.
Затворена тема
Страница 7 от 20 ПървиПърви ... 3456789101117 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 488
  1. #151
    Много любов ви желая

  2. #152
    Цитирай Първоначално написано от fire_cat
    Радвам се за теб и за хубавата ти тема, която си пуснала тук. Поне малко да ни разведри сред всички тези тъжни теми за разделени двойки. Бъди още по-щастлива и се надявам наистина да оценяваш човека до себе си.


  3. #153
    Уникални сте , направо да ви завиди човек на любовта (благородно разбира се ) мн мн мн любов ви желая Понякога е нужно едно тъжно и отчаяно момиче да прочете такава искрена история за истинска любов като вашата. Когато загубиш любим човек отчаянието и болката са много силни и в такива моменти спираме да мечтаем и да се радваме на щастливите моменти, които ни заобикалят. Много хора около мен страдат от несподелена или загубена любов и наистина понякога се чудя дали има любов или всичко е въпрос на привързване на двама души един към друг. Виждам, че при вас не е така, при вас я има истинската любов и за пореден път се убедих, че за да срещнеш любовта и най-вече да я испиташ, трябва да вярвяш, че тя съществува наистина мн сте сладки, продължавайте да се обичате все така силно! Гушки и цунки от мен

  4. #154
    браво браво .. и при мен с моя човек стояха така нещата, но вече сме 2 години заедно и сме много щасливи .. така , че успех мацка продължавайте да се обичате все така

  5. #155
    Това е просто ТОЛКОВА сладко продължавайте в същия дух!!!

  6. #156
    10 месеца-щастлив адски влюбен
    АЗ ОБИЧАМ ГАДЖЕТО СИ!

  7. #157
    браво браво..много се раздвам за вас [sun] пожелавам ви много щастие и споделена любов btw аз със мойто миличко утре правя 6 месеца [party]..страхотна темичка най-сетне една щастлива история [heart]

  8. #158
    много, много любов на всички пожелавам, защото любовта е най-красивото нещо, което може да се случи на човек. Някой беше казал, че да обичаш и да бъдеш обичан, може би е най-красивото нещо на света. така че пожелавам на всички безкрайно много любов и много красиви мигове с лщбимия човек, защото света се върти около любовта.

  9. #159
    брао брао

  10. #160
    е жИви и здрави
    My telephone!
    M-m-my telephone!
    'Cause I'm out in the club,
    and I'm sippin' that bub,
    and you're not gonna reach my telephone!

  11. #161
    AAxxx каква любов!

  12. #162
    е бравоо мн се радвам за вас

  13. #163
    Голям фен Аватара на darsit0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    845
    браво на всичкиии продължавайте и не се разсейвайте
    ЖЕНСК0 СЪМ

  14. #164
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi
    И съвсем случайно 4 години по-късно, те се откриха. И избягаха от всичко и от всички. От разбитите си сърца, от недовършените си връзки, от изгубения път. И се намериха един друг. Така както се бяха виждали в началото, когато за пръв път сплетоха пръсти на брега на морето. И знаеха, че този път ще бъде завинаги. Затова побързаха да го кажат на всички. Само 1 година след като се преоткриха, те застанаха пред 150 човека и си обещаха винаги да бъдат един за друг истински приятел.

    А сега? Сега се карат всеки ден, имат своите разправии, плакаха стотици пъти. Но нито за миг не спряха да вярват, че тази любов заслужава всичко това. И заслужава да се борят за нея.
    Тази част е най-красивата и най-разчувстващата
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  15. #165
    Историята ви наистина е прекрасна. Пожелавам ви много любов
    Never say hello,if you mean goodbye.Never look into my eyes if all you do is lie.
    Never say "i love you" if you don't really care.
    Never talk about feelings if they aren't really there..

  16. #166
    прекрасна история .. просто думите ти ми възвърнаха надеждата,която БЯХ изгубила насъвсем.ЕВАЛА за любовта ви,евала на вас 2мата..страшно много щастие и любов ви пожелавам и макар да не ви познавам,просто в постнатото от теб си личи,че заедно ви е много добре.Наистина нека бъдещето ви поднесе още повече усмивки и до края да сте заедно .И дано любовта единствено да ви радва.
    Утре ти ще си на дъното и ще ме търсиш,но ще е късно,пожелавам ти го искрено и нека тъпкано да ти се връща.
    Всичко се връща!

  17. #167
    Mnogo hubawoo... neka winagi da ste taka.... pojelawam wi mnogo mnogo luboww i razbiranee !!! :P :P :P

  18. #168
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Браво,радвам се за вас,пожелавам Ви връзката ви да върви все така гладко..

  19. #169
    Аватара на gLypChenCee
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    ForSaken city (:
    Мнения
    1 371

  20. #170

    6tastliva s1m!

    iskam da spodelq kolko s1m 6tastliva,naistena ot malko vreme s1m s priqtelq mi ot 3 meseca no za tezi 3 meseca razbrah 4e jivota za men e prekrasen,bqh naranena,o4aena,samonta i neproglejda6ta napret zagubvaiki vqrata si v liubovta,no v edin prekrasen moment sre6nah moeto mom4e i toi me nakara da otvorq o4i i da razbera 4e liubovta naistena s16testvuva,vqrvaiki v nego az mu se doverih,go i s1mnvaiki se v1v nego se otblskvah za da se predpazq ot porednoto naranqvane no razbrah 4e toi e 4ovek koito moga da obi4am,ovajavam i spodelqm me4tite si,mojebi za tova kratko vreme az opoznah nego i samata sebesi v1v svetlina v koqto nikoga nemisleh 4e 6te ospeq da se vidq 6tastluva s1m 4e go sre6nah,4e s1m v1zmojnosta da go obi4am,da spodelq s nego,da popla4a na negovoto ramo i vs16toto vreme da smeq i da mu kazvam kolko mnogo ozna4ava za men prosto s1m 6tastliva......blagodarq vi 4e ob1rnahte vnimanie za tova koeto s1m napisala

  21. #171

    6tastliva s1m!

    iskam da spodelq kolko s1m 6tastliva,naistena ot malko vreme s1m s priqtelq mi ot 3 meseca no za tezi 3 meseca razbrah 4e jivota za men e prekrasen,bqh naranena,o4aena,samonta i neproglejda6ta napret zagubvaiki vqrata si v liubovta,no v edin prekrasen moment sre6nah moeto mom4e i toi me nakara da otvorq o4i i da razbera 4e liubovta naistena s16testvuva,vqrvaiki v nego az mu se doverih,go i s1mnvaiki se v1v nego se otblskvah za da se predpazq ot porednoto naranqvane no razbrah 4e toi e 4ovek koito moga da obi4am,ovajavam i spodelqm me4tite si,mojebi za tova kratko vreme az opoznah nego i samata sebesi v1v svetlina v koqto nikoga nemisleh 4e 6te ospeq da se vidq 6tastluva s1m 4e go sre6nah,4e s1m v1zmojnosta da go obi4am,da spodelq s nego,da popla4a na negovoto ramo i vs16toto vreme da smeq i da mu kazvam kolko mnogo ozna4ava za men prosto s1m 6tastliva......blagodarq vi 4e ob1rnahte vnimanie za tova koeto s1m napisala

  22. #172
    Супер сладки, радвам се за вас

  23. #173
    Аватара на Galardo
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Бате Незнам...
    Мнения
    45
    Браво хора пожелавам ви както в момента се обичате да сте така както и за в бъдеще така и до край

  24. #174
    Щастлива съм!!но пък сама...Кой е казал че ти е нужна любов за да се радваш на живота..Небето,дъждът...обла ците във смешни форми..Залезите в огнен отенък..Вълните който се разбиват в скалите...Купоните с приятели,шегите...Абе живота е готин,дори и без любов...важното е как гледаш на него и дали можеш да забележиш всичките прекрасни неща който крие..
    Това е от мен,щастлива съм!
    I'm gonna live
    I'm gonna survive
    Don't want the world to pass me by
    I'm gonna dream
    I aint gonna die
    Thinking my life was just a lie
    I wanna be loved
    I wanna be loved

  25. #175

    WoooooOOW...

    Мноооого сте сладички - продължавайте все така

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си