.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Аватара на chipi_kaoo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Bikini Bottom
    Мнения
    763

    Търся квартира в София

    Здравейте. В момента съм на квартира в гр. София. Работя в ресторант в центъра. На квартира съм в краен квартал. Търся квартира (стая с кухня, стая с кухненски бокс, таванска стая, да има баня и тоелетна) в Центъра или някой квартал да центъра. Ако меже да е обзаведена или полуобзаведена. Без значение дали има ТЕЦ, Кабелна и Интернет. Може и квартирата да е по-голяма, но да е не повече от 300лв. В момента плащам 200лв. за една сая, без ползване на кухня. Мисля, че сами се сещате защо искам да сменя квартирата.

    Малко за мен.... Аз съм момче на 19г. Работя в ресторант по 12-14 часа. НЕ правя шумни събираня и купони в къщи (прибирам се само да спя.) Поддържам чисто, не пуша и не пия.

    Е ако имате някакво предложения пишете на e-mail: chipi_kaoo@abv.bg

  2. #2

  3. #3
    Ще следя темата, защото и на мен ми е интересно

  4. #4
    Аватара на chipi_kaoo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Bikini Bottom
    Мнения
    763
    Цитирай Първоначално написано от KiSsMyAsS
    Добре де тук ли точно ти хареса да сложиш темата си?
    Защо не я сложи в раздел "Продавам, купувам"? - мда нищо не купуваш, но то даже тази тема не е за този форум... Защо не мислите бе хора, трябва ли да е пълно само с неправилни теми?
    Да не е за този раздел, но не е и за купувам продавам. За това реших да я сложа тук. Ако има проблем извинете ме. Нека модераторите я преместят където сметнат за добре.


    пп Благодаря за отговорите, но с толкова агенции и брокери се занимавах, че ми доиде до гуша, пуснах тема във форума.

  5. #5
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    За кво ми е скъвартирант дето не пуши пие.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  6. #6
    Аватара на chipi_kaoo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Bikini Bottom
    Мнения
    763
    Цитирай Първоначално написано от KiSsMyAsS
    Цитирай Първоначално написано от w0sh
    За кво ми е скъвартирант дето не пуши пие.
    тцтцтц
    тцтц Защо ли само в този форум получих най-тъпите постове???????? Ами като няма какво да кажете, по добре замълчете, ако не друго, поне ще изглеждате по-умни.

  7. #7
    Повече от фен Аватара на sl0w
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    458
    Пич , направи тема в дата.бг . По-голям шанс имаш !

  8. #8

    Re: Търся квартира в София

    Здравейте.. тази година завършвам.. и наистина ако някой може да ми каже какви са цените "център" благодаря ви предварително

  9. #9
    При всички положения те съветвам да се пазариш за наема. В момента предлагането надхвърля сериозно търсенето и наемодателите са се видяли в чудо. Съвсем спокойно според мен можеш да свалиш едни 10-20% от исканата цифра

  10. #10
    Аватара на chipi_kaoo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Bikini Bottom
    Мнения
    763

    Re: Търся квартира в София

    Цитирай Първоначално написано от Mitkomnt
    Здравейте.. тази година завършвам.. и наистина ако някой може да ми каже какви са цените "център" благодаря ви предварително
    Зависи кво търсиш..... принцип е скъпо.....аз си намерих обзаведена гарсониера в Банишора за 300лв напълно обзаведена. Близко е до центъра, а и кварталът е хубав.

  11. #11
    я пак Банишора до кое е близо?

    не се излагайте с готованство. Има сайтове за обяви. Търсете в тях.

    пп давам стая под наем в Павлово. цената е много добра.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си