.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28

Тема: Хоби

  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Sofiq
    Мнения
    131

    Хоби

    Здравейте,
    Пиша, защото искам да си намеря подходящо хоби, а на никъде не съм се насочила още. Досега съм тренирала класически балет (като много малка), спортни танци, по едно време ходех и на йога и съм доста гъвкава. Отписала съм всички спортове с топка, защото съм много зле там (не е като да не съм пробвала). Мислех за модерен балет, но като гледам сайтовете повечето търсят по-малки момичета. Пропуснах да кажа, че съм на 17 от София.

  2. #2
    Супер фен Аватара на SolusChristus
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 038
    Китара. Модерно е вече.

  3. #3
    Голяма си за хоби... Не работиш ли нещо?

  4. #4
    Защо не пробваш с рисуване или писане...

  5. #5
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    Това винаги ми е звучало много тъпо.
    Хоби.Защо просто хората не правят нещата,които им харесват.
    Защо трябва да го наричат хоби?Ето - това ми е работата,а това хобито. Става например ако някой те попита дали снимаш професионално и ти да му кажеш "Не,само хоби".Но да си търсиш хоби целенасочено,заради самата идея за хоби...

    На 17 от София,хмммм...очакват се непристойни предложения.

  6. #6
    Аз обичам да пускам кисийки,вързани с конец,през терасата и вятъра да ги носи чак у румънско. Това ми е хобито на мене. Пробвай и ти.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Battlescarred
    аз пък обичам да се смея на селяните, които не знаят за съществуването на "е" и го превръщат в "и"...
    а аз на шопите,които не знаят за съществуването на "я" и го превръщат в "е".

  8. #8

  9. #9
    нЕма да давам примери,оти ме мързи да ти преглеждам мненията.

  10. #10
    Не сЕкога го пишете с главна буква. Разговорно как го произнасяте,а? <реторичен въпрос>

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Sofiq
    Мнения
    131
    Темата не е диалектното говорене, за това ще ви помоля да спорите другаде.

    SolusChristus, мерси за предложението, въпреки че мисля да се насоча към нещо свързано със спорт.

    InternetTroll, за сега не ми се налага да работя и затова не го правя. А и все още уча и това ми стига.

    TeenSpirit, аз и сега рисувам и пиша, когата ми дойде музата. Благодаея и на теб а идеята.

    _donna_, не разбирам защо да не го наричам хоби, а и не знам друг синоним на "нещо, което обичам да правя през свободното си време".



  12. #12
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    Battlescarred,страшен си,батка.

    sladkata_sisi,дона,не разбирам...бля-бля-бля...и какво - сега питаш пичовете от форума какво обичаш да правиш през свободното си време?
    Ти не знаеш ли?

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Sofiq
    Мнения
    131
    Питам хора от форума за идеи, защото си търся нещо, което да обичам да правя през свободното си време.

  14. #14
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    Цитирай Първоначално написано от sladkata_sisi
    Питам хора от форума за идеи, защото си търся нещо, което да обичам да правя през свободното си време.
    Именно.

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Sofiq
    Мнения
    131
    Не, не мисля, че на 17 или на която и да било друга възраст е късно да си търсиш ново хоби. Явно разбиранията ни не съвпадат. Вече съжалявам, че пуснах темата си тук. Очаквах съвети, а получих само заяждания и спам.
    Някой от модераторите може да заключи темата.

  16. #16
    толко ли ти е трудно, да асимилираш написаното?

  17. #17
    Повече от фен Аватара на Goebbels
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    475
    Пролича си кой е със селски манталитет и ще се наложи да се цитирам.
    Цитирай Първоначално написано от Goebbels
    Проблемът със селяните започна веднага след 1944г., когато комунистите провеждат една дългосрочна стратегия за обезлюдаване на българското село. Първом с индустриализацията на града и второ с колективизацията в селата.
    В такава ситуация селянинът няма друга алтернатива освен да слезе в града, където го чакат специално създадените за него фабрики и предприятия.
    Така в града израства едно инфантилно поколение, което скъсва връзката със селото. Да си селянин не е обидно, напротив - това е човек, който живее на село и произвежда блага! Това не е прост човек, както комунистите осмислят този термин.
    Почти няма селяни вече да работят по бостани или лозя, защото реколтата се обира от нагли цигани, а изкупните цени са толкова ниски, че не си заслужава целия труд. Хората по селата се ограничават само да обработват собствените си градини и да гледат по някое домашно животно.
    Единственото, което се забелязва е, че на пазара все по-рядко се среща качествена българска храна. Разбира се особено в София, където стандарта е по-висок, чуждите хипермаркети никнат като гъби, но почти всичко там е вносно.

    Разбира се, всичко казано от мен се обезмисля, ако си имала в предвид селяни - като манталитет, а не като географско понятие.
    Преди 9 септември 1944г. думата селянин е била синоним на честност, доблест, добросъвестност.
    Българинът винаги е бил селянин и няма нищо лошо в това.
    "Tolerance and apathy are the last virtues of a dying society..."
    -- Aristotle

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    Цитирай Първоначално написано от sladkata_sisi
    Питам хора от форума за идеи, защото си търся нещо, което да обичам да правя през свободното си време.
    Яко деградация...

  19. #19
    Извода: SofiaRegularCunt лиже сергейови задници.

  20. #20
    Оле, не.

  21. #21
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    хобито не беше ли нещо, което искаш и обичаш да правиш

    кво е тва " да си намеря хоби"?

  22. #22
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Цитирай Първоначално написано от Battlescarred
    Цитирай Първоначално написано от LinkTon
    Цитирай Първоначално написано от Battlescarred
    аз пък обичам да се смея на селяните, които не знаят за съществуването на "е" и го превръщат в "и"...
    а аз на шопите,които не знаят за съществуването на "я" и го превръщат в "е".
    дай пример, моля... (молЕ?)
    Преди щеше да е лесно, но мачока спря търсачката...
    Auf dem Weg in eine bessere und gerechte Zeit
    Oder bist du selbst in Wahrheit f test test

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от tqnko
    Пуснах линкче към истината за населението на София.
    Всички селяци са такива, покрай тях се издигат и онези който се имат за нещо повече от съжителите си (т.е. пълните селяци).
    Не ми се спами и в тази тема, но айде на дЕсно!
    Бъдещ горд софиЯнец си ти.Ако дойдеш само ще спомогнеш за разширяването на столицата,достигането и до града от селски тип Перник.
    Той ще го научи,ти пък ще го научиш него,аз ще те науча тебе,онзи пък ще научи мен-благословен да бъде този ден,когато всеки заблуден от лъча на познанието бъде озарен.

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от malone
    Цитирай Първоначално написано от tqnko
    Пуснах линкче към истината за населението на София.
    Всички селяци са такива, покрай тях се издигат и онези който се имат за нещо повече от съжителите си (т.е. пълните селяци).
    Не ми се спами и в тази тема, но айде на дЕсно!
    Бъдещ горд софиЯнец си ти.Ако дойдеш само ще спомогнеш за разширяването на столицата,достигането и до града от селски тип Перник.
    Я-то защо е голямо?

  25. #25
    а де, защо?
    типично за Вас, софианците!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си