.
Затворена тема
Страница 4 от 20 ПървиПърви 1234567814 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 488
  1. #76
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761
    И аз много се радвам да прочета такава тема тук! Пожелавам ви все така да се учите един от друг.
    /Когато замина, ще пиша и аз за моята история. Сега просто нямам време. Към 6-7 може би./

    Продължавайте така!

  2. #77
    Цитирай Първоначално написано от anonimchetou
    Unknown - ne pla4i : )

  3. #78
    Предполагам че моята история би била най-странната и поне за мен романтична и понеже видях че обичате да чувате любовни истории с добър край ще ви разкажа и моята

    Та.. значи с моето момче се запознахме в нета в една игра.. няма да коментирам коя.Поиска ми скайпа и се държеше изключително приятелски с мен каза че от много време не е имал момиче за приятелка и усещането било хубаво.И така след 1-2 дена приятелско писане аз се оплаквах относно импулс и той поиска да ме види щом ме видя приятелското писане прерасна в нещо друго....закачки,флирт и тн.След 1 седмица разбрах големия ни проблем аз живея в Пловдив а той в Кипър.Тъкмо започвах да си мисля че тази връзка може би е обречена когато ми каза щасливата новина че си идва в Пловдив за лятото (тъй като и той е от Пловдив родом) Искам и да кажа че той ми беше първото момче и последното. Видяхме се и всичко беше супер,но трябваше да се върне обратно.Не исках да го пускам,но трябваше и така и зимата дойде в Пловдив. И това лято аз отидох при него заедно с моите родители (понеже ме мислят за прекалено малка да ходя кадето и да е било) Имахме лоши моменти много караници и грешки,но продължаваме да се обичаме все така силно и пламенно както от самото начало.И се надявам винаги да е така и тези 1 год и 4 месеца които направихме да станат 14 год. после 41 и така

    Надявам се моята история да е трогнала някой и да е помогнала на някой да разбере че любовта съществува без значение колко са разделени влюбените

  4. #79
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761
    ПРЕДИСТОРИЯ
    Бях 6ти клас. Харесвах едно момче, което имаше сериозна връзка от 2 години.Две мои приятелки също го харесваха. (Детски му работи.) Той скъса с приятелката си и тръгна с едната от моите приятелки (която беше с година по - голяма от мен). Аз разбирасе се отказах веднага от него (ама то беше една любов ). Ходиха 2 дена. Скъсаха. Тя продължи да търси копие на този човек. Откри го в едно друго момче (пък къде го видя т'ва копие, незнам). Тръгнаха през лятото. Тогава вече не движех с нея. На един рожден ден, на един общ приятел, бяхме там и двамата. И понеже този приятел ми беше много близък му помогнах да сервираме тортата. Ники (момчето) ме изгледа малко странно. Само това.


    Края на Април 2008г. намерих профила на Ники в impulse. Писах му разни целувчици ала-бала (лигавщини ). Той ми върна коментарите и аз, като една седмокласничка - щастие до небето. И така около седмица разменяхме само коментари в impulse. След това Той ми беше намерил skype-а. Писахме си около още една седмица. След това, на 16ти Април 2008г. го помолих на следващия ден да излезне с нас (бяхме голяма компания). Той се съгласи и в същия ден тръгнахме. (Няма да разказвам подробно, защото темата не е "Как тръгнахте?")


    ИСТОРИЯ
    Лято 2008
    Най - чудесното лято. Случиха ни се много неща и поставихме една здрава основа на връзката си. Септември заминах да уча в друг град. Е, 60 километра стояха между нас, но ученето ме притисна и се виждахме само през уикенда, а понякога и през уикенд.
    Зима 2008
    Изкарахме я много тежко. Ревност, съмнения, караници. Не съм от онези, които ще кажат, че се карат за глупости. Карахме се за сериозни неща. Той беше станал адски студен към мен, може би от страх...
    Колкото и да беше тежко не се отказахме и времето мина.
    Лято 2009
    Изключително лято. Много забавно, разнообразно и ... абе направо неописуемо. Бяхме се научили на много неща през зимата. Вече не търсехме виновен за някоя грешка, а намирахме разрешение на проблема. В последствие това се оказа много важно.
    Преоткрихме се и си прекарахме чудесно лятото. Е, имаше и караници, но дребни работи. Никога не изгубих надежда отново, така както бях изгубила надежда зимата.
    Ето я и новата учебна година. Започна. А аз, сякаш отново се влюбих в него. Толкова ми е интересно. Изобщо не мисля, че връзката ни се изчерпва. Напротив. Чувствам се мноого ама много щастлива с него.
    Не ми е сродна душа. Приличаме си в много малко неща. Но това разбирасе е един голям плюс за мен, защото се допълваме и имаме какво да учим един от друг. Много доверие си имаме и много се обичаме. Година и половина сме заедно и се надявам това да продължи. Само на 15 съм, а съм изпълнена само с хубави емоции.

    Какво друго му трябва на човек?!

  5. #80

    (:

    Удоволствие ми доставя да чета такима теми.
    Дано и за напред да е така . Обичайте се !

  6. #81
    Като чета това имам чувството че говориш за мен и приятелката ми .Разбира се сега се караме за дребни неща но като гледам вас се успокоявам

  7. #82
    emi radvam se za vas dano da ste 6tastlivi

  8. #83

    Re: Щастие - И аз ще споделя!

    Радвайте си се

  9. #84

    Re: Щастие - И аз ще споделя!

    Радвайте си се

  10. #85

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Ewropa , Bulgaria ;dd
    Мнения
    27
    Ние се обичаме , Обичайте се и Вие !
    курwiте в lяwo, путkiте в дяsно ...i пъt поsредата за da мiна ;]]

    ~~

  11. #86
    Супер фен Аватара на ScarletBite
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 765
    Ти си една късметлийка, Анонимче.Знаеш ли го?
    И все пак, имай си едно наум винаги - нали знаеш песента на No Doubt - Don't speak, с гнилия плод в началото на клипа?
    all day... all night... what the fuck?!

  12. #87
    Малее като чета как ви завиждам. Такива хубави неща ви се случват, пък моята любов още не е дошла

  13. #88
    Цитирай Първоначално написано от ScarletBite
    Ти си една късметлийка, Анонимче.Знаеш ли го?
    И все пак, имай си едно наум винаги - нали знаеш песента на No Doubt - Don't speak, с гнилия плод в началото на клипа?

    да знам гнилия плод.. аз си имам едно на ум знам че не винаги всичко е розово.. но понякога след всички трудности е щастие да видиш как то става именно такова розово.. естествено тук там с черни петна но то няма как ... : ) и го обичааам това момче бееееееее колкото е по трудно да откъснеш един плод толкова по сладко ти е да го ядеш.. същата работа с трудностите дори да ти е трудно успееш ли да се пребориш и да си обичан и да обичаш това си е цяло щастие.. и го цениш и пазиш..

  14. #89

  15. #90
    Голям фен Аватара на radybt
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Sofiq
    Мнения
    567
    Желая ви много,ама много Любов,Щастие,Късмет,Здраве. ..и да ви е все по-яко заедно!

  16. #91
    прекрасно е обичайте се

  17. #92
    Като гледам профила на авторката..клипчето,и написаното от нея...направо незнам какво да кажа..напомня ми за мен...за мен и за още 1 момиче с което нещата между нас просто не се получиха..обичахме сe,но не се срещнахме като възрастни и зрели хора..бяхме просто хлапета които от начало се харесваха и се привличаха,но след това просто прерасна в любов...и ето ме сега тук седя и си мисля за това момиче,и се мразя ..мразя се защото съм глупак.Иначе...много се радвам за теб,че си щастлива с това момче ! стискам палци,успех !

  18. #93
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Анонимче, казах го ТАМ, ще го кажа и тук - УНИКАЛНА двойка сте, пожелавам ви все гладкости и още толкова обич, колкото сте насъбрали в момента!
    Пък ще пишеш след известно време - я за сватба, я за някоя по-сериозна годишнина :P
    Хихих, успех и пожелавам на всички да изживеят подобно нещо!
    "Whenever someone smiles at me, all I see is a chimpanzee begging for its life."

  19. #94
    браво много успехчета сладури и за напред все ткака дас е обичате

  20. #95
    Супер фен Аватара на NqkfaNikakva21
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 192
    хихи стана ми адски яко като прочтох всичко това : )
    Весииии

    Една Любов, Една Борба, Един Отбор


  21. #96
    и при мен е така с моя приятел ходим вече 1 година и няколко месеца и се разбираме чудесно,а да не казвам през какви трудности сме преминали просто но се радвам че оцеляхме
    Ich habe nichts nur eine Liebe

  22. #97
    Супер фен Аватара на LoveRetroMusic
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Dreamland
    Мнения
    2 971
    любов от пръв поглед, може би ?
    “I don’t know why I’m scared,
    I’ve been here before,
    Every feeling, every word,
    I’ve imagined it all,
    You’ll never know if you never try,
    To forget your past and simply be mine” ♥ Adele

  23. #98
    Супер фен Аватара на miShle
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 034
    Някой няма ли д акаже коя е песничката от кличето ?!
    Цитирай Първоначално написано от blq_blq
    Ние обичаме да се чукаме мързеливо, докато аз чопля семки, а той решава кръстословица.
    Цитирай Първоначално написано от smile98
    Не съм кифла .. Мразя кифлите!!! Тфа и да не ме познавате трябва да го знаете! Анти-кифла съм!! Няма спор по тая тема !!!

  24. #99
    Цитирай Първоначално написано от anonimchetou
    Unknown - ne pla4i : )

  25. #100
    Каква красива и истинка любов Продължавайте да се обичате все така Пожелавам на всеки да бъде на вашето място, на което съм и аз в момента

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си