.
Затворена тема
Страница 2 от 20 ПървиПърви 12345612 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 488
  1. #26
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от anonimchetou
    не само да се бори ами и да вярва в по-доброто и в мечтите си . Моята мечта беше именно това всичко между мен и него да се оправи.. Мечтаех да сме така както сме сега и за миг не се поколебах... Всички трудности ни доведоха до тук.. с него вярвахме,борихме се.. и успяхме..
    така така.. трудностите учат..само трябва да ги преодолееш.

  2. #27
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    К'во си се надъхал/разнежил?

  3. #28
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    ААа за шиткавите работи ли питатее?? Аз реших да ги спестя ,че да не ви надуя главите... иначе от тях има в изобилие

    ми да речем :
    - общуването - най-вече скайп... телефон.
    - виждахме се веднъж на две седмици. Идва сутринта,тръгва вечерта... (хиляди скапани раздели по гари...после наведени глави...сълзи... )
    - един опит да дойде да живее тук - неуспешен,защото хазяйката в квартирата се оказа една ненормална изнудвачка...
    Както си се прибирах от училище и си мислех в рейса ''еййй са как ще си правим квото ни е на душа цял ден,защото няма да ми бяга повече'' и получавам обаждане, че си е обрал крушите и тръгнал към гарата.... е, да - неприятничко.
    - Един път щях да скапам всичко,за което сме се борили,защото се запознах с едно момче случайно докато си висях навън... и докат се усетя бях пред дилемата дали да зарязвам всичко или не.
    Е,слава Богу се опомних и спрях да поддържам сякъв контакт с онова момче и всичко се нареди по старому.
    - Около... 983984932932 обещания,че ще дойде еди кога си... и около също толкова неизпълнени обещания... по вина на някви скапани обстоятелства...

    Ей такива работи.

    И все пак имаме най-хубавите отношения на света. Може би именно заради всички тези гадости сега съм 200% сигурна,че като се наредят нещата ще имам най-най-най-най-хубавата връзка )

  4. #29
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от babity
    К'во си се надъхал/разнежил?
    толкова ли си личи?!

    Пънишер... ше те трескам! Успех с момчето ти, много се радвам И за вас, освен на авторката на темата и на всички такива приказни и щастливи двойки, които си имат своите проблеми, ама пак са си приказни, пък!

  5. #30
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Търсиш си нещо... баш пък аз ли да ти обяснявам... Филмирате малки несигурни деца кат' мен!

  6. #31
    Каза, че на половина си българка. А другата половина?
    Извинявай, просто ми стана интересно.

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от mArMaLaDkA
    Каза, че на половина си българка. А другата половина?
    Извинявай, просто ми стана интересно.
    баща ми е виетнамец .

  8. #33
    Знаеш как да разкажеш нещо...Когато четох за вас двамата и ми стана много хубаво и мило...Личи си ,че не си изцяло българка...Успех и на двамата и дано да продължавате да се обичате все така силно и още много години заедно
    tAke a dIrty pIcture

  9. #34
    Пожелавам ви цялото щастие на света и още много години заедно!
    Ако съдбата ти е обърнала гръб,просто я изчакай да се наведе!!!
    http://www.nahrani.com/

  10. #35
    Фен Аватара на peteto_love
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    189
    Супер сладки Бъдете винаги така влюбени и щастливии
    „Ангелите я наричат небесна радост, дяволите я наричат адска мъка, хората я наричат Любов.“

  11. #36
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Такива теми мога да чета по цял ден
    И спря да се върти за миг земята..




  12. #37
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Откъде накъде темата е горе?
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  13. #38
    Цитирай Първоначално написано от Hilary_
    Обичайте се все така авторке!!!

    Всичко най най ви пожелавам!!!

    п.с. Клипчето е много хубаво ..

  14. #39
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от w0sh
    Откъде накъде темата е горе?
    Батко ти така сака, проблем?!

  15. #40
    Да се види, че в Любовта освен проблеми, може да има и мнооого хубави моменти и да съхрани емоциите в човека независимо от обстоятелствата.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  16. #41
    Повече от фен Аватара на Sa6eks
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София.
    Мнения
    387
    Желая ви щастие, любов, късмен и всичко най, най !!
    Поздрави
    Skype: Sa6eks
    Търсете ме за каквото и когато си пожелаете
    Mомче съм !!!

  17. #42
    Голям фен Аватара на m0n4yyy
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    .. сухо море .. :P
    Мнения
    749
    Браво!! Много се радвам за вас. Ето това е доказателство за всички изстрадали и нещастни хора тук, че любов има и не трябва да се отчайваме, защото всичко рано или късно се подрежда.

  18. #43
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Понеже виждам, че любовното щастие не е на особена почит, реших и аз да разкажа една история Ей така, за разнообразие.

    Първа сцена.
    Времеви период: пролетта на 2003 г.
    Място: teenproblem.net
    Главни действащи лица: двама тийнейджъри, на възраст клоняща по-скоро към двайсетте.
    Темите в тийнпроблем тогава са далеч по-сериозни, има много малко спам. И не е трудно да намериш човек, с който да проведеш добра дискусия. Така се откриват и двамата герои. От тема на тема, от мнение на мнение, виждат в другия своя огледален аз. И двамата са с разбити сърца и се използват взаимно, за да излеят онази мъка, която така стиска младежките сърца. Но постепенно, освен отдушник откриват и нещо друго. Откриват онази искра, която съществува между две "сродни" души. На мен това понятие определено ми е много смешно.

    Запознават се през лятото на същата година. И макар че връзката им трае едва до септември, аз си мисля, че можем да дадем на тази любов онова определение: чиста, искрена... истинска.
    Та тя преживя толкова неща. Преживя раздяла, преживя други връзки, преживя дори повече от година загуба на какъвто и да е контакт. Преживя дори лъжа.
    И съвсем случайно 4 години по-късно, те се откриха. И избягаха от всичко и от всички. От разбитите си сърца, от недовършените си връзки, от изгубения път. И се намериха един друг. Така както се бяха виждали в началото, когато за пръв път сплетоха пръсти на брега на морето. И знаеха, че този път ще бъде завинаги. Затова побързаха да го кажат на всички. Само 1 година след като се преоткриха, те застанаха пред 150 човека и си обещаха винаги да бъдат един за друг истински приятел.

    А сега? Сега се карат всеки ден, имат своите разправии, плакаха стотици пъти. Но нито за миг не спряха да вярват, че тази любов заслужава всичко това. И заслужава да се борят за нея.

    Боже, колко романтична съм можела да бъда
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  19. #44
    Голям фен Аватара на m0n4yyy
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    .. сухо море .. :P
    Мнения
    749
    Любов .. само това мога да кажа ..

  20. #45
    Супер фен Аватара на mOBSCENE
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 107
    Цитирай Първоначално написано от anonimchetou
    Цитирай Първоначално написано от mArMaLaDkA
    Каза, че на половина си българка. А другата половина?
    Извинявай, просто ми стана интересно.
    баща ми е виетнамец .

    Ехеее!И аз съм на половина..както и да е..тва няа никво значение..

    Та по темата..да се обичате все така!Всичко да си ви върви по мед и масло и не позволявайте на нищо да ви скара или дори по-лошо да ви раздели!
    Много хубава двойка~
    Когато завали дъжд от обиди, използвай усмивката си за чадър!

  21. #46
    Четейки всички тези коментари и истории ми се насълзяват очите и настръхвам вярвайте всеки иска да бъде на вашето място щасливци!!!

  22. #47
    Прекрасни сте, поздравявам ви и ви пожелавам да се обичате и да сте все така щастливи

  23. #48
    Ами това са все хубави неща .. красиви Радвам се за вас .. Една положителна тема и едно доказателство ,че красивите моменти в любовта и не само трябва да се запазят красиви ,а се загрозяват с много сълзи и болка .. Май и аз трябва да разбера това .. Както и да е .. Историята на LadyDi също е .. нямам думи ,умееш да пишеш ...Лъч надежда .. и караш хората около теб да се усмихват ,без дори да те познават ,поздравления

  24. #49
    Супер фен Аватара на vesito13
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Nowhere :)))
    Мнения
    1 905
    LadyDi, този форум винаги съм го свързвала с твоята история, само като слушаш и ти става толкова хубаво. Имате една наистина прекрасна история. Определено може да накара човек да се усмихне

  25. #50
    Повече от фен Аватара на vas4e3to0
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Днес на Марс , утре на Венера!!!
    Мнения
    477
    Прекрасни истории - това ме накара да се почуствам ужасно хубаво. Няма по-хубав момент от този с любимия човек дори и тогава да сте скарани.
    Браво на вас - продължавайте все така и още многооо многоо щастие

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си