.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    859

    Кожата на ръцете

    здр от скоро имам един роблем. като си намокря ръцете и пръстите ми се сбръчкват и е доста неприятно. след 10тина мин вс е ОК но все пак искам да предотвратя това набръчкване. ако може да ми препоръчате някакво кремче ще съм мн благодарна

  2. #2
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    ми и на мен ми стават така и при допир стават много чуствителни мажи се с някакво кремче или олио, за да не ти остава вода
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  3. #3

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 117

    Re: Кожата на ръцете

    Цитирай Първоначално написано от vellvet
    здр от скоро имам един роблем. като си намокря ръцете и пръстите ми се сбръчкват и е доста неприятно. след 10тина мин вс е ОК но все пак искам да предотвратя това набръчкване. ако може да ми препоръчате някакво кремче ще съм мн благодарна
    Кожата се нарича попупропусклива мембрана. Като ти седят ръцете във вода леко се "напояват" с вода. След известно време, като изсъхнат, се оправят. Не можеш да го предотвратиш, освен да не си пъхаш ръцете във вода.
    Don't tell me what I can or can't do !

  4. #4
    ili moje da si rezne6 rycete...
    razbira se, kato gi potopi6 vyv voda pak 6te se nabry4kvat...
    ama pyk ve4e nqma da ti puka... ta eba...

  5. #5
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    ^^^ досега аплодираше боткодоки, като ми се караше, да не пиша в тема, ако не мога да помогна, а ти си същия
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    859

    Re: Кожата на ръцете

    Цитирай Първоначално написано от Boyd
    Цитирай Първоначално написано от vellvet
    здр от скоро имам един роблем. като си намокря ръцете и пръстите ми се сбръчкват и е доста неприятно. след 10тина мин вс е ОК но все пак искам да предотвратя това набръчкване. ако може да ми препоръчате някакво кремче ще съм мн благодарна
    Кожата се нарича попупропусклива мембрана. Като ти седят ръцете във вода леко се "напояват" с вода. След известно време, като изсъхнат, се оправят. Не можеш да го предотвратиш, освен да не си пъхаш ръцете във вода.
    ОК ясно, но лятото не беше така и не питам защо а с какво да ги мажа за да не са толкова чувствителни. най лесно е да ида в магазина и да си взема крем за 1.50 но все пак ако някой може да препоръча нещо което е ползвал ...

  7. #7
    Супер фен Аватара на bloodymirror
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 606
    Междодругото при мен също беше така докато си почиствах лицето с един лосион Acne Out.. всеки път като си намокря ръцете и ми се сбръчкваха..но когато вече свърши премина.. спокойно,с времето ще се оправят,а и може също да ти е предизвикано от някакъв лосион,гел.. знам ли (:

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си