.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 47 от общо 47
  1. #26
    Фен Аватара на sunity06
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    гетото
    Мнения
    197
    omg тоя въпрос все едно аз съм го задала, преди няколко месеца имах 100% същата дилема накрая се оказах с 3то момче, което в момента обичам до полуда но още си държа на тез 2ма мой тарикати
    Забавно е да правиш невъзможното!

  2. #27
    Аз бих избрала първия,но няма да избирам вместо теб.Ти ще ходиш с него(един от двамата),не аз,така че си прецени с кой ти е по-добре и въобще си прецени и чувствата.

  3. #28
    Фен Аватара на peteto_love
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    189
    Страхотна е и в двата варянта.. Мерси много.Не знаех,че я има на испански
    „Ангелите я наричат небесна радост, дяволите я наричат адска мъка, хората я наричат Любов.“

  4. #29
    Супер фен Аватара на lipsvashh_mi
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    1 659
    второто момче...щом е свестен и ме кефи,тая година разлика няма да ми пречи въпреки,че предпочитам по-големите от мен момчета.Пък и щом към 1вото момче чувствата са охладнели ине са същите има ли смисъл да се започват нещата отначало

  5. #30
    Аватара на pwnage
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    441
    Като каза,че при бивше гадже не се връщаш ми напомняш на предубедено и надменно човече,което май не заслужава и първият.
    Така ги виждам нещата.Нищо лично.




    А ти сигурно си мислиш,че животът е игра?
    Ако да, тя е доста хардкор игра.

  6. #31
    Сега без да се сърдиш..съвсем откровено си задай въпроса Обичаш ли изобщо някой от тях?
    Щом питаш по форумите едва ли си наясно какво чувстваш и който и да избереш едва ли ще потръгне.Другото което забелязах е,че ти не спомена в описанието си към кой от двамата изпитваш нещо по - силно.Имаш два варианта или не избираш никого и си намираш трети,или избираш някой от тях,но така като гледам как мислиш ти постоянно ще се питаш какво би било с другия.
    Мен ако питаш послушай сърцето си,но..май по - добре никой от двамата

  7. #32
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 565
    Твърдо против такива теми съм! Ама айде ще ти отговоря
    Първия бих избрала
    nicolepcd

  8. #33
    Аватара на sulley
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Бикини-Ботъм
    Мнения
    501
    Вторият,новото начало винаги е добре дошло.

    Но,моето момиче,не давай надежди на този,който решиш да оставиш на сухо,защото щом се колебаеш,значи има шанс и с двамата,а щом има,значи се зарибявате,а ако е и наведнъж,това е страшно кофти и тъпо.
    "Аз съм това,което оцелее от мене."

  9. #34

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    187
    Ми като гледам всеки стреля на посоки, аз казвам, че нито 1-ния не харесваш и трябва да намериш някой, който като го видиш да не се чудиш дали да го взимаш

    П.С. и все пак наистина подчертаем почти 15, не ми се мисли след някоя година кво ще е забавно
    Е, животът е кратък...Твърде кратък да го изживееш като лош човек.

    Tози,който не цени ,това което има, не го заслужава.

  10. #35
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Де да знам малкия ако не е спал с теб ще спи и ще те заебе хвърляи ези/тура ако хвърлам аз винаги е тура такаче ти си хвърляи

  11. #36
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    с кви хора излизаш ти?
    едва ли някога ще попадна в такава ситуация, но повярвай ми, винаги ще успея да си намеря трети вариант....

  12. #37
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886

    Re: двама! Ами сега?!

    За първия съм.. Ама най-добре не слушай другите ами избери този който ти си решиш.Не може другите да решават вместо теб с кой да бъдеш..

  13. #38
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    ахх кофти ..

    иначе ми първия е "минало" (така да се каже ;д ) .. а втория е нещо ново .. Сама прецени дали искаш да се върнеш към спомените и да се опитате да възобновите чувствата си .. или да налетиш на новото без да знаеш какво ще стане ...

  14. #39
    При първия чувствата са ви охладнели по някакъв начин. Щом е така, значи може отново да стане и не е за препоръчване. Рядко се среща зряло момче под 15, пък и да не ти звъни 2 седмици...ако наистина държи на теб, в което не вярвам, трябва да го е срам от този факт. И този е за изхвърляне.
    Ето моя съвет - изчакай известно време, да кажем 1 година, докато посъбереш малко ум в главата си и се научиш да изпитваш по-истински чувства, пък после се захващай с връзки...

  15. #40
    Цитирай Първоначално написано от JustAnotherGirl
    била си с 1-вият и всичко е било ок преди да ви раздели разтоянието ми тогава защо не пробваш пак с него може като сте заедно чувствата ти да възкръснат. +това него го познаваш по-добре и ще има по-мако изненади и разочарования

  16. #41
    Фен Аватара на DoYouLoveMe
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    173
    2рия

  17. #42
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Онче бонче счупено пиронче...

    Друг вариант не виждам.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  18. #43
    Ами виж сега...хвърляй ези тура и много внимателно проследи реакцията си който и от двамата да се падне,това е начин да почувстваш какво точно искаш..и аз бях в подобна ситуация и когато се стигна до този вариант (който знам,че е безумно тъп,ама като няма друг) дилемата най накрая приключи =))) ако се падне момчето,което по малко искаш мисля че ще почувстваш разочарованието достатъчно ясно ..успех

  19. #44
    Супер фен Аватара на roshlichka
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Някъде таммм...
    Мнения
    1 244
    само ези/тура ще помогна в тая ситуация

  20. #45

  21. #46
    значи на някои може би наистина ще им стане смешно..и ще ме помислят за няква..но пробвах варианта с ези - тура..падна се второто момче..и си казах "мм не..монетата не се завъртя..дай пак" и чак когато се падна първия..и казах стоп..

    ами вече знам с кого искам да бъда..но наистина не мислете че е само заради ези-тура..осъзнах че наистина обичам този човек..просто разстоянието което ни делеше..някак ме бе променило..ако мога така да се изразя..той е моят човек.. във всяка връзка се появяват колебания..но те отминават..е не винаги но при мен стана така..за жалост май късно го осъзнах..

  22. #47
    Супер фен Аватара на LoveRetroMusic
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Dreamland
    Мнения
    2 971
    save your dramma for your mamma.
    “I don’t know why I’m scared,
    I’ve been here before,
    Every feeling, every word,
    I’ve imagined it all,
    You’ll never know if you never try,
    To forget your past and simply be mine” ♥ Adele

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си