.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    201

    Болки в стомаха..

    Сутрин към 5-6 мн ме болеше корем.Станах отидох до тоалетна по голяма нужда- бях малко по-добре,след това взех хапче за корем-мина ми,сега отново ми е лошо а незная на какво се дължи.Девствена съм ,някой да знае от какво може да е ?

  2. #2
    На много неща може да се дължи ... може да си яла нещо,ако пък тренираш нещо може да е вследствие на натоварване във всеки случай ако продължава е най-добре да отидеш на лекар
    Gossip Girl here. Your one and only source into the scandalous lives of Manhattan's elite.

  3. #3
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208

    Re: Болки в стомаха..

    Цитирай Първоначално написано от Titanic_baby
    Сутрин към 5-6 мн ме болеше корем.Станах отидох до тоалетна по голяма нужда- бях малко по-добре,след това взех хапче за корем-мина ми,сега отново ми е лошо а незная на какво се дължи.Девствена съм ,някой да знае от какво може да е ?
    Корема втвърден ли е? Напипай с ръце около пъпа и по-надолу. И дори и леки съмнения да имаш незабавно на доктор. И това си го набий в главата (буквално), не знам какво болкоуспокояващо пиеш, но НИКОГА, когато те боли корем НЯМА да пиеш Аналгин. Бусколизин, Нощ-па са ок, но Аналгин НИКОГА. С най-добри чувства ти го казвам! И колко те боли? Какво значи много? Засилва ли се, отслабва ли?

  4. #4
    Голям фен Аватара на d3sincet0y
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Nяkъde п0 sVeта...
    Мнения
    814
    1. Тичай при доктора бързо!!!
    2. Не рискувай да се подлагаш на самолечения, с каквито и да било хапчета!!!
    3. Мускул ли те боли или някак си вътрешна болка?
    4. Ако е мускул-намали натоварването, ако е вътрешно-погледни пак точка 1.
    времет0 тu uztuча

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си