми ми се скара: "Виж се на какво приличаш! Никой панталон няма да ти става от тези мускули, бедрата ти са като на щангист...бла-бла." Много се издразних и казах, че само ги поддържам, не ги развивам. Тя ми каза, че не е вярно. И сега се чудя кое е вярното. Ще съм много благодарна, ако някой ми обясни.

  2. #2
    Чувал съм че помага за растежа(на височина),но като се замислиш е нормално и бедрата да развива
    Summer 09' <33

  3. #3
    Аватара на dan40123
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    из източната част
    Мнения
    315
    скачай си спокойно най-вероятно прасеца ти е развит заедно с бедрото ама те ще се развиват до едно ниво и ще спрат пък и зависи кви серии правиш по колко и тн интензивност... и аз преди скачах, преди месец спрях...
    това за който го мързи ,да бе

  4. #4
    Няма как да развиеш големи бедра от скачане с въже...
    Това си е най-вероятно генетично. Но ако се притесняваш най-добре вземи прави лицеви опори, набирания, да оформиш мускулатурата отгоре и да не ти изглеждат големи краката спрямо нея.

  5. #5

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1
    аз тренирам баскетбол , и скачам секи ден и във нас и на тренировка от важето се дига отскока и то със много а пък тва че бедрата ти се големяват не е вярно прасеца наистина ти се нацепва ама бедрата не

  6. #6
    И аз скачах по много всеки ден, прасеца ми се уголеми дооста (затова и спрях), обаче бедрата не- стегнаха се, но нищо повече

  7. #7
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Скачането на въже е супер готино, особено за момиче :>

  8. #8
    скачането на въже е полезно за сърцето , добре е за крака и задни части , въпреки че съм момче често скачам за раздвижване

  9. #9
    Малко късно пиша, но след 30-минутно скачане се сетих. Благодаря за отговорите, ще продължавам да си скачам. : )

  10. #10
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Цитирай Първоначално написано от TheNewReligion
    Малко късно пиша, но след 30-минутно скачане се сетих. Благодаря за отговорите, ще продължавам да си скачам. : )
    Правилно решение.

    Считам темата за приключена.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си