.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20

Тема: Music-bg.eu?

  1. #1

    Music-bg.eu?

    Някой знае ли какво става с тоя сайт?Много ми харесваше,но отскоро не работи... Може и да кажете някакъв подобен сайт
    Would you dance if I asked you to dance?
    Would you run and never look back
    Would you cry if you saw me crying
    Would you save my soul tonight?
    Would you tremble if I touched your lips?

  2. #2
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    Еми кво да стане като админа е 91 набор и хал хабер си няма от копютри

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от RadioMan
    Еми кво да стане като админа е 91 набор и хал хабер си няма от копютри
    съгласна съм с тебе на мене ми удари бан и си мисли че ме уплаши хахах има и по хубави сайтове от този

  4. #4
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    Мн е тъп админа на music-bg.eu такива прости постове слага , че аман а цяло лято как ми бавеше саита малииии ту ме пускаше ту не , а постовете цяла седмица на 211 поста стоя

  5. #5
    Ми дайте тогава по-хубави сайтове ,подобни на този
    Would you dance if I asked you to dance?
    Would you run and never look back
    Would you cry if you saw me crying
    Would you save my soul tonight?
    Would you tremble if I touched your lips?

  6. #6
    аз лично много се кефя на този сайт http://music-place.net/ винаги има нови песни .. а този сайт админката много проста на Music-bg.eu

  7. #7
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    Те там всички прости и надути добре че го затвориха няма място в мрежата .

    аз съм фен на този саит всеки ден качвам хаус www.99mp3bg.net

  8. #8
    Супер фен Аватара на Di
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 689
    Питах администратора и каза,че е затворен,щото имало проверки от НСБОБ и няма да го има сайта повече.
    не се изказвай неподготвен,прасе

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от RadioMan
    Те там всички прости и надути добре че го затвориха няма място в мрежата .

    Благодаря за класификацията. Трогната съм. То така , щото сме прости сме те търпяли толкова време, и обмисляхме и друго за теб, но както и да е...това всичко защото сме ПРОСТИ.
    За всички , който ги интерисува!!!
    Сайта имаше невероятен Администратор (може да се разровите из мрежата, за да разберете, как е направен сайта и колко е чат Админа) и смея да кажа , че и екипа си бяхме ОК, просто имаше правила и следяхме да бъдат спазвани. Но излезнохме тъпи и прости , щото българите не сме свикнали някой да иска от нас да си спазваме правилата, но здраве да е.
    Сайта го няма и няма да бъде пуснат отново. На всички ни е много кофти, защото си имахме всичко , а което ни липсваше "простия" ни Админ ни го правеше до ден два.
    На всички , който им липсваме , искам да им кажа , че и те ни липсват много. На добър час и до нови срещи

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от RadioMan
    Еми кво да стане като админа е 91 набор и хал хабер си няма от копютри
    Кой е тъп ве маймуно?
    Слушай кво мойто момченце, аз за разлика от тебе разбирам ДОСТАТЪЧНО от програмиране
    за да не крада хорските сайтове, както хората крадяха от нас,
    и да НЕ СЕ МОЛЯ КАТО КУЧЕ за модераторски права като теб.

    Помниш ли ве?
    Помниш ли как се мазнеше и се молише на всички администратори,
    за модераторски права, помниш ли го как лазеше и лижеше задници?
    Но никой не те огря.

    Помниш ли как, ни "благодареше", че не сме ти изтрили темата,
    и "Проекта" ти отново продължавал, щото много те кефел сайта?

    Цитирай Първоначално написано от RadioMan
    Мн е тъп админа на music-bg.eu такива прости постове слага , че аман а цяло лято как ми бавеше саита малииии ту ме пускаше ту не , а постовете цяла седмица на 211 поста стоя
    Тъп е татко ти, че се е изпразнил в майка ти а не в сифона и си се родил ти.
    Искаш ли да запаля и да дойда до добричката ти кулиба и да ти
    строша и кътните зъби бе крива физиономио?
    Като ти бавеше сайта, някой караше ли те да се натискаш с тъпите си ремикси?

  11. #11
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    А ве еи оди паси овцете на село и си кради нелегалните песни от нета и си ги пускаи в шибания ти форум тук нямаш място крада идеи , молял съм се за права а ве еи да те светна аз те бъзиках ве умрял съм за твоите мизерните права в тъпия ти форум да ти кажа в аха бг е по яко да си мод отколкото в шибан форум като твоя !! Аиде отиваи да пасеш овцете а като си завършиш висшо за ИТ тогава ми прави форум и саит !!! Добричка колиба а ве еи аз живея на центъра ве ела ве да те натупат яко

  12. #12
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Цитирай Първоначално написано от RadioMan
    А ве еи оди паси овцете на село и си кради нелегалните песни от нета и си ги пускаи в шибания ти форум тук нямаш място крада идеи , молял съм се за права а ве еи да те светна аз те бъзиках ве умрял съм за твоите мизерните права в тъпия ти форум да ти кажа в аха бг е по яко да си мод отколкото в шибан форум като твоя !! Аиде отиваи да пасеш овцете а като си завършиш висшо за ИТ тогава ми прави форум и саит !!! Добричка колиба а ве еи аз живея на центъра ве ела ве да те натупат яко
    висшо
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от donika1979
    Цитирай Първоначално написано от RadioMan
    Те там всички прости и надути добре че го затвориха няма място в мрежата .

    Благодаря за класификацията. Трогната съм. То така , щото сме прости сме те търпяли толкова време, и обмисляхме и друго за теб, но както и да е...това всичко защото сме ПРОСТИ.
    За всички , който ги интерисува!!!
    Сайта имаше невероятен Администратор (може да се разровите из мрежата, за да разберете, как е направен сайта и колко е чат Админа) и смея да кажа , че и екипа си бяхме ОК, просто имаше правила и следяхме да бъдат спазвани. Но излезнохме тъпи и прости , щото българите не сме свикнали някой да иска от нас да си спазваме правилата, но здраве да е.
    Сайта го няма и няма да бъде пуснат отново. На всички ни е много кофти, защото си имахме всичко , а което ни липсваше "простия" ни Админ ни го правеше до ден два.
    На всички , който им липсваме , искам да им кажа , че и те ни липсват много. На добър час и до нови срещи
    ОоО Божеее гледали да спазват правилата я неме карайте да се смея аз бях редовна посетителка на този сайт и виждах колко бяха спазвани правилата като всичко се копираше от signal.bg , slava .. темподобни айде айде недейте,че сте смешни ако толкова ви е бил перфектен сайта да не е закрит сега ... а и като гледах админката как ги спазваше та напрао се изяждаше хаха

  14. #14
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    Хахахаха Нокаут

    А да допълня саита е затворен и заради ДОНИКА която цял ден качваше неизлезли песни това е абсолютно незаконно , да качиш песен която не е излязла официално и да ми я пуска , в нета .Момиче ти знаеш ли , че така нарушаваш авторските права на песента на издателя , и на самия изпълнител това е абсолютно нелегално и е против правилата .Мислех , че всеки го знае

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от RadioMan
    Хахахаха Нокаут

    А да допълня саита е затворен и заради ДОНИКА която цял ден качваше неизлезли песни това е абсолютно незаконно , да качиш песен която не е излязла официално и да ми я пуска , в нета .Момиче ти знаеш ли , че така нарушаваш авторските права на песента на издателя , и на самия изпълнител това е абсолютно нелегално и е против правилата .Мислех , че всеки го знае
    Ти си пълен психопат според мен...Нали се сещаш че я боли шапката Brithey Spears, дали някой някъде си в БГ и е пуснал песента. Все пак тез песни съм ги сваляла от чужди сайтове, не съм ги записвала у нас. Уникално тъп си ......
    В тази тема няма повече и да надникна, пишете си каквото искате , а ние си знаем защо стана така със форума и сайта.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от donika1979
    Цитирай Първоначално написано от RadioMan
    Хахахаха Нокаут

    А да допълня саита е затворен и заради ДОНИКА която цял ден качваше неизлезли песни това е абсолютно незаконно , да качиш песен която не е излязла официално и да ми я пуска , в нета .Момиче ти знаеш ли , че така нарушаваш авторските права на песента на издателя , и на самия изпълнител това е абсолютно нелегално и е против правилата .Мислех , че всеки го знае
    Ти си пълен психопат според мен...Нали се сещаш че я боли шапката Brithey Spears, дали някой някъде си в БГ и е пуснал песента. Все пак тез песни съм ги сваляла от чужди сайтове, не съм ги записвала у нас. Уникално тъп си ......
    В тази тема няма повече и да надникна, пишете си каквото искате , а ние си знаем защо стана така със форума и сайта.
    хахах НЕЗНАЕТЕ? Ами сигорно защото си "спазвахте" добре правилата

  17. #17
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    Хахах ама тя и да знаеше щеше да ви съди до дупка , че и пускате песента нелегално и то в ФОРУМ

  18. #18
    Пробвай този - http://music-joy.net

  19. #19
    Супер фен Аватара на Linns
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Милано
    Мнения
    1 277
    Радвам се, че ви е кеф, ама тва беше един от малкото сайтове от които може да се тегли от чужбина и винаги имаше която и песен да потърся, беше супер организирано и намирах всичко веднага, не ми се е налагало да чакам секунди и всякви такива простотии.. В момента нямам сайт за теглене, 'щото всички ги затвориха, да му еба майката ..

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Linns
    Радвам се, че ви е кеф, ама тва беше един от малкото сайтове от които може да се тегли от чужбина и винаги имаше която и песен да потърся, беше супер организирано и намирах всичко веднага, не ми се е налагало да чакам секунди и всякви такива простотии.. В момента нямам сайт за теглене, 'щото всички ги затвориха, да му е** майката ..
    Не знам, не съм ползвал този сайт, но мисля, че точно заради това е затворен сайта, шото не ти се е налагало да чакаш за да свалиш песен. Ако разбираш какво имам на предвид

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си