.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Sozopol
    Мнения
    37

    ДО колко години може да се забременее?

    Здравейте на всички ДО колко години може една жена да забременява?Предварително благодаря.
    ЦеЛуВкА По НоСлЕтО ЦеЛуВкА По ВрАтЛеТо ЕзИчЕ ТуК И ТаМ мМм АкО ПрОдьЛа НеЗнАм - МаЙ Ще Те ИзЯм !

  2. #2
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Мисля,че докато има редовен цикъл. Но колкото по-възрастна е,толкова по-трудно става..


    П.С. Не съм много сигурна в отговора си;д

  3. #3
    Супер фен Аватара на Di
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 689
    Цитирай Първоначално написано от Biskfitka
    Мисля,че докато има редовен цикъл. Но колкото по-възрастна е,толкова по-трудно става..


    П.С. Не съм много сигурна в отговора си;д
    аз съм сигурен..
    не се изказвай неподготвен,прасе

  4. #4

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Sozopol
    Мнения
    37
    мерси
    ЦеЛуВкА По НоСлЕтО ЦеЛуВкА По ВрАтЛеТо ЕзИчЕ ТуК И ТаМ мМм АкО ПрОдьЛа НеЗнАм - МаЙ Ще Те ИзЯм !

  5. #5
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    Докато имаш цикъл. Настъпването на менопаузата, което ако не се лъжа ставаше към 50-те, е сигурен признак, че яйчниците вече не отделят яйцеклетки, тоест че вече не можеш да забременееш.

  6. #6
    при всички радлично,докато имат цикъл

  7. #7
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Докато има овулаторни менструални цикли.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  8. #8
    Рискът от забременяване се запазва две години след прекратяване на месечния цикъл!

  9. #9
    Ох,нямам представа аз забременях на 24 и на 25 родих!2 години оттогава!

  10. #10
    Супер фен Аватара на Shturrrche88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Давай надолу по Рожен, плетох рими, вдигах вежда, май е време вече да си ходя във Надежда...
    Мнения
    1 108
    Всъщност, ако става въпрос за забременяване по естествен път, или ин-витро- отговорът е
    Докато има овулаторни менструални цикли.
    , ако обаче става въпрос за донорски клетки-износването на плод, може да бъде и в още по-късна възраст (пример-62 годишната бабка)...
    Най-добрата възраст за забременяване по естествен път е между 20-35 годишна възраст. Което обаче не дава гаранция нито за здрав плод, нито за лека бременност, нито за износване до край на бебето.

    И тук на Дунав и на Волга, край Вардар и при Кавказ, с кръвта си българска сме горди, светлик тъй древен грее в нас!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си