.
Затворена тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777

    Проблем с логване в ICQ. Проблем с микрофон и слушалки.

    Здравейте! Имам нов компютър и днес няколко пъти се опитах да подкарам ICQ- проблемът е, че ми се изписва, че паролата или акаунтът са грешни. Пробвах да си сменя паролата, но не помня отговорите на онези два въпроса. /все пак съм се регистрирала преди доста години/. Опитах да си сменя дори паролата, но имейл адресите, които въвеждам, не бяха разпознати /коеуто ме навежда на мисълта, че паролката ми може да е променена от "доброжелател"/. Да имате идея как да си реша проблема?
    И проблем номер две- звуковата ми карта е шестканална, тонколонките си вървят на 6, но микрофонът и слушалките не работят. Front panel в Settings->Control panel са неактивни. Микрофонът и слушалките са тествани на друг компютър и са изправни. Някакви идеи какво да правя?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  2. #2
    Здравей "kalpazanka".

    - Решение на първия проблем: Прегледай си всички електрони пощи - все някъде си получила съобщение от ICQ-то и от там поне може да научиш ICQ номера си! Внимавай на какъв език си пишеш паролата! Ако не стане нищо - създай си нова регистрация...

    - Решение на проблем № 2 - Настройките на микрофона и предния панел на кутията се правят от драйвера на звуковата карта...

    Успех!

  3. #3
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Хм, историята с драйверите би ли ми я обяснил стъпка по стъпка като за неинформатик?
    ICQ- номерът си го знам наизуст /дори съм си го проверявала на страницата ми/, паролата въвеждам коректно, но не мога да го подкарам.

    EDIT: Проблемът с кюто е решен. Останаха микрофонът и слушалките.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Хм, историята с драйверите би ли ми я обяснил стъпка по стъпка като за неинформатик?
    Ами точно стъпка по стъпка, не мога да ти обясня нещата, поради няколко основни причини... Първо не знам каква ти е звуковата карта, а от там и как точно изглежда програмата (драйвера) за настройка на звука. Единственото, което ми хрумва за момента да ти кажа, е че ако звуковата ти карта е примерно на "Realtek" трябва да търсиш програмата за настройка в "Control Panel"-а и там да гледаш за "Realtek Audio Manager" или нещо подобно... След като намериш програмата (ако въобще я намериш) някъде би трябвало да има настройки, за това коя букса на звуковата карта за какво да се използва - примерно: Зелена букса - изходящ стерео звук за 2 тонколони, Червена букса - Микрофон, Синя букса - входящ звук и т.н.

    Ето пример с настройките на червена (розова) букса, така че да служи за вход на микрофона:


  5. #5
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Точно това ми е проблемът- стигам до контрол панела, ръчкам настройки къде ли не и ефектът е този:
    Въпросът е кое не правя като хората...

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  6. #6
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Така, успешно активирах микрофона, но със слушалките успех нямам.

    Някакви идеи?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  7. #7
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    а3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си