.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Изпуснах си телефона в тоалетната

    Може би мястото на тази тема не е тук,но не ме интересува!Много съм притеснена за моя тел sony ericsson s500i!Сега без смях-изпуснах го в кенефа-след като се изкъпах се подхлъзнах в банята и го изпуснах измих го и го изсуших със сешоара (тела,батерията и картата),но като сложа батерията и тела почва да вибрира и не иска да се включи!!!! кажете какво да правя и тела заминал ли е ??? plsss help!!!тва е и самия тел

    shadow4e
    Слагай описателни заглавия

  2. #2
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    До колкото знам, когато имало вода е хубаво да се остави повече време да изсъхне, колкото повече, толкова по-добре. Ако се мъчиш няколко часа след това да го включиш и не е изсъхнал добре, може да гръмне.

    Остави го намира поне 1 ден и ако тогава не стане, го носи на ремонт.

  3. #3
    После да кажеш какво е станало

  4. #4
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    моя имаше корозия
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  5. #5
    Голям фен Аватара на meche95
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    885
    ама чек са не мога да не се засмея буквално в кенефа ии после мног0о ли го ми ем до колкото знам треа да изчакашш

  6. #6
    Мега фен Аватара на LittleDude
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    bs™
    Мнения
    4 167
    първо вадиш батерята, да няя ток в телефона... остааш го да исахне на някое топло място и след няколко часа го пускаш...

  7. #7
    Взимаш си звезда отверка, и сваляш панела, в никакъв случай не сушиш принудително..., чакаш 2-3 дена, купуваш си нова батерия и той тръгва. Не се притеснявай моят стария телефон T230 падна от 7 етаж и запали безпроблемно след това...
    I'm RETIRED.
    I was tired yesterday, and today I'm tided too.
    http://www.facebook.com/john.stefanov
    http://blog.injenera.com

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    129
    Я обясни моля ти се по-подробно как си го изкарал от кенефа..
    Иначе няма майтап тоя телефон е 900лв. :X съчувствам ти!
    Ако си дал на гладния дори трохица хляб от своя хляб.Ако си дал на скитника дори искрица огън от своя огън.Ако си дал на милата от своето сърце.Ако си дал на чуждите живот от себе си.Ако си дал,ако си дал от себе си,не си живял,не си живял на празно

  9. #9
    Мега фен Аватара на LittleDude
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    bs™
    Мнения
    4 167
    Цитирай Първоначално написано от In_And_Out_of_Love
    Я обясни моля ти се по-подробно как си го изкарал от кенефа..
    Иначе няма майтап тоя телефон е 900лв. :X съчувствам ти!
    мда 900 е

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от LittleDude
    Цитирай Първоначално написано от In_And_Out_of_Love
    Я обясни моля ти се по-подробно как си го изкарал от кенефа..
    Иначе няма майтап тоя телефон е 900лв. :X съчувствам ти!
    мда 900 е
    минава покрай 900
    Another day,another drama

  11. #11
    Аватара на TheSickMind
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    София
    Мнения
    98
    НЕ ПРАВИ НИКАКВИ ОПИТИ ДА ГО ВКЛЮЧВАШ!
    След подобно "сътресение" го остави да изсъхне 12-14, може да сложиш и малко ориз, обира влагата (май?)
    |Y| КОГАТО ПРАВДАТА СЕ ПРЕВЪРНЕ В БЕЗПРАВИЕ, СЪПРОТИВАТА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА |Y|

  12. #12
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Споко! Имам опит с тези неща! Изпускал съм два телефона в казанчета на тоалетни и два съм изпирал на дълга програма на 60 градуса в пералнята. Първо го разглоби и го остави да изсъхне. Може да помогнеш със сешоар, ако имаш нерви и ти се занимава. След като изсъхне напълно тогава го събери! Не знам дали ще работи със 100% сигурност, защото от 4те само 3 проработиха. Последният не успя!

    Големи боклуци станаха тези телефони след като едно изпиране не издържат.

  13. #13
    Мега фен Аватара на ByK
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Княжество Кофата.
    Мнения
    24 322
    Моя телефон пък го израхме в пералната с мама и после като го извадих го разглобих и го сушех 1 ден някъде н терасата и се опраи

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Споко! Имам опит с тези неща! Изпускал съм два телефона в казанчета на тоалетни и два съм изпирал на дълга програма на 60 градуса в пералнята. Първо го разглоби и го остави да изсъхне. Може да помогнеш със сешоар, ако имаш нерви и ти се занимава. След като изсъхне напълно тогава го събери! Не знам дали ще работи със 100% сигурност, защото от 4те само 3 проработиха. Последният не успя!

    Големи боклуци станаха тези телефони след като едно изпиране не издържат.
    Те не са направени, за да се перат

  15. #15
    Повече от фен Аватара на lubo111
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    razgrad, bulgaria
    Мнения
    413
    имах един тел който беше замрзнал (намерен) занесохме го за 1 ден го оправиха и го варнахме на собсвеника

  16. #16
    Между другото на 1 приятел от старото даскало в тоалетната си го беше изпуснал и 1 друг бърка още го ебаваме щом го видим ...

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от ivanstef
    Взимаш си звезда отверка, и сваляш панела, в никакъв случай не сушиш принудително..., чакаш 2-3 дена, купуваш си нова батерия и той тръгва. Не се притеснявай моят стария телефон T230 падна от 7 етаж и запали безпроблемно след това...
    пробвахме да свалим панела,но има само 2 места откъдето може да се свали,а трябва да са поне 4!!има 2- и то е само откъм страна на батерията,а нагоре няма нищо!!!

  18. #18
    Супер фен Аватара на bloodymirror
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 606
    Предишният ми телефон свърши така..
    няма оправия.. при мен нямаше звук обаче

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си