.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 70
  1. #1

    Какво мислите за ботушите UGG ?

    Странни... даже леко грозновати,но супер удобни и модерни в цяла Европа,Америка и Австралия,но не и България...Някои от най-популярните звезди носят UGG's, какво е вашето мнение?
    Живея в Холандия и обмислям да си взема UGG's...тук са супер модерни от 3 години вече,но като си дойда в България зимата имам предчувствието,че всички ще ме гледат все едно съм извънземно... Двоумя се защото за доста скъпички... 250 Евро



    \/
    Blonds have many special gifts...one of them is to look smart and be sexy at the same time

  2. #2
    грознички са да ти кажа.

  3. #3
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    как па ша не са нашумели у нас и само в другите страни ги носели
    че аз имам такива и далеч не са 250евро
    боже,ти от кой свят идваш????????
    ескимоска му работа
    мн съм вървежна с тия ботуши, ко си мислиш

  4. #4
    Че само аз нямам такива.

  5. #5
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    симпатяги са

  6. #6
    По принцип не съм виждала мн хора във България с UGG's, но оргиналните не падат под 150 евро, зависи от модела, а ментета има и от по 15 евро...
    Иначе..даммм грознички са, но са супер удобни
    Blonds have many special gifts...one of them is to look smart and be sexy at the same time

  7. #7
    тука им викаме моклуци (без базик) поне аз така съм чувала и искам да ти кажа да не си купуваш тая простотия само защото е модерно. Хайде разбирам да са 20-30 лева но тази цена която ти спомена е толкова жалка и трябва да си толкова зле да дадеш тия пари за тия обувки освен ако банковата ти сметка не е постоянна покачваща се променлива...

    ПП ДО всички: не носете това което е модерно, а това което харесвате.

    Маце, ако утре любимата ти актриаса тръгне гола и с огромно дидло стърчащо 54.345см (точно) от гъзът така ли ще ходиш и ти???

    Ъъъъ можеш ли да пращаш колети от холандия. Пиши лично...

  8. #8
    не ми харесват нещо
    Once you've taken a few punches and realize you're not made of glass,
    you don't feel alive unless you're pushing yourself as far as you can go.

  9. #9
    Te са супер удобни и топли...цената на оргиналните за съжаление е тази...
    По принцип не подражавам на някои имам си собствен стил...
    Blonds have many special gifts...one of them is to look smart and be sexy at the same time

  10. #10
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    За 250 евро ще си купиш поне 3 чифта от друга марка, също толкова удобни и качествени..

  11. #11
    Супер фен Аватара на KoRnFlAkE
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    candy mountain :>
    Мнения
    1 292
    пфф, тея ботуши са някакви издължени пантофи. не ми харесват.

  12. #12
    ммм... вече проверих/пробвах доста марки (имитации на UGG's ) и не са толкова удобни Останах разочарована,но съм се решила да си взема original UGG's и мама навих да ми ги купи ... така че съм доволна
    те преди това са били домашни чехли,но са почнали да ги носят навън ... LOL
    Blonds have many special gifts...one of them is to look smart and be sexy at the same time

  13. #13
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    То и анцуга беше спортна дреха, ама някои хора започнаха да го носят и на официално.

    Затова те съветвам задължително да ги комбинирах с лилав анцуг на адидас - ОРИГИНАЛЕН.

    Даже най-добре - розови шалвари, лилаво горнище на адидас (със златна лъщяща емблемка е най-силно) и едни такива ботушки.

    И ето - ти имаш собствен стил!
    Grumpy old madman

  14. #14
    емм аз не нося анцузи... така че ще трябва да те разочаровам...
    Blonds have many special gifts...one of them is to look smart and be sexy at the same time

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    поредната надута снобарска пикла,дето живее в чужбина,мама и тате са бъкави от пари и се мисли за героиня от тийнейджърски игрален филм
    Надута... едва ли...снобaрска...не точно и не се мисля за героиня от някои филм... даже съм супер забавен човек, просто не ме познаваш
    а и не става въпрос за мен... а за ботушите и кой какво мисли
    Blonds have many special gifts...one of them is to look smart and be sexy at the same time

  16. #16
    Голям фен Аватара на JUSTDNB
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    572
    Цитирай Първоначално написано от UnKnOwNmAtTeR
    Ъъъъ можеш ли да пращаш колети от холандия. Пиши лично...
    взе ми думите
    Цитирай Първоначално написано от angellove
    Абе що няма тема "Скочих без бънджи от една скала. В момента падам. Ще ми стане ли нещо???"


  17. #17
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    А много от звездите носят анцузи. Те са странни, леко грозновати, но супер модерни по цял свят, дори и в България! Някои от най-популярните зведи носят анцузи. Те са супер модерни от 94-a годинa - зараждането на мутро-барока. Вярно, че оригиналните са скъпички, но вече навих мама да ми купи адидас за 500 евро!


    Ето ви снимки на звезди в анцузи.

    Мадона е безсмъртна благодарение на адидас!



    Парис Хилтън дори комбинира анцуг и UGG Boots





    Grumpy old madman

  18. #18
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    леле
    и аз съм си слагала пухения кожуЗ с ханцуг

    добре? не се ли пише ханцуг, уикипедия пак се е бъгнала

  19. #19
    Не схващам само за какво се заяждаш ? .... какво общо имат анцузите със UGG's... не мога да ти разбера логиката и от какво се дразниш?
    Blonds have many special gifts...one of them is to look smart and be sexy at the same time

  20. #20
    пише се ХанцуНг :P набляга се много на второто Н

  21. #21
    не разбирам защо спорите секи има вкус, и никой не може да го промени на мен лично ми допадат имах такива в детската, но им викаха топлинки

  22. #22
    Супер фен Аватара на KoRnFlAkE
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    candy mountain :>
    Мнения
    1 292

  23. #23
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от MissBitch
    Не схващам само за какво се заяждаш ? .... какво общо имат анцузите със UGG's... не мога да ти разбера логиката и от какво се дразниш?
    Звездите ги носят. Супер удобни са. Когато ги облечеш в България хората те гледат странно, оригиналните са скъпи, а имитациите са евтини.

    Това са доста общи неща от тези, които ти изброи.
    Grumpy old madman

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от damiaN_882
    не разбирам защо спорите секи има вкус, и никой не може да го промени на мен лично ми допадат имах такива в детската, но им викаха топлинки
    LOL
    Blonds have many special gifts...one of them is to look smart and be sexy at the same time

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    важното е да носиш розАви шалвари и рецепциониста на хотела,в който сте отседнали да те помисли за к*рва на собствения ти баща
    оффф изтърка се вече с тия обиди. А ти случайно да си се виждал как се обличаш. Случайно като пусна снимки на обувките ти погледна ли ги преди това? И ти се обличаш както е модерно не се прави на задник.. вярно че са грозни обувките, но би казала същото и за твойте...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си