.
Затворена тема
Страница 8 от 20 ПървиПърви ... 45678910111218 ... ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 488
  1. #176
    Пожелавам много любов на всички влюбени а на останалите,като мен,да не спират да се радват на живота [!] Аз лично съм сама от близо месец и мога да ви кажа,че съм наистина много по-щастлива без всичката тази ревност,нерви и караници Стигат ми приятелите,хубавото време и незабравимите моменти

  2. #177
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    484
    ХОРАА, ОБИЧАЙТЕ СЕ !!! ЦЕНЕТЕ СЕ !!! уСМИХВАЙТЕ СЕ !!! сУПЕР СЛАДКОТО Е ДА ГЛЕДАШ ВЛЮБЕНИ СЪЩЕСТВА !!! НЕКА ВСИЧКИ БЪДЕМ ТАКИВА !!! ПРЕКРАСНИ СТЕ !!!


    пРАЩАМ ХИЛЯДИ ВЪЗДУШНИ ЦЕЛУВЧИЦИ И БЪДЕТЕ ИСТИНСКИ !!! ВИЕ СТЕ !!!
    Не мога да изкажа какво чувствам... ейй...
    Колко прекрасно нещо е простотата [!]

  3. #178
    Мега фен Аватара на Gr0zDan0v
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Софето ;d
    Мнения
    3 367
    Pravi lubov,a ne voina-obi4aite se

  4. #179
    Нямам думи просто...и клипчето и текста ти е страхотен !
    Незнам какво да кажа,вие си имате всичко,но все пак ви пожелавам много любов.Беше нужно да има поне една хубава тема свързана с раздела Любов !
    ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ НА СВЕТА!
    \/
    Smile like you've never been hurt ! : ))

    Fuck u for leaving me ...
    when I fucking needed u .


    Нощем все още си мисля за теб..

  5. #180
    хубаво е да имаш верен приятел до себе си. Постигате разбирателсвто и се подкрепяте взаимно.
    ONE TEAM, ONE DREAM, BULGARIA !

  6. #181
    Радвам се за вас продалжавайте да се обичате много хубава тема;Песента от 1-вия клип e много хубава

  7. #182
    Аватара на des1t000
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Ботевград
    Мнения
    343
    Ще споделя и аз...
    Всичко започна преди година и половина, запознахме се неочаквано от братовчедка ми.Най - прекрасния ден в живота МИ!!! ... Всичко се преобърна за миг.Той е най-красивото, най-милото, най-слънчевото, най-прекрасното нещо, което би могло да се случи на някой, ТОЙ е любовта ми! ... В началото беше трудно / той е със 6 години по голям от мен.. бях на 15 почти 16, а пък той е син на влиятелна личност НО ВЪОБЩЕ не спекулира с това/.
    Всеки ден с него е все по слънчев и красив, трепня всеки миг за него, обичам го повече от себе си и от всичко, той наистина ме допълва.Винаги ме защитава, винаги ми подава ръка дори в най-трудния за мен момент /раздялата на родителите ми и развода/ бе до мен.Бе до мен когато загубих баба си, и ВИНАГИ е до мен в добро и лошо.
    Понякога ми е гадно караме се за глупости но след 2 минути сме отново по щастливи от преди.Имаше труден период предишната му приятелка, с която е бил 2 години не спираше да го търси от както разбра, че нашите отношения са сериозни..НО ТОЙ остана с мен..


    ХОРАААА ОБИЧАААМ ГОООО!!!


    КОНСТАНТИН .. Завинаги !
    !!! скайп : brutal.lady
    - - капка любов.. цяло сърце!
    __________________________________


  8. #183
    И аз съм влюбенаааааааааа
    If you play, you play for keeps.Take a gun and count to three!

  9. #184
    Мега фен Аватара на Sisito941
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    3 688
    Цитирай Първоначално написано от important
    И аз съм влюбенаааааааааа
    Ооо и аз..
    Не бързай като караш!
    2-3 минути закъснение са нищо пред живота ти и живота на спътниците ти в колата!

    http://www.youtube.com/watch?v=pwVF-txtUyM

    http://www.ekip7.bg/index.php?option...=8080&Itemid=1 Почивай в мир,Миме!

  10. #185
    Ето я и моята история,която продължава вече почти 1 година и половина и бих искала да продължи докато сме живи...в една ноемврииска студена вечер аз срещнах мойто момче...мойто момче,което ме разбра,което ме прие при него с две рачички и топла гушка и нежно ми прошепна бебо обичам те и никой друг не може да те обича повече от мен...да ще кажете това са чувани думи и то е така,но освен думите нежно изречени,които ми стоплиха душата и сърчицето...Той ми доказа какво знача аз за него и колко много ме обича...Да преживяхме много неща,аз много го нараних,а той бе този който ми прости...оххх...развълнувах се...правихме грешки,по-големите от които аз...Много сълзи проляхме и трудни неща преживяхме,важното е че всичко си простихме...но това НАШЕТО Е ЛЮБОВ И ТО ГОЛЯМА ОБИЧАМЕ СЕ ВСИЧКО СИ ПРОСТИХМЕ МАЛКИ И ДРЕБНИ НЕЩА...Той ме научи да обичам,той е човекът,който ми показа и ми доказа,че любовта наистина съществува,променихме се и двамата към по-добро...Щастливи сме,когато сме заедно,той ме глези,обръща ми много внимание,всеки ден ме дарява с повече и повече обич и всеки ден ме прави по-щастлива и по-щастлива,макар че аз понякога и да не го показвам...миличък е и много се грижи за мен и съм сигурна,че друг като него НЯМА...Обичам го и бих показала на целият свят колко много го обичам...Когато ме гушне се чувствам наистина защитена и че никой нищо лошо не може да ми стори...Радваме си се един на друг и той е частичката от пъзела,която липсваше от мен и който никой друг не можа да я изпълни,а той е точно тази липсваща част от мен...когато е далеч от мен все едно нещо от мен липсва...Щастлива съм,че съм с него,че се обичаме,че се радваме един на друг и винаги ще имаме нужда един от друг....Благодаря,че отделихте време и за мойта сладка и вълнуваща историйка

  11. #186
    нашата история е същата въпреки всичко и всеки сме заедно и много се обичаме.дано и вие да сте така щастливи и влюбени още много дълго време!

  12. #187
    Цитирай Първоначално написано от Sisito941
    Цитирай Първоначално написано от important
    И аз съм влюбенаааааааааа
    Ооо и аз..

    не сте единствени милички

  13. #188
    Наистина сте големи сладури и много си отивате.Хубаво е да има такива теми, които да ни разведряват в трудните моменти и да ни показват, че въпреки всичко любовта съществува !

  14. #189
    Браво, браво все така продължавайте да се обичате....Нали казват, че любовта ще спаси света!!!
    If lOvE iS a cRiME I WouLd be In jaiL FoReveR!! :*:*

  15. #190
    Цитирай Първоначално написано от SummerDream8
    Цитирай Първоначално написано от Sisito941
    Цитирай Първоначално написано от important
    И аз съм влюбенаааааааааа
    Ооо и аз..

    не сте единствени милички

    И АЗ И АЗ

  16. #191
    ОБОЖАВАМ ГО ! ТОЙ Е ВСИЧКО ЗА МЕН ! ВСИЧКО Е ОЩЕ ПО-ПРЕКРАСНО ! ОБИЧАМ ГО !

  17. #192
    КОНСТАНТИН [/b]



    P.S (postscrip) - за латиница!
    П.П (послепис) - за кирилица!

  18. #193
    браво на вас ... ....продължавайте все така...
    От гледна точка на геометрията, любовен триъгълник е възможен само когато един от ъглите е тъп.

  19. #194
    1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
    2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен
    3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я
    4.Месецът ти на раждане
    5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял
    6.Напиши името на човек от същия пол като теб
    7.Любимото ти число
    8.Калифорния или Флорида
    9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът
    10.Напиши желание.


    Отговорите:

    1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.
    2.Ако си избрал:
    Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.
    Черен - Ти си скромен и агресивен.
    Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
    Син - Ти си човек със спонтанен характер.
    Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
    3.Ако инициалът ти е:
    А-Р - Имаш много приятели и любов в живота
    Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще
    разцъфне.
    С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
    4.Ако си роден през:
    Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се
    влюбил в този, който не си очаквал.
    Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
    Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени.
    Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще
    откриеш сродна душа.
    5.Ако избереш:
    Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много
    промени и ще се радваш на тях.
    Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще
    направи всичко това, но може и да не го разбереш.
    6.Това е най-добрият ти приятел.
    7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
    8.Ако избереш:
    Калифорния - Обичаш приключенията.
    Флорида - Романтична душа си.
    9.Ако избереш:
    Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран.
    Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
    10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

  20. #195
    Аватара на xXTOXiCXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Пловдив : )
    Мнения
    196
    какк ви се радвам,че сте щастливиии

    Искам и аз да споделя...От известно време съм с едно момче...отначало всичко жеше.. доста неочаквано... и въобще не можех да го взприема... мислех ,че няма да излезе нищо сериозно...излизахме бяхме почти постоянно заедно... И не усещах как малко по малко се влюбвам все повече и повече... днес си лежахме у тях,гушкахме се и си говорехме...и докаато гледах начина,по който ме гледа... докато слушах гласа му .. го осъзнах.. ПО ДЯВОЛИТЕ АЗ СЪМ НАЙ-ЩАСТЛИВИЯ ЧОВЕК НА СВЕТА... наистина.. искам само и единствено него и никой друг...ОБИЧАМ ГО!!! просто.. имам чувството,че съм най-голямата късметлийка на света././всякаа минута,всяка секунда прекарана с него е... безценна...всяка усмивка всеки жест.. подивявам!!!
    Ohne dich kann ich nicht sein...

  21. #196
    Аватара на ef4etyYy
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sофiiя City xD
    Мнения
    1 312
    скоро правим 5 месеца.. без него животът ми нямаше да е същия без него дори слънцето нямаше да е такова, каквото е сега в моите очи..
    обичам го, обичам го повече от всичко
    и дори да знам, че той не е правилният човек за мен, няма да се откажа от любовта си, никога няма да го предам...
    и дори целият свят да е срещу нас, ако сме двамата и се обичаме така, както сега- ще успеем, и нищо няма да ни раздели...
    готова съм да понеса много неща заради него-още болка, още страдания и безсънни нощи, пълни със сълзи.. НЕ МИ ПУКА! обичам го, струва си

    Срива не се състои в това да паднеш, а в това да не се изправиш.

  22. #197
    Историята ни е адски дълга.Само мога да кажа,че сме минали през много неща заедно,които едва ли биха преживяли много двойки имали сме много проблеми и сме се разделяли,карали сме се и т.н,но вече 1 година и 10 месеца сме заедно и минаваме заедно през всичко,защото сме си упора един на друг.Той за мен е най-прекрастният,най-добрия,въпреки че много хора не мислят така и са против връзката ни аз си знам какво е ии го ОБИЧАМММ адски много даже още повече и от преди,няма момент,в който съм го приела за даденост ии винаги съм се чувствала все едно сме се запознали преди 2 дена,винаги я е имала онази тръпка между нас.И се надявам още много време да сме заедно,защото той е единственото нещо,което прави живота ми цветен ..

    Пожелавам ви на всички да усетите щастието,което носи любовта,несравнимо усещане е.
    .. любовта ни с теб,лудата цял живот ще ни държи!

  23. #198
    Още много любов
    Не съжалявай за хората от твоето минало има причина те да не са в твоето бъдеще!

  24. #199
    Щастието е състоя, в което човек изпада само, когато го пожелае... =)

  25. #200
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от winterfresh4o
    Лол тя ми спаси живота , а аз унищожих нейния.Happy end ftw =/
    Браво бе...
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си