.
Затворена тема
Страница 17 от 20 ПървиПърви ... 71314151617181920 ПоследнаПърви
Резултати от 401 до 425 от общо 488
  1. #401

  2. #402
    Браво на вас ! Точно там е възела на нещата, че понякога са нужни трудностите,за доказване на любовта между двама души и как те успяват да преминат всичко не по отделно,а ЗАЕДНО ! Обичайте се,защото по-хубаво от това НЯМА!

  3. #403
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Браво на вас.Не трябва да се предавате и при най-малкия проблем да се разделяте,както правят повечето двойки.Винаги караниците и трудностите водят до нещо хубаво,след време човек осъзнава какво има до себе си.Пожелавам ви да сте все така щастливи.Обичайте се много.

  4. #404
    Щастлива съм, защото вече почти два месеца има момче, което ме прави най-щастливото момиче !

  5. #405
    Много е мило това ,което си написала.Радвам се за вас независимо ,че не ви познавам.Пожелавам ти да се чувстваш така винаги ,защото това е най-хубавото чувство.Да обичаш и да се чувстваш обичан.Усепх

  6. #406
    Най - хубавата тема в раздела ^^ !

  7. #407
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Вчера направихме 8 месеца. Ако някой ми беше казал преди година и нещо, че ще сме заедно бих му се изсмяла в лицето. Тръгването с него беше едно от най - хубавите импулсивни неща, които съм правила.

  8. #408
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Лондон
    Мнения
    808
    Няма нищо по-хубаво от споделената любов и истинските чувства. Продължавайте да се обичате )

    "Един си остава в сърцето ,а всичко друго просто забавление"

  9. #409
    Много се радвам за вас и ви пожелавам да сте все така щастливи! Всеки заслужава да бъде обичан.

  10. #410
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Благодаря ви, но скъсахме малко след като направихме 9 месеца. Но все пак темата е за споделяне на щастие: може да скъсахме, но той си остава най - добрия ми приятел, на който имам 100000% доверие. Той е единствения човек, който не издал нито една моя тайна независимо дали сме били скарани или не. Доста неща сме преживели заедно, станахме по - зрели. Not a bad end after all

  11. #411
    направо ми оправи деня
    LoVe iS tHe aNsWeR

  12. #412
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...8#post10644328 Моля ви помогнете ми , наистина ще съм ви много благодарна ! Съжелявам че не е по темата просто съм отчаяна ! Благодаря предварително и сори за спама !

  13. #413
    Ами и аз да споделя тогава
    Не знаех, че съществува любов от пръв поглед и мислех, че това е поредната романтична глупост, която хората си втълпяват.. Но.. повярвах! Заедно сме с моето момче вече 2 год. и половина. Понякога си мисля колко е странно и в същото време невероятно хубаво да усещаш, че един човек дава целия си живот за теб.. Аз това усещам от моето момче и когато ми каже, че диша, заради мен му вярвам напълно! Толкова неща изостави и направи за мен, че цял ден живот няма да ми стигне да му казвам и доказвам как всъщност той представлява цялата ми вселена! Пожелавам на всеки един от сърце една такава любов!

    "Ние просто сме две половини на един и същи човек.. и когато сме разделени.. ние просто сме нещастни!.."

  14. #414
    Lovedream
    Guest
    Радвам се за вас ! Прекрасно е ,че има хора,които наистина се обичат..В тези времена . Както ии да ее много любов ви пожелавам !!! < 33

  15. #415
    Страхотно е в тази тема да има и хора, които да споделят с нас щастието си! Много любов ви пожелавам!

  16. #416
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Днес направихме цели 2 години. Избъзика се, че две гадини са издържали цели две години заедно. Дано има още хиляди пъти, в които да празнуваме 26.06 заедно. И дано винаги се обичаме толкова много, защото ще изсъхна като райграс на твърде силно слънце ако него го няма. Той е моето спасение. Промени ме толкова много за 2 години...

  17. #417
    DestinnieLawrencium
    Guest
    Колко хубаво, чак на мен ми стана приятно, като го прочетох. Моята история е почти същата. Сега разбирам, че всичките "лоши" неща, които ни се случиха преди и след като се събрахме са ни били от полза - малка или голяма. Никога не знаеш какво губиш когато печелиш и какво печелиш когато губиш. Радвам се, че сме успели да преодолеем всички тези препятствия и неприятности заедно и сме се задържали. Това направи любовта и връзката ни по-силна и по-хубава. Опознахме се много повече и чак сега разбирам, че колкото и да си мислиш, че познаваш даден човек, винаги има какво още да научиш за него. Сега, когато и двамата познаваме и хубавите, и лошите черти на характерите си, сме много по-щастливи. Дразним се понякога, но все пак се стремим да бъдем по-добри, защото винаги може повече.
    Много се радвам за вас, макар че не ви познавам. Пост-а ти ме усмихна и ми припомни някои позабравени неща. Благодаря ти и успех.

  18. #418
    Никога до сега не съм писала в тази тема, защото не е имало какво да споделя толкова. Бях щастлива, но на друго ниво.

    Вече сме заедно 3 месеца, а сякаш го познавам от цял живот. Обичам го страшно много, толкова ми е щастливо с него. Вярвах, че рано или късно ще си срещна Човечето, но не вярвах, че ще е толкова скоро.
    Толкова е ценен.


    Сякаш сме правени един за друг... толкова сме по мярка - и физически, и всякак.
    Хубаво ми е с него, искам да е така и за напред.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  19. #419
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    А аз съм влюбена
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  20. #420
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Има едно момиче, което владее цялото ми сърце. Дори в момента гледам звездите през прозореца и осъзнавам, че и те не са толкова ярки. Любов.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  21. #421
    vasi55
    Guest
    Браво !!!

  22. #422
    Milewa
    Guest
    Хубаво е сред толкова много теми на се намери поне една, в която не се разказват тъжни истории и търсене на решения.
    Поздравления ! Страхотна тема. Радвах се докато четох темата ти. Дано се постват повече такинва :P

  23. #423
    tonn6
    Guest
    О, стана ми много хубаво. Много се радвам за вас.

  24. #424

  25. #425
    Цитирай Първоначално написано от anonimchetou Виж мнението
    Тъжното е че почти всички теми в раздел Любов са тъжни.. , пуснати от объркани и наранени тийнове.. Ето тук и моята история.. която е щастлива поне за сега.. и ще я споделя. . С моето момче сме заедно почти 7 месеца. Имахме много трудности.. проблеми ,неизказани думи.. и двамата грешихме много пъти..в началото, опитвахме се да оправим всичко и все нещо куцаше.. губех надежда а не е трябвало.Винаги трябва да носим надеждата със себе си.. Времето което прекарвахме заедно ни сближаваше все повече и повече.. нощите.. утрото което посрещахме заедно.. Може би не осъзнавахме как се променихме и двамата към по-добро,научихме се да се разбираме перфектно.. Да посрещаме проблемите заедно.. Да не се караме един на друг,да проявяваме разбиране.. и да не повтаряме предишни грешки..някак израстнахме много ... и станахме като едно цяло.. Той за мен си е моето перфектно момче..Грижи се за мен,обръща ми внимание, милилчък е .. разбира ме.. слуша ми просотиите и лигавщините понякога.. Когато ме прегърне се чуствам толкова малка.. защитена.. сигурна.. и обичана.. Радваме се постоянно един на друг все едно сме от вчера заедно.. усмихнати гушнати.. щастливи.. Днес сутринта когато отворих очи и го гледах как се гушка в мен осъзнах че всички проблеми и трудности които ни се случиха са ни довели до тук.. Дори и тогава в най-трудните моменти не спрях и за миг да вярвам в нас.. и е имало защо.. дори сега се усмихвам пишейки за него.. Благодаря на всички които си направиха труда да прочетат темата ми..
    Все едно си публикувала моята история .. Много се радвам на хора като теб , бъдете много щастливи. Пожелавам на всички останали да намерят своята истинска ЛЮБОВ !!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си