.
Затворена тема
Страница 10 от 20 ПървиПърви ... 67891011121314 ... ПоследнаПърви
Резултати от 226 до 250 от общо 488
  1. #226

    Re: Щастие - И аз ще споделя!

    Ех...и ние до преди 4-5 дена бяхме заедно с моето момиче ...7месеца но при нас нещата се объркаха от ПЕРФЕКТНИ се превърнахме в ужасяващи...радвам се за вас дано сте вечно заедно и щастливи... и на пук на всички страдащи вие да се усмихнате чета текста който си написала с усмивка на лицето защото ПОЧТИ описваш моята история просто последния месец ни дойде в доста повече караници...и това беше краят адски много я обичам вярвам че и тя мен но при нас връщане назад няма явно не ни е писано да сме заедно а се справяхме с всички проблеми ЗАЕДНО ДВАМАТА единственото което се моля е тя да е щастлива дори без мен...

  2. #227
    Браво !! Много се радвам за вас .. btw тва е наистина много хубава тема ... още мнг време ви пожелавам да бъдете заедно чак година .. да направите ,чеееееее и много повече ... много ме трогна всичко това което си написала ,защото ме подсеща и за едно мое старо гадже ;дд към което все още имам чувства

  3. #228
    Цитирай Първоначално написано от bmwsasho
    Браво на вас....чак на мен ми стана драго

  4. #229
    пожелавам ви много успех и за напред!

  5. #230
    Много се радвам на такива хора като Вас, наистина
    Продължавайте все така да се обичате, разбирате и подкрепяте във всичко и дано сте заедно за дълго, докато е рекъл Господ.
    Много сте сладки , много радвате
    Обичайте се много и не позволявайте заради малки грешки или други глупости, да се разделяте.
    Браво =D>

  6. #231
    Любовта си е любов..да усещаш че точно този човек е зае теб..да тие хубаво с него и просто да не искаш друг.. Преди седмица моето момче си направи татус -моето лице .. ОГРОМЕН ЖЕСТ.. Обожавам го !!! Благодаря ви на всички и ви пожелавам един ден да изживеете това което ние изживяваме .

  7. #232
    Мноого се радвам за вас .
    Бъдете винаги толкова щтастливи.
    Аз пък не вярвам в любовта.Влюбих се в един човек до толкова,че си провалих живота.От тогава за мен това име любов за мен не съществува.Този човек беше също влюбен в мен.Дори и сега като ме види ме гледа влюбено.Говори пред всички колко много ме харесва,а аз като говоря с него винаги е на ''на спокойствое''и винаги си намира причини.Толкова изстрадах и аз и той до извесна степен,но в крайна сметка никога не сме били заедно-няма и да бъдем.
    Както и да е извинявам се малко се поовлякох .
    А ти си най-щтастливато момиче щом имаш такъв човек до себе си
    Искрено се радвам че има такива хора като вас на тази земя

  8. #233
    Ей, каква хубва тема! Браво!

    Да ви разкажа и нашата история:
    Бяхме 9-ти клас като се запознахме. В момента, в който ме докосна знаех, че е ТОЙ! След няколко дни бяхме на купон заедно и решихме да пробваме. Ама нищо не излезе-20 дни ни се видяха много!
    През следващите години беше много трудно и минавахме през най-различни настроения- от неразделни, до това да не се поздравяваме, въпреки че бяхме в 1 клас. През това време всеки с връзките си и с преживяванията си. Но никога, дори за секунда, не съм си помисляла, че не е той единсвения! Винаги, винаги съм го вярвала. И нито за миг не спрях да го обичам и да страдам.
    До един прекрасен есенен ден на 2008, когато, и двамата с ужасно разбити сърца, решихме, че трябва да се пробваме пак. 2 месеца по-късно живеехме заедно в неговите родители, 7 месеца след това се изнесохме самостоятелно, сами се издържаме, и да ви кажа това е най-тежкото изпитание! Живот и здраве, тази есен, и двамата на 22, ще си имаме наследник
    Това, което ни крепи през тези година и 8 месеца заедно е мотото:
    "Всички са срещу нас, ние заедно сме срещу тях!" Вече не се караме! Само от време на време леки дразги. Нагласили сме се един към друг, но толкова се познаваме, че знам кой звук ще го издразни и какво ще го накара да забрави за гадния ден, както и той знае за мен...
    Когато човек е наясно със себе си, нещата се случват, дори след години

    Желая ви много, много любов и търпение! И правете компромиси само за тези, които го заслужават

  9. #234
    Супер фен Аватара на Luscious_Heart
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    1 674
    Уникални сладури... Много ви се радвам.
    Пожелавам на всички да изпитат същото щастие.
    Дано някой ден и аз да напиша своята история в темата.

  10. #235

    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    91
    Момичето доказа, че може да има и щастливи и продължителни връзки. Големи сладури сте и ти пожелавам между вас нещата да си останат все така прекрасни
    "Спрете Земята! Искам да сляза"

  11. #236
    Адски сладки сте ... Още много любов ви желая !
    Никога не променяй тази част в теб, която ме обича ...


  12. #237
    Повече от фен Аватара на SladkotoPoly
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    405
    Ще се опитаме да ВЯРВАМЕ дори и да виждаме, че нищо не се получава
    Мразя очите си,защото те видях.
    Мразя устните си,защото те целувах.
    Мразя ръцете си,защото те докосвах.
    Но мразя и себе си,защото те обичах!

  13. #238
    2. Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно! И така:

    1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
    2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен
    3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я
    4.Месецът ти на раждане
    5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял
    6.Напиши името на човек от същия пол като теб
    7.Любимото ти число
    8.Калифорния или Флорида
    9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът
    10.Напиши желание.


    Отговорите:

    1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.
    2.Ако си избрал:
    Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.
    Черен - Ти си скромен и агресивен.
    Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
    Син - Ти си човек със спонтанен характер.
    Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
    3.Ако инициалът ти е:
    А-Р - Имаш много приятели и любов в живота
    Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще
    разцъфне.
    С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
    4.Ако си роден през:
    Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се
    влюбил в този, който не си очаквал.
    Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
    Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени.
    Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще
    откриеш сродна душа.
    5.Ако избереш:
    Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много
    промени и ще се радваш на тях.
    Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще
    направи всичко това, но може и да не го разбереш.
    6.Това е най-добрият ти приятел.
    7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
    8.Ако избереш:
    Калифорния - Обичаш приключенията.
    Флорида - Романтична душа си.
    9.Ако избереш:
    Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран.
    Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
    10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

    УСПЕХ!!!!

  14. #239
    Е, нека да споделя и аз.

    Хора, открих любовта! Открих щастието! На 13 съм и досега не съм имала приятел, мислех, че е невъзможно. Но ето че и аз открих моята половинка.

  15. #240
    Повече от фен Аватара на laila_94
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    burgas
    Мнения
    442
    сладкиши "
    Summer (h)

  16. #241

    ^^

    мн0гоо амм мн0гоо стее благи ^^ . . пр0дължавайте да сее обичатее . .
    Само слабите се стремят към порядък.Силните владеят хаоса .. ! ;]


    [img] http://img2.timeinc.net/ew/dynamic/i...sip-Girl_l.jpg [/img]

  17. #242
    Продължаваме естествено !

  18. #243
    всичко е просто супер,от 3 месеца сме заедно и никога не сме се карали...само бившия малко й прави проблеми,ама се надявам да се оправи,той много сериозно я е наранил...като почне учебната година ще се по-често заедно дано нещата си останат така...
    Усмихни се,живота е кофти

  19. #244
    Много е хубаво че не сте се отказали в началото! Продължавайте да се обичкате

  20. #245
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    Въпреки, че беше преди 2 дни, сега ми щукна да се похваля - станаха 3 години с моето същество. Чувствам, че тепърва се захващаме с истинското щастие. :P

  21. #246
    Ейй, най-накрая и аз да споделя нещо в тази тема.. ! Не беше точно любов от пръв поглед.. Такам, запознахме се преди 2 години и оттогава бяхме само приятели..Докато не започнахме да се закачаме и т.н. и тогава той взе, че тръгна с някакво момиче..И така се започнаха обичайните драми и т.н., докато той не се яви един ден в града, в който живея (живеем в населени места на около 8 километра едно от друго..и пак ни се струва далече ) Тогава стана тя каквато стана, той се раздели с тогавашната си приятелка.., която всъщност го изпревари с новините, че късат, но тва няма кой знае ко значение.. Оттогава сме неразделни!


  22. #247
    Цитирай Първоначално написано от DqVoLsKoJeLaNiE
    Ейй, най-накрая и аз да споделя нещо в тази тема.. ! Не беше точно любов от пръв поглед.. Такам, запознахме се преди 2 години и оттогава бяхме само приятели..Докато не започнахме да се закачаме и т.н. и тогава той взе, че тръгна с някакво момиче..И така се започнаха обичайните драми и т.н., докато той не се яви един ден в града, в който живея (живеем в населени места на около 8 километра едно от друго..и пак ни се струва далече ) Тогава стана тя каквато стана, той се раздели с тогавашната си приятелка.., която всъщност го изпревари с новините, че късат, но тва няма кой знае ко значение.. Оттогава сме неразделни!

    Брей рекорд :Д 3 дни неразделни

  23. #248
    Искам да ви споделя, че вчера с моето ангелче направихме 1 година и 7 месеца. При нас всичко е уникално.. имам чувството , че колкото повече време минава , толкова повече се обичаме. Пожелавам ви го от все сърце да се случи и на вас !!!

  24. #249
    Аватара на SunShinePearl
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    in my world!
    Мнения
    1 439
    Хора щатлива съм трудно ми е че сме надалеч и се виждаме само събота и неделя но го обичам и ще се боря да сме заедно ;]
    ...It's my life and it's now or never,
    I ain't gonna live forever....

  25. #250
    За жалост явно да.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си