.
Затворена тема
Страница 5 от 20 ПървиПърви 12345678915 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 488
  1. #101
    Супер сте ,само така ! Наистина историята ти зарежда околните . И за жалост в този раздел подобни приказки са все по-рядко срещано явление . Някак си твоята история и останалите щастливци писали тук давате надежда ,,че колкото и да е трудно в даден момент нещата се оправят . И моята връзка е много трудна ,но е факт ,че по-силно не съм обичала до сега. Придружена с много болка и пречки ( и при мен е намесено разстоянието) ,но и с много хубави моменти ,в които сме заедно . В крайна сметка тази любов ме прави по-търпелива и разбрах ,че има моменти ,в които си готов да дадеш живота си за някого. И ме учи да чакам и да посрещам съдбата си.Надявам се и при нас нещата да се оправят някога ,въпреки че за сега няма изгледи да се съберем в един град .Но знае ли човек Любовта е хубаво нещо ,което не бива да бъде загрозявано със сълзи,обичайте се

  2. #102
    Фен Аватара на DoYouLoveMe
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    173
    обичайте се

  3. #103
    продължавайте в същия дух
    Не е нещастно момичето,загубило любовта на един глупак,нещастен е глупакът изгубил последния си шанс да стане човек

  4. #104

  5. #105

    :)

    Радвам се за вас -за авторката и за всички други писали тук по тази тема и описващи любовта си като прекрасна
    моята любов също е прекрасна беше от пръв поглед,но ни дели голямо разстояние-той е в швейцария,аз съм в българия.и се разбираме на немски,аз го уча и на български де,ама не му се отдава опредено. :

  6. #106
    Любовта е нещо страхотно!!!

    ОБИЧАЙ ТЕ СЕ !!!
    ЗнAм,Че тЕ боЛи..ВиЖдAм Тв0иТе сЪлЗи..иСкAш Дa Си С мЭн НaлИ..Но нЯмA дA Ме ИмAш Ти.. С тЕбЕ лЕкО сЪм ЖеСтОкА...пРоСтО аЗ сЪм СкЪпА сТоКа ..НяМа Да Ме ПрИтЕжАвАш...СоРи СлАдЪк СаM OсТаВаШ.

  7. #107

    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    София
    Мнения
    38
    Браво на вас ! Продължавайте да се обичате и разбирате ! .. Късмет за напред !

  8. #108
    Успехи занапред и дано сте си толкова щастливи и занапред колкото и сега.Дано любовта си е с вас и никога да не се разделяте !!!

  9. #109
    Браво, пожелавам ви много щастие и да бъдете все така щастливи и никога да не ви омръзват . Хайде все така щастливи!

  10. #110
    :hump:
    {{David ft. Dee Jay-Sexy thing}}

  11. #111
    ебаси якото.... жалко за мен че незнам какво е!
    LOVE... the truth is that there is no love for Thug!
    There is no heaven for Thug.... and there is no love for Thug....

  12. #112
    УСПЕХ!
    LOVE... the truth is that there is no love for Thug!
    There is no heaven for Thug.... and there is no love for Thug....

  13. #113
    Много се радвам на такива историйки! Давайте все така!
    Цветослав Радков

  14. #114

    ;

    1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
    2.Кой е любимият ти цвят от тези:жълт,черен,червен,син или зелен?
    3.Първият ти инициал:А-Р,Л-Р,С-Я.
    4.Месецът ти на раждане.
    5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло?
    6.Напиши името на човек от същия пол като теб.
    7.любимото ти число?
    8.Калифорния или Флорида?
    9.Кое харесваш повече:Езерото или океанът?
    10.Напиши желание.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

    .
    .
    .
    .
    .
    .Отговорите:
    1.това е името на човекът,в който си истински влюбен.
    2.Ако си избрал:
    Червено-Ти си жив и изпълнене с любов
    Черен-Ти си скромен и агресивен
    Зелен-Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие
    Син-ти си човек със спонтанен характер
    Жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора
    3.Ако инициалът ти е:
    А-К-имаш много приятели и любов в живота
    Л-Р-Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне
    С-Я-Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро
    4.Ако си роден в:
    Януари-Март-Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този който не си очаквал
    Април-Юни-Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго
    Юли-Септември-Ще имаш незабравима година с много промени
    Октомври-Декември-Годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа
    5.Ако избереш...
    Черно:Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях
    Бяло:Ще намериш приятел който ще ти се доверява и ще направи всичко това,номоже и да не го разбереш
    6.Това е най-добрият ти приятел
    7.това са броят на близките приятели,които ще имаш в живота си
    8.Ако избереш...
    Калифорния-обичаш приключенията
    Флорида-романтична душа си
    9.Ако избереш...
    Езерото-верен си на приятелите си и си малко резервиран
    океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора
    10.желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 чаc

  15. #115

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    180
    Аз пък повече от 2 месеца немога да се задържа .Радвам се за тебе
    Тренирай като дявол, за да видиш рая.
    Силните намират решение , слабите зобат!!!

  16. #116
    7 месеца са си доста време Темата ти наистина ме накара да се усмихнаа...

  17. #117
    Супер фен Аватара на m1nik
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 003
    )

  18. #118
    Браво! Най - после да прочета и нещо свястно, нещо хубаво. Радвам се за вас

  19. #119
    Благодаря ви.. Скоро ще правим 10 месеца.. ах как тече времето.. Времето минава.. а ние с него си оставаме все така щастливи и влюбени.Проблемите ги има навсякъде.. и нас не ни подминават.. трудностите също.. но не може всичко да е лесно нали.. ? Пожелавам на всички вас такава пламенна ,чуственна нежна.. топла.. истинска любов каквато гори между нас.

  20. #120
    ммм...радвам се за вас :P обичайте се още мнооого

  21. #121
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    искам да чукам авторката на темата
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  22. #122
    Най-накрая една тема,която да се отнася за щастието,което носи любовта.Пожелавам ви още много да се обичате!
    We will be okay. People that are meant to be, will find their way in the end.

  23. #123
    Много хубава тема! Прочетох я цялата
    Любовта не може и не трябва да бъде само рози.Трябва да ги има и плевелите,които ни напомнят,че преди да се порадваме на цветята в градината,трябва да ги преборим,премахнем и едва след това...

    Поздравления за всички,които са успели да съхранят връзките си,истински.
    ...още дълго да се обичате

  24. #124
    Любов съкс , приятели. Преди да бързате да ме флеймите , или пък да ме заклеймите като неосъзнал се и "наранен" тийн , просто прочетете мнението ми с което не се мъча да натрапя каквото и да е. В природата на човека се корени оптимизма , който в по - голямата част от живота му е определящ фактор. Едно не мога да проумея. Защо всички пренебрегват лошите страни на любовта , и поставят на пиедестал илюзорните "плюсове" които тя носи. Омръзнало ми е да получавам отговори базиращи се на идиличните представи на неподправени оптимисти. Нека за момент бъдем реалисти и направим равносметка на това , колко любовта ни пречи и ни кара да бъдем на равнището на обикновенните животни. Човека е стадно животно, на който в гена му е заложено да търси близоста със себеподобните си. Истината е , че всеки човек може да живее без любов . Над това стадно чувство стои друго което е по - силно . Инстинкта за самосъхранение. Ако 1 умствено здрав човек израстне без знанието за любовта организма му винаги би намерил начин да изживее живота си пълноценно. От друга гледна точка продукт на това чувство е секса , който води идването си от друг инстинкт , а именно този за продължение на вида. Това винаги може да се случи и без наличието на каквото и да е. Не ви ли писна от всякакви християнски догми и прозаични учения даващи предимство на слабостите на човека. Време е човек да започне да живее с вярата в собствените си способности. Обичта на хората за мен е единствено слабост от която не се нуждая , а и без която всеки може да живее. Реално любовта не продължава вечно , винаги и идва края. Какво следва след нея. "Празнини за запълване" и "мокри кърпички " образно казано . Дори и така наречено нима това е хубаво , нима носи радост на хората . Не ми пробутвайте фрази от типа на " тя дава мн повече отколкото взима " , защото не е вярно. И пак ви казвам не се мъчете да ме категоризирате по някакъв начин. Всичко което изразявам е една проста прожекция на това което аз съм научил от живота. Ако мнението ми е обидило някой , предварително се извинявам. Весели празници.
    In the depths of a mind insane , fantasy and reality are the same ..

  25. #125
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Mozambique, интересна гледна точка. НО ако всеки разсъждаваше като теб, животът ни щеше да е много скучен.
    Да, любовта е болка и сълзи, и е грозна понякога, и ужасно наранява.
    Да, всички можем да живеем без нея. Реално погледнато не ни е НУЖНА.

    Но... с нея просто е по-хубаво
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си