.
Затворена тема
Страница 20 от 20 ПървиПърви ... 101617181920
Резултати от 476 до 488 от общо 488
  1. #476
    Знам че ме мислите луд но ви казвам истината.
    Тероризиат ме от 28 години казвал съм на много хора всички казват че лъжа и че аз ги тероризирам ...

  2. #477

  3. #478
    И аз бих се радвала да се включа в темата. Наскоро имах личен повод и милото ми подари ето това сърце http://jardin.bg/?product=%D1%81%D1%...B1%D0%BE%D0%B2 с доставка до вкъщи, понеже сега за няколко месеца се налага да сме разделени, защото е в друг град.. Много се зарадвах наистина беше много трогателно!

  4. #479
    Повече от фен Аватара на Iphigenia
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    331
    Вашата съфорумничка е официално сгодена от днес. Радвайте се.

  5. #480
    Здравейте имам един колега кой мисля че ме харесва но не съм сигурна дава ми знаци намигвами ми повдигана ми вежди помагими в работата даже някой път даже един път ми каза че се жертва за мен колешката ония ден нещото се избазика и той вика тя заета като споделя че съм излизала с момче той ме пита имало ли е прегръдки целувки

  6. #481
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    * пРи сЛъНцЕтО*
    Мнения
    3 114
    Да,и на мен ми стана щастливо и радостно за вас! Бъдете щастливи.

  7. #482
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    ^ Теб не трябваше ли да са те баннали, "девойко"?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  8. #483
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Напротив,теб трябва да те баннат, '''' отче''''!!!
    Мен пък за какво? Никого не съм обидил.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  9. #484
    Цитирай Първоначално написано от Naive Виж мнението
    ЯЯЯЯЯ :д
    طراحی سایت تجریش طراحی سایت هفت تیر طراحی سایت انقلاب طراحی سایت آموزشگاه طراحی سایت آژانس مسافرتی طراحی سایت صادقیه طراحی سایت کارخانه طراحی پورتال سازمانی میزبانی وب طراحی سایت زعفرانیه طراحی سایت قلهک طراحی سایت ولنجک سئو سایتطراحی سایت سعادت آباد طراحی سایت قیطریه بلیط هواپیما میزبانی وب طراحی سایت منیریه هاست ارزانمیزبانی سایت طراحی سایت نیاوران طراحی سایت عباس آباد طراحی سایت آجودانیه کارشناس تولید محتوا طراحی سایت لاله زار طراحی سایت کلینیک طراحی سایت مدرسه سئوکار هاست لینوکس طراحی سایت هتل طراحی سایت الهیه ثبت دامنه طراحی سایت ارزان طراحی سایت بیمارستان طراحی سایت جردن طراحی سایت ونک طراحی سایت صنعتی طراحی سایت جمهوری طراحی سایت سهروردی طراحی سایت پزشکی ثبت دامنه ارزان طراحی سایت میرداماد طراحی سایت فرمانیه طراحی سایت رستوران طراحی سایت املاک طراحی سایت شرکتی تبلیغات گوگل طراحی سایت دانشگاه طراحی سایت سازمانی هاست طراحی سایت سئوی سایت طراحی سایت فروشگاهی
    И аз това гледах, но тя вече е с друго момче.Явно не са се развили както трябва нещата..
    Последно редактирано от siavash82ir : 11-13-2019 на 11:49

  10. #485

  11. #486

    Регистриран на
    Jul 2020
    Мнения
    3
    To all the lovers. I wish you all stay happy with each other and stay parted.

  12. #487
    Пожелавам ви винаги да сте заедно и да се обичате

  13. #488

    Регистриран на
    Aug 2022
    Мнения
    17
    Много драго

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си