.
Затворена тема
Страница 13 от 20 ПървиПърви ... 391011121314151617 ... ПоследнаПърви
Резултати от 301 до 325 от общо 488
  1. #301
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489
    Поговорете си, може и да се получи, макар и трудно.

    Първо вземи го убеди, да се съгласи на разговор, че като гледам и това ти е проблем.

    Ако няма желание - не го търси повече и го остави на мира, досаждането ще го отдръпне още повече.

  2. #302
    Ymolqvax go da pogovorim..
    ni6te..
    Shte go ostavq..
    Nadqvam se da me potarsi
    tarsila sam go 3 sedmici..
    Toi nakraqq mi napisa f facebook kraai neiskam da te vijdaam..
    nesam go vijdala tolkova zal kam men..
    Sega ne go tarsq i se nadqvam toi da me potarsi...
    ako ne me potarsi neznam kakvo shte pravq..

  3. #303
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489
    Ще си продължиш живота, какво друго можеш да направиш?

    Щом ти е казал че не иска да те вижда, по-скоро се загледай за някой и не го мисли, като само той ти е в главата нищо хубаво няма да излезе.

    А и сте се карали постоянно - това показва, че просто не си съвпадате, а ако живеете под един покрив пък съвсем.

    Гледай напред ако той те потърси, си прави сметката, до тогава нищо не можеш да постигнеш, на сила хубост не става.

  4. #304
    Обичайте се ама това не означава ,че целия свет требе да разбере!

  5. #305
    Да живее Любовта
    The best part of me is hidden..

  6. #306
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Поне като е роден на 13 май ... на колко ще става тази година !?
    Big or small, lies are lies!

  7. #307
    Абе тая тема ми вече ми прилича на ония женици дето продават цветя по заведенията и всякяк ти натякват - Купи букет живота е розов - ти и казваш че не искаш Тя обаче ти казва - Купи букет живота е розов!
    Пералнята живее по-дълго със Калгон !

  8. #308
    Цитирай Първоначално написано от FromAutumToAshes
    Това е супер хабаво. Пожелавам на всеки да намери това което анонимчето е успяла ^^

  9. #309
    Аватара на VikiTo992
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    G.Orqhovica
    Мнения
    58
    Mного се радвам за вас.Обичайте се.

  10. #310
    Сладурии ! Много, много любов Ви пожелавам и все така да се обичате !!!
    http://www.facebook.com/pages/The-be...390516?sk=wall "ХАРЕСАЙТЕ" СТРАНИЦАТА МИ !!Enjoy


    Мишле

  11. #311
    Дано и аз един ден бъда така щастлива като теб
    Помни , че винаги има някой готов да вземе това , което ти изпускаш от ръцете си !!!

  12. #312
    Много сте сладки! Много Любов.
    It’s funny how the people who know
    me the least have the most to say..

  13. #313
    браво само така
    не се впрягай в живота
    и без това никои не излиза жив от него

  14. #314

    хихи

    [b] Иии аз да се похваля Макар да не мога да ви опиша колко е прекрасна любовта ни с моя приятел накратко ще ви кажа , че една любов никога не е безболезнена и никога неможе да се каже "При нас всичко е цветно и имаме палното щастие.. Та така аз съм на 15 години и не се срамувам от това приятелят ми е на 21 години заедно сме от близо 2 години .. Познаваме се от много отдавна аз го харесвам от близо 5 години но тъй като преди бях прекалено малка той все ме вземаше за недорасло момиченце и неискаше да се ангажира с мен но един ден тъкмо се беше върнал от портогалия и беше излезнал аз си бях насело и се засякохме отидохме заедно на кафе така имаше приятели около нас и не ни беше скучно по нататак се оказахме в една компания .. Иии така доста често започнахме да се виждаме аз усещах , че го привличам , но и че нямам никакъв шанс с него , защото той се занимаваше с по големи момичета но все пак не сам от кротките и реших , че ще е мой ) след извстно време беше казал на сестра му .. Какче ,, Има една малка мале тази малката оган е " Иии от тогава бях твърдо решена да го спечеля така и стана .. след известно време гонене така да го наречем .. на 01.06.2009г.. тръгнахме ... месец по късно вече бях осъзнала , че той ще е човела който ще остави следа в сърцето ми ... беше най милото нещо в живота ми красив умен прекрасен във всяко едно отношение радваше ме само да гледам усмивката ми да го гледам как спи как ме гледа полудявах , но малко след това ми каза , че се налага да замине за Англия бях просто сакрушенна още се сещам за мига в който ми го каза само го гледах и не асимилирах какво се случва около мен плачех иии неисках да го приема на него също му беше много тежко .. месеца който ни остажаше заедно беше единсвеното което ни остана и бяхме готови на всичко той да е незабравим прекарахме го заедно до последния миг ... седмица преди да замине се скарахме жестоко той дойде до нас за да поговорим аз му казах , че ако поиска да прекара времето което му остава в България без мен ще го разбера той ми каза да искам го и с тези думи ме вкара в тъча секунди след това ме хвана за раката и ми каза от близо година две три .. ти си най хубавото нещо което ми се случва и тогава осъзнах , че немога да си представя да съм без него струваше ми се като сън той да замине и да не се виждаме дълго време дойде и вечерта преди заминаването му излезнахме изпратихме го и той дойде да ме изпрати до нас стоеше пред вратата и трябваше да го пусна той тръгна аз влезнах навътре точно след секунди излезнах изтичах за да го върна за последно и гледах как той беше тръгнал обратно кам мен сякаш не беше реално , но и това отмина замина за Англия.. Два дена по късно ми писа по скайпа ... писахме си много много Колкоот и тъпо да прозвучи бях сигурна че ще го чакам и че не би ми изневерил.. Пишехме си до 5 сутринта в 6 отивах на училище ... ии общо взето много трудно преживявах .. един ден бях решила , че ако продалжа да го чакам без да знам кога ще си дойде просто ще се съсипяя и му казах .. много сажелявам но нямам сили повечее .. 1 месец по късно той се прибра ... Отново се почуствах жива когато го видях той е най милот в жиота ми Ако се наложи да изживея всичко наново пак съм готова само за да съм с него... Много се караме но умираме един за друг [b]Обичам те Боги и за нищо на света не бих те заменила за никой и нищо ...

  15. #315
    Любов! Няма смисъл да я описваме, всеки който я е почувства се чувства невероятно. Така, че ви пожелавам много любов! И много да се обичате.

  16. #316
    Любов ли е да го опишеш

  17. #317
    Ако не си обичал поне веднъж в живота си, все едно не си живял

  18. #318
    Много ми хареса текста които си написала , дано все така да сте заедно да сте щастливи и да не спирате да се обичате.

  19. #319
    Bravo ..! Obichaite se !
    Just smiley..! (:

  20. #320

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Банкя
    Мнения
    14
    Еми евала ви че сте успели поздравлвния.

  21. #321
    браво браво, не че искам да ви разубеждавам ама любов, любов варен картоф белиш го а той суров !

  22. #322

    lubov

    Zdraveite..! Kazvam se Mariq na 17 g sam i sam ot Sofiq... imam ogomen problen koito nemoga da go razresha sama..!! pisha Vi zashtot mislq, che shte mi pomognete pone manichko...! Problema mie takav che imam piqtel i iskam da sme zaedno Obicham go... no nashite ne mi pozvolqvat.. kakvo li ne opitax da sme zaedno zastavax sreshto roditelite mi samo i samo da sam s nego... no neshtata ne se poluchavat taaka kato ni delqt edin ot drug...kajete kakvo mogga da napravq po vaprosa? pomognete mi molq vi..!! Blagodarq Vi predvaritelno!!

  23. #323

  24. #324
    Здр Мария, имаш хубаво име. Като за начало ще е добре да дадеш малко повече информация, като например: Защо вашите ви разделят? Какво те не одобряват във връзката ви? Момчето и то ли така силно иска да сте заедно и прави ли всичко възможно за да бъдете? За да можем да дадем някакво мнение или някакъв съвет, трябва да сме поне малко наясно със ситуацията. От това, което си написала разбрах, само че обичаш момче, вашите ви разделят и ти питаш какво да направиш за да се съберете...

  25. #325

    Re: lubov

    Цитирай Първоначално написано от mishleto23
    Zdraveite..! Kazvam se Mariq na 17 g sam i sam ot Sofiq... imam ogomen problen koito nemoga da go razresha sama..!! pisha Vi zashtot mislq, che shte mi pomognete pone manichko...! Problema mie takav che imam piqtel i iskam da sme zaedno Obicham go... no nashite ne mi pozvolqvat.. kakvo li ne opitax da sme zaedno zastavax sreshto roditelite mi samo i samo da sam s nego... no neshtata ne se poluchavat taaka kato ni delqt edin ot drug...kajete kakvo mogga da napravq po vaprosa? pomognete mi molq vi..!! Blagodarq Vi predvaritelno!!

    От какво естество е проблема - омраза между семействата, на етническа основа???

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си