.
Затворена тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Голям фен Аватара на vanesa0pld
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    783

    ПОМОЩ!!!Разбиха ми паролата на скайпа

    Здравейте.Някой ми разби паролата на скаипа.Както си седях и изведнъж скаипа се отписа и пишеше че трябва да влезна с НОВАТА си парола.А аз не си я смених а просто гледах кои абонати са на линия и той се отписа.Пробвах с разбравена парола,но явно ,,хакера,, и е сменил имейла.Изпраша някакъв текст,май на арабски и изпраша мякакъв гайл)каза ми го една приятелка)
    Какво да правя и от какво може да е?

  2. #2
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Виж дали са ти влезли в пощата, на която е правена регистрацията в скайп. На мен така веднъж ми я хакнаха и гледай как се почва да се сменят пароли...
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  3. #3
    Голям фен Аватара на vanesa0pld
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    783
    Цитирай Първоначално написано от slavito007
    Виж дали са ти влезли в пощата, на която е правена регистрацията в скайп. На мен така веднъж ми я хакнаха и гледай как се почва да се сменят пароли...
    ами пробвах,но не са влизали

  4. #4
    В последно време забелязвам тенденция с проблема "разбити пароли" на скайп... Хора слагайте си и защитна стена (Firewall) на компютъра, а не само антивирусна програма!

  5. #5
    Аватара на ExtrAc7
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    България
    Мнения
    298
    Аз не мога да ви разбера как така ви разбиват та ка моли програми да имало за хак

  6. #6
    Еми май ще правиш нов скайп..

  7. #7
    Е дай да ревем, че са и разбили скайп паролата...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Alexandra93
    Цитирай Първоначално написано от smileforyou12
    Е дай да ревем, че са и разбили скайп паролата...

    Излишен спам ама нали си модератор,може да си го позволиш!
    Ти не правиш излишен спам в момента егати наглото държание...

  9. #9
    Аватара на ExtrAc7
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    България
    Мнения
    298
    Цитирай Първоначално написано от tqnko
    Цитирай Първоначално написано от smileforyou12
    Еми май ще правиш нов скайп..
    Много смешно, чедо..
    ExtrAc7, няма и да разбереш. ask google ;]
    Хее айде хакери дето ги имало тия програми хакнете ми моя скайп самото изречение програма за хак е тъпо !

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от ExtrAc7
    ...самото изречение програма за хак е тъпо !
    "ExtrAc7" - може би под израза "програма за хак" някой хора разбират програма действаща тайно на даден компютър наблюдаваща всички процеси на него и препращаща събраната информация на даден потребител! Тези "програми" са извесни още като троянски коне (Trojans - злонамерена програма, за която се твърди, че притежава някаква полезна цел, а всъщност би причинила нещо съвсем различно при изпълнението си, например: превземането на канали в "Internet Relay Chat", изтриване на съдържание от твърдия диск, кражба на поверителни данни (пароли, информация за банкови сметки и кредитни карти) и др.)


    Цитирай Първоначално написано от ExtrAc7
    Хее айде хакери дето ги имало тия програми хакнете ми моя скайп...
    - "ExtrAc7" - Искам да ти дам един приятелски съвет - "Не си търси белята!!!"

  11. #11
    Аватара на ExtrAc7
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    България
    Мнения
    298
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Цитирай Първоначално написано от ExtrAc7
    ...самото изречение програма за хак е тъпо !
    "ExtrAc7" - може би под израза "програма за хак" някой хора разбират програма действаща тайно на даден компютър наблюдаваща всички процеси на него и препращаща събраната информация на даден потребител! Тези "програми" са извесни още като троянски коне (Trojans - злонамерена програма, за която се твърди, че притежава някаква полезна цел, а всъщност би причинила нещо съвсем различно при изпълнението си, например: превземането на канали в "Internet Relay Chat", изтриване на съдържание от твърдия диск, кражба на поверителни данни (пароли, информация за банкови сметки и кредитни карти) и др.)


    Цитирай Първоначално написано от ExtrAc7
    Хее айде хакери дето ги имало тия програми хакнете ми моя скайп...
    - "ExtrAc7" - Искам да ти дам един приятелски съвет - "Не си търси белята!!!"
    И пак не са програми които да си инсталираш като winamp и вече да си хакер

    Болшинството от тези "хакнати" пароли са научкани в IRC хакерите (поне някои) бяха админите като сменят pass-а на канала през OS

  12. #12
    Супер фен Аватара на SolusChristus
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 038
    Така...

    "За да получиш новите скайп емотиконки, напиши си името и паролата в долното поле"

    Или пък да стартираш скайп два пъти от някой сайт, пак да си напишеш името и паролата...

    Сещаш ли се на къде бия?

  13. #13
    Смятам темата, че е приключила...

    а относно IRC и тази глупост която е написана по горе за "админите" и OS защо говорите глупости...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си