.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: ТЕМА

  1. #1
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557

    ТЕМА

    Чистя си стаята и си хвърлям стари и ненужни дрехи.
    Това е в общи линии.
    Интересното е, че го правя с голям кеф, но и с малко носталгия. Хубавото, поне, е, че ще се освободи повече свободно място в гардероба ми и няма да има разхвърляни дрехи из цялата ми стая.
    Искам да ви попитам вашето отношение към темата какво е? Хвърляте ли ненужните си дрехи или.. какво ги правите???
    Суеверна личност съм и предпочитам директно да ги изгоря някъде, а не да ги оставя в кофата за боклук или да ги подаря на някого.
    Е?

    Другият ми въпрос е свързан с Франция.
    Онази вечер се заформи лаф за Хитлер, Мусолини, Първата световна, втората световна война, балканските войни, отношенията на еди-си-кои държави с еди-си-кои какви били и т.н и по едно време се заформи спор за това, аджеба, Франция някога била ли е под окупация.
    Все хора,интересуващи се от това за малко да се скарат била ли е или не е била окупирана някога... и на мен ми стана интересно вие какво мислите и знаете по въпроса.

    Трето: Как да накарам нашите да не ме разпитват един за друг. Ще се развеждат идните месеци и полудявам. И двамата са с нови половинки, не веднъж съм ги молила, полудявала съм, в истерии съм изпадала, да спрат да ме питат как върви живота на другия! Не искам да ги разбирам, искам да НЕ МЕ ЗАНИМАВАТ! Казвам им ако искат да се видят и да си се разпитват за живота, ама по взаимно съгласие не желаят да се виждат и това натоварва психически малката Чери...

    П.П. отдавна не бях писала дълга тема, чувствам се по-добре.

  2. #2
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Старите дрехи отиват за сираците

    Франция е била окупирана от Хитлер (но не цялата)

    третото не знам.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  3. #3
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Аз знам, че в домовете приемат само нови дрехи.

    Аз дадох един голям чувал на едно момиченце, което живее близо до работата на приятеля на майка ми.

  4. #4
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Аз съм давал стари. Не знам за някаква нова политика.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  5. #5
    Здравей, предлагам ти да продадеш дехите си в някой форум или на приятелка или просто да си размените някои друг парцал Така и двете ще сте доволни.

    Историята е доста безмислен предмет, що се отнася до войни граници и тн. (това е моето мнение разбира се) и никога не бих спорила за тази глупост Така че за това не мога да ти помогна. Гледай ало ало

    Обясни на ваще пооделно, че се вдетиняват и че никога не си си мислила, че ще успееш да ги погледнеш "отгоре". Така би трябвало да се смутят и да се засрамят. Внимавай как го обясняваш разбира се, но гледай да ги накараш да се засрамят от това което правят и да усетят че наистина не е редно. Главната идея е да се засрамят, че ти говорят и те занимават с това. Наблегни.

  6. #6
    Сантиментална съм, донякъде и вещоман. Не мога да се разделям с абсолютно нищо, което присъства по един или друг начин в живота ми, има ли го - там си е, не го гоня, не си тръгва.(освен ако не реша да го изхвърля/заменя)

  7. #7
    подари дрехите на някой клошар сродна душа

  8. #8
    Супер фен Аватара на BlueAvalanche
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Delije sever
    Мнения
    1 371
    Абсолютно същото е и при мен, оня ден си чистих гардероба и гледам няква тениска, която съм я носил сума време и си викам ехаа тая мама ми я подари преди години ... И всяка си има някаква история, сега имам 5 големи торби с дрехи и ще ги "даря" на някой
    Jebem te u usta, jebem te u oko

  9. #9
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    ако ме питаш мен за 3тия ти вапрос

    излъжи ги ... как ли ?! и на двамата казвай, че на другия живота върви перфектно и те няма да искат да те питат пак за другия особено ако техния не върви по добре... и ще си трайкат и ще гледат да си оправат живота, така да се каже да не са по назад и ти доволна и те с няква цел занапред дано съм ти бил полезен
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  10. #10
    hottie
    Guest
    По първия въпрос - аз ги давам в дом ! Няма проблем да са стари, стига да не са скъсани. между другото в повечето домове не приемат поли и рокли за момичетата. Защо да си хвърлям или горя дрехите, като има нуждаещи се??

    По втория - Франция е била окупирана

    По третия - не им обръщай внимание, не им викай...просто си мълчи и накрая ще им писне.

  11. #11
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Шибаните франчуля са най-критичната нация на света :Д
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си