.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    болки след вадене на мъдрец

    Здравейте,вчера следобяд ми извадиха горен ляв мъдрец,сравнително леко мина излизаше по малко кръв около 3,4 часа след това и после спря и тогава се започна- ама болки ,какво ли не пих и не минава .днес само малко ме отпусна за около 2,3 часа и пак ,зуболекаря каза че го е извадил целия но ме боли адски,като всмукна студен въздух спира за около 3-4 минути ,даже сега като пиша умирам от болка ,но немога да разбера самата рана ли боли /,защото ме болят и другите зъби и горни и долни -това може ли да е отражение от раната ?имам чувството че боли от топло за това немога и да ям .Моля ви кажете ми какво да пия антибиотик ли ,какво да правя аз живея в малък град и нямам голям избор от зъболекари?

  2. #2
    Голям фен Аватара на liim0nka
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    791
    Е това че си от малък град не е оправдание...на мен като ми вадиха мъдрец зъболекаря си написа антибиотик..написа и нещо за пиене като тръгна да излизам от упойка...
    Веднъж ден два след ваденето започна да ме боли..пих едното лекарство и ми мина(единствената болка която усещах е като си отварям устата..от раната ли от шева ли не знам но то е нормално)
    леееееле... зуболекаря каза че го е извадил целия ...смятаааай...казва аа не..не ти ли го показа..кви са тия зъболекари..направо останах без думи..
    It's hard to wait around for something that you know might never happen, but it's even harder to give up, especially when it's everything you ever wanted

  3. #3
    Аватара на ExtrAc7
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    България
    Мнения
    298
    Най-добре да се консултираш с някои в които си сигурна/ен, че знае какво прави

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си