.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    ВУЗ - маркетинг - балообразуващи предмети ?

    Искам да кандидатствам във ВУЗ маркетинг но не знам кои са балообразуващите предмети.
    Кажете плс как се образува бала специално за тази специалност или къде го пише из нета,защото аз не мога да намеря такова инфо.

    п.п. Става въпрос за учебната 2010-2011 година или поне за тази която предстои за да имам по обща представа.

    Заглавията на темите трябва да са описателни.
    редактирано от Punisherrr

  2. #2
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Зависи от университета, а не само от специалността.
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  3. #3
    При всички положения ще има математика.И изпита ми единия беше по математика и от дипломата оценката също.

  4. #4
    Математика,друго?

  5. #5
    zdraveite! az su6to iskam da u4a marketing v unss ili v sofiiskiq universitet no sum zle po matematika i se 4udeh dali ne moje da se kandidatstva s bel i istoriq ili geografiq ili kakvoto i da bilo drugo samo bez matematika? dokolkoto znam spravo4nika izliza 4ak fevruari a az sum 12 klas i ne moga da 4akam dotogava estesveno
    mersi predvaritelno!

  6. #6
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    ^ В УНСС можеш да кандидатстваш с география,езикова култура, математика,история - имаш 40 въпроса на един от тези предмети + задължително 20 по математика и 20 по езикова култура.

    Само че,когато влезеш,първите 2 години учиш общи ик.дисциплини и после по успех те класират за специалност.Иначе има Маркетинг в Направление "Икономика" .

  7. #7
    За ВСУ искаха география , български първи чужд език и втори чужд език нещо такова беше

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  8. #8
    Специалност "Маркетинг" в Икономически университет - Варна:
    http://www.ue-varna.bg/bg/index.php?page=33&id=23
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си