.
Затворена тема
Страница 14 от 20 ПървиПърви ... 4101112131415161718 ... ПоследнаПърви
Резултати от 326 до 350 от общо 488
  1. #326
    Голям фен Аватара на alice13
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    540
    mishleto23 да не е въпрос на религия ? или си единствено дете ? шото така е много гадно.. и аз имам две приятелки със същия проблем.. На едната й забраняват да е с него щото е турчин, а другата.. просто е единствено дете и родителите й не й позволяват дори да иде до кенефа сама

  2. #327
    Страхотна история...!

  3. #328
    Браво .. много любов !!

  4. #329
    Аватара на rainbowb
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    София
    Мнения
    156
    Обичайте се !! Така светът е по-хубав !!
    I. my all !! <333

    By now you know that,
    I'd come for you,
    No one but you,
    Yes I'd come for you,
    But only if you told me to,
    And I'd fight for you,
    I'd lie its true,
    Give my life for you,
    You know I'd always come for you

  5. #330
    Мега фен Аватара на Nestlee
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Града На Греха ..
    Мнения
    5 412
    Нищо да не се променя дълго време, но ако се промени то да бъде към по-добро!
    Ръка не ми подавай сама сега ще стана,ще те убия само да ме съжалиш. Животът ме накара с всичко да се справям !

  6. #331
    Аватара на Silwiya
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Карлово, Пловдив
    Мнения
    50
    Запознах се с момчето което харесвам... ухааа
    The sun comes down, the stars come out.. It's beautiful, isn't it!?

    Очи пълни, ръце празни... )))))

  7. #332

  8. #333
    Бравоо, все така да се обичате !
    aLL I have is youuu

  9. #334
    Колко сладко ...браво радвам се че все още има такива хора !!!!!!!!

  10. #335
    а и да попитам прочетох че говорите за някакво клипче...може ли някой да ми го покаже ,защото никъде не го виждам

  11. #336
    Супер фен Аватара на Zaharinka
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 977
    Ухуу имам нова половинка,супер радостна съм.

  12. #337
    Супер фен Аватара на gabsit000
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    2 019
    и аз ще споделя нещо,случи ми се наскоро,отскоро съм с това момче,но искам да изразя колко много съм щастлива.Прибирах се с нашите от София от сватба и принципно трябваше да си ходя с по-ранен влак,но тъй като се успях си тръгнахме с последния ..и отиваме на гарата,а аз тъкмо в този момент се бях ядосала на нашите за нещо и точно в същия момент ми се усмихва чаровно едно супер симпатично момче,тази усмивка ме накара да забравя за какво бях сърдита и да ме завладее за дни напред...тайничко се надявах да сме в един влак,кой знае може да се заговорим и да завържем някакво приятелство...но нещата станаха донякъде,паднахме се така с него,че бяхме в съседни купета и двамата седяхме навън,но никой нищо не казваше на другия,само разни погледи и до тук..оказа се че и той е към градът от който съм,макар че доста се учудих тъй като никога преди не съм го виждала и не очаквах да слезе ..вече бяхме на спирката с такситата,той с техните взе си такси,аз с нашите и си казах 'това беше ..,никога повече няма да го видя..' и така 1 седмица горе долу се чудя как да го намеря,мечтая си да го засека някъде по града,но не не се случва..и една вечер бях с един приятел,трябвало да ходи на някакъв купон и да ме вземе с него и кой ли беше там-ТОЙ -момчето от влака..когато се видяхме,нито той,нито аз не можехме да повярваме .. той скочи прегърна ме и ми каза: "Не вярвах,че някога ще те видя отново!!",но живее в Германия и нямам да е за дълго тук ..и така на следващия ден излезнахме ..и вече 3 ден сме заедно и се чувствам много щастлива,макар че ще го загубя след известно време,аз се чувствам на седмото небе,отдавна не бях така ..

    Животът ме накара с всичко да се справям,
    но няма да се справя да ми липсваш ти!!!....

  13. #338
    Фен Аватара на BumpyRide
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Тетевен
    Мнения
    189
    anonimchetou все едно четях моята история (или по-скоро нашата - на мен и моето момче <3 ) ... и толкова се развълнувах.. Желая ви много много щастие и с всеки изминал ден да се обичате все повече и повече, както ние

  14. #339
    Уникална статия , радвам се много за вас това е наистина щастие за което си заслужава да живееш , много добре изказани мисли ! ти ме подсети за предишния ми приятел с , който се скарахме и аз не знам защо и скъсахме

  15. #340
    Аватара на Eph
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Пловдив, майна!
    Мнения
    9
    страшни сте

  16. #341
    Супер миличко Много се радвам за вас

  17. #342
    Аватара на Altamira
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Beyond the Sea
    Мнения
    101
    Много е приятно да разбера, че авторката е успяла да намери точния човек. Продължавайте все така да се обичате. Пожелавам ви всичко най-хубаво!
    Can I steal your mind for a while?
    Can I stop your heart for a while?
    Can I freeze your soul and your time?
    http://www.youtube.com/watch?v=C_4kx8JvpqI

  18. #343
    Днес ми писа мойта интернет любов, беше заминала за англия и не съм го чувала поне от две години.Много се зарадвах че ми пише голямо щастие, дано ми се обади да се видим довечера

  19. #344
    Много любов ви желая

  20. #345
    Браво на вас Ще се чуем пак като скъсате и почнеш да пускаш теми "Какво да правя"

  21. #346
    наистина много вдъхновяващо !
    Tell me,darling,do you wish we'd fall in love ?

  22. #347
    Наистина много драго ми стана ! Браво на вас .. Пожелавам ви още много, много да се обичате и радвате един на друг

  23. #348
    Ех, дано да има повече двойки като вас!! Много да се обичате и да сте все така заедно

  24. #349
    Супер фен Аватара на Zaharinka
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 977
    Те май вече не са заедно...За съжаление.

  25. #350
    Супер фен Аватара на gabsit000
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    2 019
    еми вече не ..

    Животът ме накара с всичко да се справям,
    но няма да се справя да ми липсваш ти!!!....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си