.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Как да си махам космите по слабините ?

    Здр,от доста време си бръсна космите в слабините и ет почнава да става доста дебели и черни и да растата бързо,пробвах с кола маска обаче страшна болка после по 1 месец оъпки големи и кръв тече някакви идеи какво да ги правя ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    крем депилатор, епилатор .. ако и от тях те боли, ходи си космата!
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  3. #3
    момче съм, ама тоя крем депилатор от него нали излизат по-дебели после...

  4. #4
    Аз си пердаша със бикче и гел за бръснене

    Цитирай Първоначално написано от eliyiy
    kato mi kazva6 ima6 infekciq pone mi obqsni kakva e tazi infekciq.

  5. #5
    Да ама стават големи и дебели и черни и растат бързо и излизат пъпчици тя кожата там е нежна и това бръснене я скапва

  6. #6
    Аватара на CoCaInA05
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас
    Мнения
    28
    нормално е да те боли като отидеш на кола маска след като досега си използвал самобръсначка... Болката като ти правят кола маска ще е първите два, максимум, три пъти При мен поне беше така... Оттам нататък се свиква. Епилатора също става, но и с него боли. А ако толкова не ти понася има кремове депилатори, които не са болезнени :P
    yeah, i'm good...,
    but i'm no angel.
    I do sin, but i'm not a devil.
    I'm just a small girl, in a big world... trying to find somebody to love
    ♥♥♥

  7. #7

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    В леглото на майка ти
    Мнения
    12
    Ами първо се мажа с лук, след това с макетно ножче се бръсна и ако има много кръв си правя една вана с йод и влизам вътре.Помага, ГАРАНЦИЯ !
    Чукам майки - изгодно !

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от CoCaInA05
    нормално е да те боли като отидеш на кола маска след като досега си използвал самобръсначка... Болката като ти правят кола маска ще е първите два, максимум, три пъти При мен поне беше така... Оттам нататък се свиква. Епилатора също става, но и с него боли. А ако толкова не ти понася има кремове депилатори, които не са болезнени :P
    + 1- така е

    Цитирай Първоначално написано от KumchoValcho
    Цитирай Първоначално написано от tovaemoqtnik
    Ами първо се мажа с лук, след това с макетно ножче се бръсна и ако има много кръв си правя една вана с йод и влизам вътре.Помага, ГАРАНЦИЯ !
    +1
    за какво помага? и как така с макетно ножче?

  9. #9
    Ами аз все още имам малки и меки косъмчета по слабините и вътре във влагалището но засега не смея да ги премахвам въпреки че сестра ми се подиграва че не съм си окосила ливадката както тя казва а нейната била окосена!

  10. #10
    Аз съм момче та мисълта м ие с тия лентички на виит,ако ги махна дали няма да стане нещо на кожата да се раздразни много или нещо такова ? аз пробвах на едно малко място и имах много червени надути кто пъпки след това и кръв тече...и мн боли...а от тия депиалтори не стават липо-големи после (нали депилатор е една каша която мажеш и косъмчетата изсъхват и падат)

  11. #11
    хахаух емии свиквай .. те винаги ще са ти такива ако ги бръснеш де .. де да знам другите начини мисля че ще те боли много : D

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    863
    Хммм или стискаш здраво зъбки и продължаваш с кола маска да ги махаш,или си действаш по стария начин със самобръсначката.Тези депилатори-ала-бала не са подходящи за интимната зона.

  13. #13

    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    131

    Re: Как да си махам космите по слабините ?

    Как да си махам космите по слабините ?
    С багер.

  14. #14

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    стариландия
    Мнения
    6
    аз само не разбрах защо ги махаш? чисти крака,чисто тяло ,то на истинските мъже само космите по слабините останаха,а вие и тях под ножа

  15. #15
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    а ми дето каза за пъпките. То си е нормално , ако си се мокркил и прочие. Не трябва да се къпеш след като ги махаш с кола маска. А и пробвай трябва да търпиш! А иначе и аз съм си само с ножче , но не редовно. Все пак да няма да сме като някой голи плъхове.
    Станислава

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си