.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Пещера
    Мнения
    38

    и какво трябва да кажем,след като ни кажат чакащото 'обичам'

    Ходя с едно момче вече близо година,но три месеца бяхме...леко разделено(от обстоятелства). Още в началото той ми каза,че за него любов няма,измислица..блябля,обач е мен тва не ми пука,защото дали ще ми каже обичам те или няма,няма значение,след като показва,че с мен му е добре и прави всичко за мен. И така...невярващия пич веднъж се напи и по телефона ми обясни колко мн ме обича,не го бил казвал,за да не му разбия сърцето(абе думи на пиян човек!) ест,аз се засмях и го пренебрегнах(доколкото мога),но онзи ден,както се бяхме счепкали и той каза "знаеш,че те обичам мн и..."..аз останах без думи и се направих,че не съм го чула,но ся си мисля..кво да правя сега? А да,не сме някви лапета,аз съм на 17 а той на 20..да не си помислите,че съм поредната глупачка,просто искам съвет от по-умни хора! Благодаря ви!
    Живота си следвах,мечтаех,кроях....

  2. #2

    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Сливен
    Мнения
    226
    Долкото разбрах е казал ,че те обича - пиян.От личен опит знам ,че пияния винаги говори истината и затова се обичайте : )

  3. #3
    Съвет за какво ти трябва?Човека е казал,че те обича,явно и ти го обичаш.Обичайте си се.
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  4. #4
    и аз така мисля.. алкохола отпуска хората.. май ти е казал истината.. обичайте си се..
    Не прощавам и за нищо не съжалявам. С високо вдигната глава винаги продължавам. На никой не подражавам и себе си отстоявам. тъпите ку**и не признавам, а големите надувки с надсмешка отминавам!!!

  5. #5

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Пещера
    Мнения
    38
    мм там е проблема-не го обичам още,а той май ще очаква сега и аз да му кажа това,но единственото,което успях да кажа е'знаеш,колко мн държа на теб'...мн е рано според мен за тези думи,твърде рано
    Живота си следвах,мечтаех,кроях....

  6. #6
    Супер фен Аватара на Di
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 689
    кажи му го и ти
    не се изказвай неподготвен,прасе

  7. #7
    ^заедно сте от една година близо.. мисля, че тйаничко в себе си го обичаш.. просто не можеш да го осъзнаш още.. (напий се и май ще можеш да му го кажеш )
    Не прощавам и за нищо не съжалявам. С високо вдигната глава винаги продължавам. На никой не подражавам и себе си отстоявам. тъпите ку**и не признавам, а големите надувки с надсмешка отминавам!!!

  8. #8
    Голям фен Аватара на m0n4yyy
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    .. сухо море .. :P
    Мнения
    749
    Щом ти го е казал и в трезво и в пияно състояние значи е вярно .. не виждам причина да се съмняваш. Обичайте се.

  9. #9
    Туй жените не знаят какво искат.

    Хем е казал, че те обича... хем не знаеш как да реагираш...

    Тоо всъщност и аз не знам как бих реагирала вече. ((:

    Май много порастнах и започнах да не вярвам във вълшебни приказки, разказани в реалния живот. Но пък за сметка на това ме радва утопичната любов във филмите и книгите. (((:
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  10. #10
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Абе и ти го обичаш.За толкова време няма как да не го обичаш, но явно си от тези хора, на който трябва да им се случи нещо кофти(имам предвид раздяла, изневяра и т.н), че да го признаеш.Обичайте се.
    Big or small, lies are lies!

  11. #11

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Пещера
    Мнения
    38
    Просто не искам този път да прибързвам...имах дълга връзка преди това,в която той ми казваше,че ме обича(а реално обичаше бившата си) и сега просто не искам да избързвам. Дали го обичам? нз..с него ми е хубаво,без него...ще съм тъжна,но тва ли е любовта,вече не знам..именно заради всичките тези объркани неща ме е страх да му кажа,това,което чувствам..а след като той ми го каза,аз просот не мога да спра да мисля,за тези две думички...Редно ли ще е да почакам поне още малко преди да казвам,каквото и да е било?
    Живота си следвах,мечтаех,кроях....

  12. #12
    обичайте са
    BB BAI BAI AKO NE SYM TI KAZAL CHAO !

  13. #13
    От пиян човек можеш да чуеш само истината.

  14. #14
    Голям фен Аватара на NamelessRomantic
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Един объркан човек в един объркан свят.
    Мнения
    779
    Добре,рзбрала си че im vino veritas,тогава какво повече?Човека не ще да се разкрива напълно,за да не започнеш да си играеш с него,но те обича.Айде ключе бита.
    Ако има нещо - свиркай на ЛС.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Animalistic
    От пиян човек можеш да чуеш само истината.
    доста вярно,понякога.
    задник съм.

    Abe horica.Na 13 godini sum i iskam da znam dali edno momiche me haresva!KAK MOGA DA SI STANA GAJE S NEQ?

  16. #16
    Супер фен Аватара на LoveRetroMusic
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Dreamland
    Мнения
    2 971
    Цитирай Първоначално написано от Animalistic
    От пиян човек можеш да чуеш само истината.
    “I don’t know why I’m scared,
    I’ve been here before,
    Every feeling, every word,
    I’ve imagined it all,
    You’ll never know if you never try,
    To forget your past and simply be mine” ♥ Adele

  17. #17
    нека се допълня,себе си и другия.
    защо от пиян можем да чуем само истината ли?
    защото когато е под въздействието на алкохолните пари,той неможе да достигнедо действие наречено размисъл...
    задник съм.

    Abe horica.Na 13 godini sum i iskam da znam dali edno momiche me haresva!KAK MOGA DA SI STANA GAJE S NEQ?

  18. #18
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    1 година и ти е рано за "обичам те"?

    Нещо ти куца и на теб и на него... Чудя се какво. Не всъщност не искам да знам какво е.

    Къде е проблема викаш? Ти го обичаш, ама не си го признаваш, той те обича и накрая си е признал.

    Аз лично проблемация не забелязвам.

    Приказва глупости че няма любов и бля бля, с надеждата да му повярваш и по съвсем изкривен начин да му помогнеш да забрави някаква девойка.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  19. #19
    Animalistic написа:
    От пиян човек можеш да чуеш само истината.


    доста вярно,понякога.

    Честно казано , пияния човек .. казва , че обича всички така , че това не е начинът да разбереш , че някой те обича . След втория път обаче .. може само да се обичате

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    2 544
    Като гледам баш си поредната глупачка. Човека ти е казал обичам те, а ти си се напарвила, че не си го чула оО Господи боже мой. И какъв съвет по-точно търсиш? Не виждам смисъла в темата като цяло, ама то сигурно щото аз съм тъп, задръстен и ограничен хах... Абе здраве да е

    П.С. Съгласен съм с това за алкохола !

  21. #21
    Голям фен Аватара на Dollystar
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    963
    Ако и ти го обичаш просто му го кажи и си бъдете щастливи. :P
    Когато започнеш да приемаш една жена като даденост, бавно но сигурно я губиш!!!

  22. #22
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    И аз, и аз те обичам или ако не го чувстваш-траеш си и го целуваш.

  23. #23
    Голям фен Аватара на Rza
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Бръснарницата
    Мнения
    650
    мерси

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    859
    вдигаш телефона му се обаждаш и преди да успее да каже и дума просто му кажи "обичам те"

  25. #25
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Как определяте това-например ''ходим от 5-6-7 месеца и ми каза,че ме обича,но било рано''.Ми ако случайно човека ви обича от преди да започнете да ''ходите''?
    Ако го обичаш кажи му го-ако не недей..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си