Цитирай Първоначално написано от valdesbg
Марина, мога да сравня себе си със Михаела. И мен ме дразнят ограничнени и глупави изказвания. Дразня се на компромати и всякакви подобни неща. Но не им се връзвам. Забавно ми е да намирам противоречия и да търся нелогичните неща. След което ми е още по забавно да гледам как другия се опитва да ми докаже /не/правотата си.

И така

Обаче за разлика от тях - мен ме интересува да изглеждам добре в очите на околоните. По друг начин казано - да създавам добро впечатление.

И така.

Ама иначе малчуганите хич не схващат твоите постове. Че отчасти и моите Ама здарве да е. Пенсионери сме вече.
Коя е Михаела?
А колкото до това кой как изглежда в очите на околните - хубаво е да не плащаш данък обществено мнение, но не може да се излагаш като каруцар. Тия двечките само дето не са се хванали за косите и аз не мога да си обясня какво толкова си пречат една на друга.