.
Затворена тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Kakvo 6te stane ako ne si platq smetkata kum GloBul?

    Problema mi e sledniq:imam neplatena smetka kum GloBul ot 100 lv., no v momenta nqmam vuzmojnost da gi platq.Mogat li ne6to da mi napravqt?

  2. #2
    Аватара на PepSsSi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    518
    Безплатен обяд няма... ще ти спрат телефона за определен срок... не знам какъв точно е, изряден платец съм.... ама ако не искаш да плащап изобщо може и да си потърсят парите чрез съда , знам ли...
    Do not stand at my grave and weep, I am not there. I do not sleep. I am the soft stars that shine at night. Do not stand at my grave and cry, I am not there. I did not die.

  3. #3
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Да, могат. Ще ти пратят SMS, в който пише: "Пишете на КИРИЛИЦА".

  4. #4

    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    София/Бургас
    Мнения
    218
    Около две седмици след излизане на фактурата, ще ти ограничат изходящите повиквания, като при плащане, ще премахнат ограничението.

    При излизане (или пресрочване - не помня) на втора фактура, ще ти ограничат и входящите. Това ограничение се премахмва след подписването на молба или обаждане на 123... (и тук не съм сигурен - само веднъж ми се е случвало да пресроча две фактури и беше преди повече три години - после си погасих задълженията и още съм същата карта и номер).

    Ако си прежалил(а) номера и картата и смяташ изобщо да не плащаш - тогава не знам какво става, може и да си потърсят вземанията по съдебен ред, като в този случай, ако те осъдят, ще трябва да заплатиш не само сметката а и разноските по делото, които може да се окажат значително по-големи от самата сметка.

  5. #5
    Аз съм изряден, но имам познат, който дължи доста суми и на 3-те мобилни оператора като на мтел около 1000 глобул са му към 500 а за вивател незнам... Но нищо пращат му писма, че ще го съдят той ги чака... и така в продължение на години. Глобул имат доста по големи длъжници от теб със 100 лева за да се занимават с теб...

  6. #6
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Ние имаме около 200лв сметка, която няма да платим.

  7. #7
    Ще видиш
    Кризата принуди М-тел да съди.
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  8. #8
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    ако не го платиш мисля че беше повече от 4ри месеца плащаш колкото сметка си направил и от глобул ти анулират договора


  9. #9
    И аз мисля,че има хора с по-голями задължения и няма да се занимават с мен.Засега ми пращат някакви писма и така.Просто исках да чуя мнението на други хора.Благодаря ви много. :P

  10. #10
    Всички си мислите, че няма да се занимават с вас, но до съд се стига! Никой няма да ви опрости сметката, дори насила ще си ги изплатите тези сметки в края и то в гарнитура с някаква условна присъда, която ще си стои в досието ви, което ще ви преследва до края на живота...

  11. #11
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Торбалан ще дойде и ще ти откине ланчето от врат0 в полза на частника!

    Пиши на кирилица.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си