.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1
    Аватара на Jeuelle
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Blondeland
    Мнения
    2 138

    Фотография

    Интересувате ли се? А ваши познати?
    Посещавате ли изложби?
    Фотографи, които са ви направили впечатление?

    Аз лично не се занимавам, макар, че страшно много ми се иска.
    Харесвам черно-бялата портретна фотография .
    Впечатление и то голямо ми е направил Давид Лашапел, заради безкрайната ексцентричност на творбите му.
    Hey ! Mr Tambourine Man, play a song for me,
    In the jingle jangle morning I'll come followin' you..

  2. #2
    Фен Аватара на LiL_MeoW
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    153
    аз се интересувам

  3. #3
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    И аз се интересувам
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  4. #4
    Обожавам я даже мисля да се запиша на курсове след като мина изпитите тази година.Харесвам с висок ключ и нисък ключ, но все още не съм си определила точно вкусовете , а аз наскоро в интерната видях lara jade, тоест страниците й и ми стори наистина талантлива.Има страници във flickr и deviantart.
    You can't play on broken strings.You can't feel anything that you heart don't want to feel.You can't feel something ain't real.

  5. #5
    Любител фотограф съм, винаги ми е било приятно и интересно да снимам, въпреки че не съм особено добра. Отвори ми се възможност да ходя на курс, но апаратът ми е развален и тепърва трябва да го давам на ремонт, явно тази година няма да стане. Обожавам да ходя по фотоизложби, често попадам на страхотни неща.
    I will never bother you,
    I will never promise to,
    I will never follow you,
    I will never bother you.

  6. #6
    Аватара на PollyMagoo
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    вкъщи
    Мнения
    17
    аз съм голяма фенка на актовата фотография, адски ме впечатлява. по-късно мога да постна някои фотоси.

  7. #7
    Голям фен Аватара на pathetic
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    731
    нямам 2000 лв за фотоапарат и всеки ден си го припомням, но...някой ден.

    Иначе обожавам да снимам, обожавам да ме снимат и обожавам фотографията въобще.



    Това е на Монти Фреско, майка ми наскоро ми домъкна някаква книга от Лондон, негова, която има доста интересни неща, ама нещо не я намирам в интернет сякаш.

    както и да е

    http://images.google.bg/images?hl=bg...-8&sa=N&tab=wi

    „Иронията е необходим естетически компонент на мисленето.“

  8. #8
    Обичам да снимам, но като цяло от самото изкуство "фотография" не се интересувам много.
    Обичам изложбите, но рядко ходя. За фотографите нямам мнение, гледам повече самата снимка, а не името под нея.
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  9. #9
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    много обичам фотографията защото развива вътрешното око на човека и често се случва аз да виждам неща в даден момент,които другите хора не могат да осетят и разберат
    иначе съм любител ама съм хващал няколко супер кадъра
    на изложби не ходя а относно курсовете,звучи ми тъпо щото ако научиш как да си ползваш фотоапарата и просто започнеш да търсиш хубави моменти след време ще си готов да ги уловиш
    но за фотографията определено трябва усет и вкус

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    Много обичам да снимам,но не съм особено запозната с фотографите и самото изкуство фотография.

  11. #11
    Фен Аватара на HristoGavrilov
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    184
    Интересувате ли се? - Да.
    А ваши познати? - Не.
    Посещавате ли изложби? - Да, доста често.
    Фотографи, които са ви направили впечатление? - О, много са.

  12. #12
    Аватара на KroeliaDevilious
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София / Sofia
    Мнения
    20

    Конкурси фотоапарат

    В интернет, в търсачката когато напишете "фотография конкурси 2009" ви излизат чат - пат актуални резултати, за жалост не са много тези конкурси, но има едни които се провеждат ежегодно, всяка година по няколко теми. Има много красиви снимки (как ми се иска да кажа сайтовете, ама ...ще има банг). Въпростните правят изложба на фотографиите си в Халите. Както и да е, аз имах полупрофесионален фотоапарат, но му се развали платката и никъде не може да се оправи, не че в София има много читави сервизи , но сега се колебая какъв да си взема...имам някои идеи и препоръчвам : Цифров SLR, със сменяем обектив, с 12 мегапиксела, исо до 3200 и повече, вадене на снимки с 3000х4000 резолюция, функция за оптично измерване на разстояния, двойна стабилизация...да не казвам марката, но всичко това за около 1000 - 1200 лв.

  13. #13

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    670
    На мен ми е хоби

  14. #14
    ОБОЖАВАМ да снимам.
    За съжаление не ходя по изложби, а и нЕма време за курс, тъй като съм се насочила към друго нещо.
    Апаратът ми е биващ като за моето ниво, а чат пат попрочитам нещо оттук оттам, че да не съм съвсем неука
    Май най- много обичам макрото, но винаги съм искала да мога да правя портрети... ама никога не ми се получава
    Харесва ми Мехмеd Тургут .

  15. #15
    Интересувам се и то доста. Снимам, но апарата ми не е профи, а така наречената сапунерка.
    ( http://www.sony.bg/product/dsc-w-series/dsc-w120 ) Искам да си купя профи, но в момента нямам финанси, така да се каже.
    Показвала съм си и снимките на.. учител. Всъщност не може да се нарече учител, а човек, който доста се занимава с фотографията. Даде ми доста съвети, а и доста неща хареса.
    Чудя се дали дали да уча това, след 12-ти клас (сега съм 11-ти). Но изпитите в НАТФИЗ ми се сториха доста трудни, а и в другите ВУЗ-ове.

    Ето, това е всичко, което имам.. http://www.facebook.com/album.php?ai...7&l=98f72df13d ( Ако някой се интересува)

    (:
    “ А ти сигурно си мислиш,
    че животa е игра?
    Ако “Да” - тя е доста хардкор игра.. “

  16. #16
    даа твоите снимки съм ги виждал и много ми допадат някои
    Живей на ръба, в противен случай заемаш твърде много място!

  17. #17
    еххх много държа на фотографията като начин да изразиш своя поглед върху света защото няма 2ма души които да вийдат нещата по 1 и същ начин а запечатаните в снимките моменти показват на какво акцентира фотографа във всяка ситуация ;]


    http://photomoment.bg/folder/portfolio/690
    enjoy

  18. #18
    missmadness имаш мноооооого хубави снимки

  19. #19
    Инересувам се от фотография и то доста, но от скоро започнах и аз да снимам и смятам това да уча като си завърша средното (сега съм 11клас). Колкото до приятелите ми... повечето са любители, но се намират и такива които са по-сериозни Изложби не посещавам за съжаление, а любимите ми фотографи са много.

    http://fifqnci.deviantart.com/gallery/ Ето това е моята галерия за сега

  20. #20
    Голям фен Аватара на rali4ka91
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    София
    Мнения
    837
    Цитирай Първоначално написано от BloodyAmy

    Ето, това е всичко, което имам.. http://www.facebook.com/album.php?ai...7&l=98f72df13d ( Ако някой се интересува)

    (:
    И това си го направила със SONY сапунерка?!?!?!

  21. #21
    Фотографията е готино хоби , но и скъпо за жалост.Много обичам да снимам ,лошото е че почти нямам време за това :/
    Иначе по изложби не ходя , не са ми кой знае колко интересни

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си