.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    13г. с проблем помощ

    аз съм на 13 и забелязах че след като ми се отлепи кожичката от доло имаш още нещо има една друга кожа която дурпа главичката на долу разбрах че се казва късо гемче и че има два начина да се премахне единия е да се обрежа на пълно а другиа е да се отреже тая кожичка само искам да знам с каква упоика се прави и кой от двата начина е по безболезнен благодаря предварително

  2. #2

    Re: 13г. с проблем помощ

    Малко не ти разбирам обяненията пич... нещо напрежение усещаш ли като я оголиш? Ако усещаш болки дърпане еди що си значи тогава има проблем

  3. #3

    Re: 13г. с проблем помощ

    Цитирай Първоначално написано от spaln0
    аз съм на 13 и забелязах че след като ми се отлепи кожичката от доло имаш още нещо има една друга кожа която дурпа главичката на долу разбрах че се казва късо гемче и че има два начина да се премахне единия е да се обрежа на пълно а другиа е да се отреже тая кожичка само искам да знам с каква упоика се прави и кой от двата начина е по безболезнен благодаря предварително
    Има 2 вида упойки:метсни(локални) и пълни!Местната се поставя на съответното място,в случая основата на пениса,а пълната (поне на мен така ми направиха) се поставя в ръката!Иначе можеш ли безпроблемно да си го забелваш?

  4. #4
    ами като я оголя има някжа кожичка дето дърпа на долу

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от spaln0
    ами като я оголя има някжа кожичка дето дърпа на долу
    Въпроса ми е оголваш ли я докрай и има ли болка някаква?

  6. #6
    да оголвам я до край и понякога има болка

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от spaln0
    да оголвам я до край и понякога има болка
    Най-добре кажи на вашите и отидете на лекар,да не се окаже,че имаш фимоза!Не се срамувай да им кажеш,ще те разберат и ще те заведат!

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Преди да се подложиш на хирургична интервенцич - опитай с раздвижване. Понякога нещата са по-лесни отколкото изглеждат!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  9. #9
    как така раздвижване какжо означва (чикий) или кво ?

  10. #10
    Аватара на Macallan
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    596
    да ти имам и обясненията нищо не разбрах
    To my assitant who’s always hassle’n me and to the ones talk’in sh@# with their backs to me, and to my ex-girlfriend who didn't care about me. To my ex-teachers who never believed in me, to the people who always want something for free:
    I DON'T GIVE A FUCK !!!

  11. #11
    Ами раздвижването и да си масажираш гемчето... и така ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си