.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430

    Дебитна карта - въпрос

    Здравейте, искам да си направя дебитна карта (имам 1 , но не съм запозната мн мн ... Нали сега има някакви там спестяваш докато пазаруваш дрън дрън пфф не мога да обясня! Ако може да ми предложите някой, която няма такса и т.н. Най-изгодната оферта търся..
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  2. #2
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Отиваш в банката и питаш.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  3. #3
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Няма значение пълнолетна ли си или не. Отиваш в банката и ще ти обяснят. 5 лева ти трябват - 3 за картата и 2, които ще са ти винаги в нея. После само я пълниш и празниш, а може и да си стои празна

  4. #4
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Иди в ДСК питай

  5. #5
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    добре, благодаря
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  6. #6
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    За откриване няма такси по принцип, има други такси като годишна подръжка и минимално салдо по сметка..

    В Алфа банк е безплатно издаването, удържат се 10 лв от внесените пари..

    В ОББ - 2 лв

    Сосиете Женерал - 8 лв

    Аз бих те посъветвала да си изкараш Виза на Райфайзен или ПИБ
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  7. #7
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    То най-вече е хубаво да гледаш банкомати на кои банки имаш около вас, у-ще, университет, работно място.

    Аз съм с Виза на Райфайзен, даже имам няколко, че майка ми се занимава с такива неща и й трябваше да си покрие месеца.

  8. #8
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    ми искам да е на Виза ама към коя банка се чудя още, но май ще е към Райфайзен. Б;агодаря ви за компетентните отговори
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  9. #9

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    У нас Си (=
    Мнения
    1 931
    Онзи ден си извадих Visa на Райфазен банк, точно банката, която рекламират с тези "пазаруваш и спестяваш". Ако някой обаче е разбрал как става, моля да каже Самото изваждане не ми струва нищо, но като тегля пари плащам 20 ст от банкомат на банката.

    Btw, още не съм сложила пари в нея и никой нищо не ми е казал Стои си празна.

  10. #10
    яз ползвам услугите на "Първа инвестиционна банка" и съм задоволен.
    издаването е безплатно, но ти искат 1 лев, уж за да има някаква сума по сметката.
    картата можеш да си я вземеш след/до четири работни дни.

    тегленето на пари от техен банкомат (на ПИБ) не се таксува, а от останалите май е 60 стотинки.

    нещастници са като цяло.

  11. #11
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    така значи за сега води виза на рай ще изчакам за още мнения
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си