.
Затворена тема
Страница 18 от 20 ПървиПърви ... 814151617181920 ПоследнаПърви
Резултати от 426 до 450 от общо 488
  1. #426
    единствена щастлива тема (освен на онези 9, 10 годишни дето си правят профили да се радват, че са им дълги 4 см)

  2. #427
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Щастлив съм, понеже отивам на рожден ден, ще се напия безпаметно, утре ще ми е лошо, имам кормуване - преди, което ще изпия няколкостотин бири, за да оправя градуса, после ще се наям с боб и ще си спомням за този прекрасен рожден ден...

    Малко по-късно ще почне Армения - България, ще изпия отново завидно количество ракия, след което литърки биричка и ще псувам цяла вечер, докато не заспя в полуседнало състояние..

    Щастлив съм!
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  3. #428
    Супер фен Аватара на Cloud9
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    1 256
    Нашата е много дълга,но и без туй нямам какво да правя....
    Беше септември,2008 година.Гаджето ми по това време учеше в Пловдив и не се виждахме въобще от месец и нещо.Не че имахме дълга и сериозна връзка,ама тоя месец ми се стори година.И не че бях влюбена.Просто бях се задомила за тези 3 месеца и не ми се щурееше с други.И това е много за мен.След пореден разговор,иницииран от мен,аз се нервирах и реших че следващият ни разговор /когато си купя ваучер/ ще бъде последният ни.Седях в стаята,далеч от колегите ми,които шумиха наоколо,смееха се и се опознаваха.Аз бях мрачен облак,защото това не беше университета,в който искам да уча,не бяха хората, които искам да са около мен и въобще не беше живота,които исках.Та цупех си се аз когато чух един колега да говори нещо на едно момче и после ми каза „Запознай се със съквартиранта ми”. Бях чувала за този съквартирант,но честно казано не бях впечатлена.Единственото общо помежду ни тогава беше спора как да кръстим плъха, който се разхожда из квартирата им.Обърнах се бавно и точно като на филм го видях.Сърцето ми се качи в ушите, всичко ми причерня и не успях да си поема дъх.Загубих ума и дума.Той не изглеждаше впечатлен,но с времето разбрах че просто той така си изглежда хаха.Щеше да остане в нашата лекция,за да види с какво точно е свързана специалността ни,а и после с неговият съквартирант да отидат да играят тенис на маса.”Надявам се да обичаш математика” игриво казах аз.”Не я обичам.Уча я” отряза ме той.Аз се обърнах напред засрамена.”Мамка му.Мразя момчетата”.
    Историята ни е много дълга,има много малки детайли,които преобръщат каруцата много пъти, борихме се с хората,които искаха да не сме заедно,борехме се с тежки болести и раздели,но днес живеем заедно, планираме сватба и бъдеще,в което ще сме все така влюбени едн в друг и ще се справяме с всичко заедно.От най-ужасния пример за двойка се превърнахме в един вид еталон за уважение и всеотдайност.От егоистични момче и момиче се превръщаме в раздаващи се възрастни.Обичам те,заек мой!!!!
    П.С. Съквартиранта му ни е кум и сега ме е страх в речта си какво ще спомене от миналото ни хаха.
    Последно редактирано от Cloud9 : 10-16-2013 на 08:46

  4. #429
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Щастлив съм на 29.10 ще си взема първата лично моя кола в живота ми купена с мой пари а дори още нямам книжка ще взимам май 2014

  5. #430
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Щастлива съм. Той ми дава силата и увереността, която ми липсва. Имам ужасни рани по лицето си, които са там поради ужасната ми суета и опита да се чувствам красива. На сутринта като се видях белязана, всичко ми умря. Цял ден имаше рев, но когато се появи той, всичко се оправи. Всичко стана хубаво отново. При нас се получава така, че аз съм слабият във връзката, комплексираният, депресара. Той ме кара да се чувствам добре. Дава ми сигурността, че може и да не съм първа красавица, но никога няма да остана необичана. Научи ме да не на другите правя онова, което не искам да се случи. Научи ме, че кармата е кучка и трябва да съм добра с живота. Благодарна съм му.

  6. #431
    Повече от фен Аватара на vas4e3to0
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Днес на Марс , утре на Венера!!!
    Мнения
    477
    Щастлива съм. Имам най-добрите приятели на света, имам подкрепа от тяхна страна, чувствам се спокойна и сигурна в тяхното обкръжение. Имам най-прекрасният най-добър приятел, който може да съществува. От 9 години сме неразделни. През делничните дни ни е трудно да се виждаме, но това не ни пречи, имаме най-здравата връзка, която някога съм виждала между момче и момиче.
    Щастлива съм. Не съм останала без мъжко внимание, винаги има някой, който да ме прави щастлива и уверена в себе си.
    Щастлива съм. Eminem ще издава новия си албум след няколко дни. ОПРЕДЕЛЕНО СЪМ ЩАСТЛИВА.

  7. #432
    Много, много щастие занапред..! – (h)

  8. #433
    Повече от фен Аватара на xCut0utMyTearsx
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    NeverLand. -.-
    Мнения
    412
    Щастлива съм. Най-накрая намерих момчето за което мечтах. Обича ме, обсипва ме с внимание, нежност и грижа. Не бих могла да искам нищо повече. Всъщност, даже, съм най-щастливата. От 4 месеца насам. И така ще бъде още дълго време. Сигурна съм. На всеки пожелавам такова щастие. ^з^
    Ненαвиждαм ви..
    не, зαщото сте пραзнu в глαвαтα,
    α защото сте пραзнu в съρцαтα..

  9. #434
    Mikaelson
    Guest

    Smile

    Bravo na vas...

  10. #435
    Темата е от преди години,но искрено се надявам да сте все още така щастливи,и да не се разделяте!

  11. #436
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Много съм влюбена и буквално ми е трудно дори да заспивам. От четири дена се е прибрал у тях и аз изкрейзвам вече. Целта уж беше една седмица или десет дена да съм сама да мога да си уча, обаче нещо не ми се получават нещата.
    Да се похваля и че екскурзията беше супер, сега му устройвам аз изненада за Румъния, надявам се д аму допадне...
    Леле, колко е хубаво като летиш в облаците и всичко е супер прекрасно и нищо не може да те изкара извън релси... Имам чувството, че никой и нищо не може да ме изнерви... На моменти чак се чувствам безсмъртна :д ебати работата са тия радиационни пеперуди в стомаха ми :Д

  12. #437

  13. #438
    Искам да се похваля и аз колко съм щастлива. Мисля, че срещнах човекааа Страхотен е, вече 5 месеца всичко е толкова красиво и истинско .

  14. #439
    Я да се отбележа, че и аз съм сред щастливите. Нямам идея колко време ще трае това, но е хубаво да си кажа

  15. #440
    chereshkatag
    Guest
    Леле колко е яко да пътуваш, с много приятели! Беше страхотен уикенд, дано по-често да ни се случва....много се кефя!

  16. #441
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Попаднах на фейсбук профила на anonimchetou ~ с приятеля й си имат бебок и изглеждат щастливи .

  17. #442
    Днеска едвам се събудих, навън е студено и мрачно. Не съм щастлива, не съм и на кеф.

  18. #443
    На мен пък ми е едно такова хубаво. Днеска имам една среща, която чакам дълго време и се надявам нещата да се получат Щастлива съм.

  19. #444
    Супер фен Аватара на Naive
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    2 295
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    Попаднах на фейсбук профила на anonimchetou ~ с приятеля й си имат бебок и изглеждат щастливи .
    ЯЯЯЯЯ :д

  20. #445
    радвам се ,че се чувстваш щастлива! усещаш чувство на 'щастие', но то е в кавички! и ще ти кажа защо! истинската,чистата Любов е много различна от това,което ти наричаш Любов! тя идва толкова рязко и силно,че не бихте и си помислили за караници,разногласия и т.н изпитваш само чувство,че летиш,че дишаш само за него или нея! извинявай,че съм така прям и дано наистина един ден намериш истинската и неповторима Любов!

  21. #446
    Повече от фен Аватара на martin97
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    428
    Та и аз да споделя.
    От няколко месеца ме режат някакви момичета,които много съм харесвал.Веднъж успях да тръгна с една,но връзката ни продължи по-малко от седмица.С друга имахме нещо,но тя реши,че един друг е по-забавен и започна да се държи гадно с мен и сега са заедно.Обаче сега съм болен,пия си лекарствата,след малко ще си направя един горещ шоколад и ще гледам някое филмче.На Нова година ще съм в един приятел и като цяло на купона ще има около 20 души.Надявам се да е забавно както винаги.Ще пия умерено,ще се кефя безгранично.Обвързани,обич айте се!Необвързани,не губете надежда!Приятно посрещане на предстоящите празници!
    P.S.дано тази,която започна да се държи гадно с мен и гаджето и умрат от тумори в мозъка,а дано другата,която ми стана гадже,но прекрати връзката ни бързо,защото не знае какво иска,да не види секс 2 десетилетия.
    Кой ще спечели кеч мач Леми или бог?
    -Леми.
    -Не!
    -Бог?
    -Не,това е подвеждащ въпрос.Леми е бог!!!

  22. #447
    Цитирай Първоначално написано от xCut0utMyTearsx Виж мнението
    Щастлива съм. Най-накрая намерих момчето за което мечтах. Обича ме, обсипва ме с внимание, нежност и грижа. Не бих могла да искам нищо повече. Всъщност, даже, съм най-щастливата. От 4 месеца насам. И така ще бъде още дълго време. Сигурна съм. На всеки пожелавам такова щастие. ^з^
    Щастието ни продължава вече година и три месеца...
    много ми е приятно да чета стари мои мнения и да знам, че тогава съм била толкова щастлива колкото и сега.

  23. #448
    mimetyyy baby
    Guest
    Браво продължавайте все така щастливи да сте

  24. #449
    Голям фен Аватара на TheDeath
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Дълбоко в мрачния свят на Нищото
    Мнения
    535
    Щастлива съм и аз Сутринта в 5,45 му звънна алармата, стана, облече се, приготви се за работа съвсем тихичко и ме целуна преди да тръгне, бях толкова сънена, че едвам смутулявих едно "Обичам те", а той с една такава широка усмивка ме щипна по бузата и каза "Не повече, от колкото аз теб", още една целувка и с шеговит тон "Хайде сега поспи, имаш още час и половина, не се мотай" и отиде на работа. Нямам търпение да свърши и моя работен ден, за да се видим пак, планирам да отидем да ме разбие на една - две игри на билярд, после вечеря и вкъщи, филмче, интимности и пак да заспим сгушени един в друг. Денят ми е прекрасен!
    Няма по-красиво от алената кръв, обливаща черния камък на фона на златистия залез....

  25. #450
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Много се радвам за вас, продължавайте да се обичате :3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си