.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: Help Vista

  1. #1
    Голям фен Аватара на play23
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    634

    Help Vista

    Ами значи сега едно момче си е забравило паролата за лаптопа който е на Виста и пита как може да се оправи на линдолс екс пи като влезнеш през сеиф моде става ама тука не излиза администраторски акаунт.
    Блогодаря

  2. #2

    Re: Help Vista

    Цитирай Първоначално написано от play23
    Ами значи сега едно момче си е забравило паролата за лаптопа който е на Виста и пита как може да се оправи на линдолс екс пи като влезнеш през сеиф моде става ама тука не излиза администраторски акаунт.
    Блогодаря
    Оффтопик: Как може да си забрави паролата за лаптопа това момче?

  3. #3
    Мега фен Аватара на LittleDude
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    bs™
    Мнения
    4 167
    тряя кат влезе в Save Mode да има Administrator?! като влезе кат администратор ще може да си смени паролата

  4. #4
    Голям фен Аватара на play23
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    634
    1.Ами да ти кажа незнам как може да си я забрави!
    2.Ами нали писах че не става някъде четох че на виста е автоматично забранен администратора иначе така става на XP

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от play23
    1.Ами да ти кажа незнам как може да си я забрави!
    2.Ами нали писах че не става някъде четох че на виста е автоматично забранен администратора иначе така става на XP
    Impoossible ...
    I'm RETIRED.
    I was tired yesterday, and today I'm tided too.
    http://www.facebook.com/john.stefanov
    http://blog.injenera.com

  6. #6
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    аз съм с виста пробвах и няма проблем със сейф моуд, да не би да сте откраднали лаптопа и сега да питате


  7. #7
    Голям фен Аватара на play23
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    634
    Ами не не сам го откраднал както виждаш след като пиша значи си имам мой .И още не се е оправил, защото няма как да влезне в нета и помоли за помощ!

  8. #8
    Голям фен Аватара на play23
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    634
    Цитирай Първоначално написано от ivanstef
    Цитирай Първоначално написано от play23
    1.Ами да ти кажа незнам как може да си я забрави!
    2.Ами нали писах че не става някъде четох че на виста е автоматично забранен администратора иначе така става на XP
    Impoossible ...
    И защо?

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от play23
    Ами не не сам го откраднал както виждаш след като пиша значи си имам мой .И още не се е оправил, защото няма как да влезне в нета и помоли за помощ!
    Винаги има начин! - Най-лесния е преинсталация... :P

  10. #10
    Винаги има начин! - Най-лесния е преинсталация... :P
    Така си е за 5 лева и е готов А и ще му е лесно да го занесе защото не е топуз като моя (не е лаптоп) хем ще си изчисти малко място в компа

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Цитирай Първоначално написано от play23
    Ами не не сам го откраднал както виждаш след като пиша значи си имам мой .И още не се е оправил, защото няма как да влезне в нета и помоли за помощ!
    Винаги има начин! - Най-лесния е преинсталация... :P
    Да, и къде отиват ценните файлове, като спомени в снимки и т.н. ?

    По темата: Не съм с виста, но съм 99.9% сигурен,че не са сложили рестрикция на Администрацията през SAFE MOD, нали все пак за това се нарича SAFE . Пробвайте отново !





  12. #12
    Голям фен Аватара на play23
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    634
    Пробвахме няколко пъти ама уви хората са го направили уж по сигурно да не може всеки да влезне ама като си забравиш паролата става лошо...

  13. #13
    Hiren's boot cd ;]

    Тая виста вече я мразя меен, колкото и да я правиш все нещо не работи по нея както трябва, аман
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си