.
Затворена тема
Страница 11 от 20 ПървиПърви ... 789101112131415 ... ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 488
  1. #251
    много хубава тема,просто прекрасно че има и щастливи двойки...и аз съм щастлива 7 месеца вече сме заедно с моето слънце...имахме неразбирателства караме се но се обичаме наистина силно...той ми е всичко... http://www.vbox7.com/play:ceb17b1f

  2. #252
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от winterfresh4o
    Само аз ли попадам на фалшиви принцеси , ве ?
    Ти на фалшиви принцеси,аз на фалшиви принцове Щастието ми беше година и 3 месеца и се разделихме,по причината,че го съкратиха от работа и се наложи да си замине в неговия си град,иначе ако беше останал нямаше да се разделим.Още го обичам.

  3. #253
    Е то какво открих в един сайт: Не четете отговорите преди да отговорите на въпросите, иначе няма да ви е интересно 1.Напиши името на човек от срещуположния пол. 2.Кой е любимият ти цвят от тези:жълт,черен,червен,син или зелен? 3.Първият ти инициал:А-К,Л-Р,С-Я. 4.Месецът ти на раждане. 5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло? 6.Напиши името на човек от същия пол като теб. 7.любимото ти число? 8.Калифорния или Флорида? 9.Кое харесваш повече:Езерото или океанът? 10.Напиши желание. . . Отговорите: 1.това е името на човекът,в който си истински влюбен. 2.Ако си избрал: Червено-Ти си жив и изпълнене с любов Черен-Ти си скромен и агресивен Зелен-Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие Син-ти си човек със спонтанен характер Жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора 3.Ако инициалът ти е: А-К-имаш много приятели и любов в живота Л-Р-Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне С-Я-Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро 4.Ако си роден в: Януари-Март-Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този който не си очаквал Април-Юни-Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго Юли-Септември-Ще имаш незабравима година с много промени Октомври-Декември-Годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа 5.Ако избереш... Черно:Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях Бяло:Ще намериш приятел който ще ти се доверява и ще направи всичко това,номоже и да не го разбереш 6.Това е най-добрият ти приятел 7.това са броят на близките приятели,които ще имаш в живота си 8.Ако избереш... Калифорния-обичаш приключенията Флорида-романтична душа си 9.Ако избереш... Езерото-верен си на приятелите си и си малко резервиран океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора 10.желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 час

  4. #254
    ^
    WTF? Тва е пускано хиляда пъти и е огромна простотия.

  5. #255

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    София
    Мнения
    99
    Цитирай Първоначално написано от bmwsasho
    Браво на вас....чак на мен ми стана драго

  6. #256
    Големи сте сладури Пожелавам ви мнг, мнг любов !

  7. #257
    Това е суперр ! Радвайте се на живота и на вас самите ^^ Този разказ ме зарадваа ) Пожелавам ви да се обичате много

  8. #258
    Евала!!!! Много хубава двойка. Обичайте се !

  9. #259
    Мега фен Аватара на Sisito941
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    3 688
    Цитирай Първоначално написано от desadesa
    Евала!!!! Много хубава двойка. Обичайте се !
    Не само те..всичките в темата са големи сладурии..
    Не бързай като караш!
    2-3 минути закъснение са нищо пред живота ти и живота на спътниците ти в колата!

    http://www.youtube.com/watch?v=pwVF-txtUyM

    http://www.ekip7.bg/index.php?option...=8080&Itemid=1 Почивай в мир,Миме!

  10. #260
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    1 081
    Браво. Обичайте се и бъдете винаги щастливи!
    Ако искаш да си щастлив - бъди.

  11. #261
    Супер фен Аватара на fen7asy
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 219
    Десислава Нгуен .. е името на анонимчету ;дд иначее брао брао.. хубави сте и двамата ;рр ии мн любов за напред : ))
    Цитирай Първоначално написано от BladeDancer
    Да приемем че всички сме смешни и да не се караме

  12. #262
    Да, това ми е името и какво от това? Не схванах за кво го написа.. : ) Иначе Благодаря : )

  13. #263
    Супер фен Аватара на fen7asy
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 219
    емии просто е мноо яко и ме кефи да го казвам.. Десислава Нгуен..Десислава Нгуен..Десислава Нгуен..Десислава Нгуен.Десислава Нгуен..Десислава Нгуен.. :Д:Д вече не сии толкова анонимче.. нищо пак си яка ;Д
    Цитирай Първоначално написано от BladeDancer
    Да приемем че всички сме смешни и да не се караме

  14. #264
    Ти си ненормална /ен

  15. #265
    Супер фен Аватара на fen7asy
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 219
    Цитирай Първоначално написано от mariqn4etoo
    Ти си ненормална /ен
    знамм ;дд .. ии съм ненормалНА! ;д
    Цитирай Първоначално написано от BladeDancer
    Да приемем че всички сме смешни и да не се караме

  16. #266
    Цитирай Първоначално написано от MissInd3p3nd3nt
    Цитирай Първоначално написано от bmwsasho
    Браво на вас....чак на мен ми стана драго
    и на мен така.Дано се обичате още дълго време
    ___________________________________________


    дано дано . добре е когато има любов

  17. #267

    по темата

    темата е хубава и историйката е добра евала ви давам сладка двойка сте а тея който се ебават с темата знаят каде да си го наврат

  18. #268
    Много ме радват такива влюбени хора.. това, което прочетох все едно аз съм го писала. И ние с моя приятел имахме доста трудности, но както ти спомена любовта ни е прекалено силна. Пожелавам на всички такава любов, просто няма по-красиво чувство от това да си обичан и да знаеш, че там някъде има човек, който би дал всичко, за да те види щастлива !!

  19. #269
    Повече от фен Аватара на Steff9423
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    362
    И аз вече мога да се похваля че ме "улучи" Купидоновата стрела!
    Най-после намерих подходящото момче..Макар и малко време заедно наистина се чуствам невероятно покрай него.Бях се отказала да търся сродна душа,затова тя дойде сама при мен.И наистина е като в приказка,може би заради това се притеснявам толкова какво говоря пред него..Но за сега всичко е .
    Пожелавам на всички самотници да си намерят половинка,и не си мислете че никога няма да я намерите..Или вие ше идете при нея/него,или той/тя при вас..
    People just can't stop making others hurt..They always smile when you cry,and they like to wash their hands with your tears.

  20. #270
    Този месец правя една година с моето момче . Обожавам го , минали сме през много неща , но още усещам тръпката когато го погледна. Научи ме на толкова много , че няма да ми стигне цялото време на света , за да му благодаря . 27 . 11 . 09
    рамо до рамо със себе си...

  21. #271
    Браво на вас

  22. #272
    Голям фен Аватара на bebchoOoOoOo
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    605
    Цитирай Първоначално написано от monituuu
    Този месец правя една година с моето момче . Обожавам го , минали сме през много неща , но още усещам тръпката когато го погледна. Научи ме на толкова много , че няма да ми стигне цялото време на света , за да му благодаря . 27 . 11 . 09
    Същото, без датата и тва, че годинката я правим днес ..
    Хубавите неща искат време,прекрасните стават веднага!!!


  23. #273
    Супер фен Аватара на Luscious_Heart
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    1 674
    Историята на Анонимчето ме разплака, наистина.
    След няколко неуспеха, дойде една засега хубава връзка в моя живот. Сега обаче минавам (поне аз) през по-тежък период... Не искам да губя надеждата, но той е просто потаен... Може би фактът, че го нараних в началото, му пречи да се разкрие истински, а аз си мислех, че е заради предишна връзка. Моля се нещата да се подобрят, защото и двамата заслужаваме да бъдем щастливи. Опитвам се, както казах, да съхраня надеждата... разбрах, че 1-2 компромиса няма да са излишни от моя страна. Дано да се стабилизираме.
    Аз виждам, че той иска да ни е добре заедно, макар че му е трудно... Просто е такъв човекът. Пред приятелите му не издаваме почти признаци на близост, но насаме е като огън. Грижовен, нежен и все пак доминиращата страна.

    Пожелавам на всички щастие в любовта.

  24. #274

    ..

    Сладирии .. Просто докато го четях очите ми се насълзиха .. особено в часта с гушкането иска ми се и аз да намеря такова момчее .. Много Любов и успех за напред ви пожелавам..

  25. #275
    Egregious! Мега фен Аватара на burpp
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Някъде, където мисловната дейност надделява незнаниет
    Мнения
    3 209
    Любовта на истина е нещо много сложно и трудно за разбиране, тя носи със себе си хубавите и лошите моменти ... но просто няма как. Всъщност като се замисля, без караниците и спречкванията любовта някак си не гори толкова силно.

    Анонимке, пожелавам ви още МНОГО време да продължавате да се обичате все така

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си