Днес 22.07.22 аз я видях за последен път - любовта на живота ми. Обичах я с цялото си сърце. Търсих я, чаках я, дишах различно без нея. Научих много неща от тази връзка. Най-важното, от които е, че колкото и да обичаш, колкото и да даваш - винаги ще се вижда само това, което е излязло от лошата ти страна. Винаги съм правил нещата с желание и от сърце, но тя не видя това - видя "звяра". Имам своите лоши черти, както всеки един човек и съжалявам за това. Бях готов да обърна света, да се откажа от всичко и всички, за да ми прости. Не си представях живота без нея. Месеци, години, няма значение, това сърце е нейно. Въпреки това чух "Махни се", "Отвръщаваш ме", "Не струваш", "Имаш много грешна представа за себе си". Не, нямам. Просто исках да бъда обичан със звяра в себе си. Избухвах, обиждах и я нараних много. Но я обичам и винаги ще съжалявам. Нужно е да запомня едно - тя беше всичко, но не беше достатъчно за нея. Днес 22.07.22 обещавам на себе си, не на нея, че работа в живота й повече нямам. И ще бъде последния ден, в който я погледнах в очите и й казах: "Обичам те, съжалявам за всичко и винаги ще бъда тук за теб". Защото наистина е така. Никоя жена няма да може да държи това сърце, така както тя го държеше. Хората идват и си отиват, но истинската любов е една - тя, Александрина. Направих този "дневник", за да излея всичко, което изпитвам. За да мога да го прочета след месец, след два, след година и да зная какви грешки не трябва да допускам отново. И запомнете едно - колкото и да искате да бъдете себе си, в живота Ви винаги ще се появи човек, който може да Ви промени.