.
Затворена тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    OBOROTNITE SA NA MODA...

    hahah kakvo 6te kajete za super oborotnite ot tozi sait(moderatorite) hahahhahaha?

  2. #2
    Супер фен Аватара на PIF
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    2 330
    ще ти врътнат супер оборотно бананче

  3. #3
    ахахахаахаха
    Oh, beauty is a beguiling call to death and I’m addicted to the sweet pitch of its siren.

  4. #4
    някои модератори (няма да кажа кои разбира се) ПРИМЕРНО не могат да разберат че има и други гледни точки освен техните и адски се превземат и се възползват от правата си... Според мен аз бих била перфектният модероатор...

  5. #5
    супер оборотните ще пратят тази тема в кофата

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от UnKnOwNmAtTeR
    някои модератори (няма да кажа кои разбира се) ПРИМЕРНО не могат да разберат че има и други гледни точки освен техните и адски се превземат и се възползват от правата си... Според мен аз бих била перфектният модероатор...
    Да - а ти може да си смениш аватара и да си намалиш подписа, ако обичаш!!!

  7. #7
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от UnKnOwNmAtTeR
    някои модератори (няма да кажа кои разбира се) ПРИМЕРНО не могат да разберат че има и други гледни точки освен техните и адски се превземат и се възползват от правата си...
    +1

    Да не говорим, че има и модератори, които имат по-малко от 300 мнения и са тук по-малко от 4 месеца, а вече са с такъв ранг (при положение, че за мод са нужни минимум - 6). После защо има слухове как се става мод....

    Но има и такива като Punisherrr, MakeMeLaugh, Risegirl, hamilcar и hottie, които вършат работата на всичките 20 модератора в целия форум.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от KiSsMyAsS
    хаха какво ще кажеш за такива като тебе, който не им е явно мястото ТУК, а?
    За мен ли се отнасяше това?

  9. #9
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    МодерНаторите лоши, але але але...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си