.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Аватара на taffy
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    785

    Сега пък фотоапарата.. :D

    Така.. оня ден си изпуснах фотоапарата.. Praktica Luxmedia 7303. Обичах го..
    Та, беше включен и падна на обектива, при което обектива се изкриви и си остана в тва положение.. Още е в гаранция, носихме го, ама не се покрива.. Днес звъняхме на една фирма "Бушона" и казаха,че ще го оправят за 88 вл.. А при положение, че апаратчето е 180лв не съм убедена, че си струва.
    Ако някой има опит с тия неща кажете дали си струва да го пращаме, щото ако после нещо не е наред ш'са гръмна..
    Или направо да почна да събирам за нов?


    There are n0 0pti0ns f0r th0se wh0 break the rules.

  2. #2
    По добре нов \/
    И аз бях изпускал така един панасоник кво го правиха струваха и нищо.
    Обектива беше на салата вътре
    Моито мнение е,че неси струва да се ремонтира А и при положение че е 180лв и 80 е ремонта



  3. #3
    Аватара на taffy
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    785
    Еми то самата поправка излиза около 40-50 лв, ама и доставки, туй онуй..
    Вероятно нов ше се зима.. Мале колко ме е ядд
    Иначе за тая фирма много добри отзиви има, но все пак..


    There are n0 0pti0ns f0r th0se wh0 break the rules.

  4. #4
    Щом е Практика и вече е дал дефект - сменяй го. От опит ти казвам, не се базикам
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  5. #5
    Оффтопик: "MakeMeLaugh" - това да си изпуснеш фотоапарата върху обектива, се смята вече за дефет ли? Ако беше така щяха и гаранцията да и признаят в случая...

    По темата: И моя съвет към авторката на темата е да помисли за нов фотоапарат! Този може и да се оправи, но преди това трябва да го подариш на някого, който ще си го оправи безплатно...

  6. #6
    Практика са много добра марка аз ги предпочитам за фотоапарати по принцип... Но наистина по добре си вземи нов...

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от rosenhristev
    Практика са много добра марка аз ги предпочитам за фотоапарати по принцип... Но наистина по добре си вземи нов...
    Да бе. Нй-добрата оптика е Leica, но и Каръл Цайс не е зле. Практиката просто не струва. Матриците им са ужасни. Нали имахме такъв
    I'm RETIRED.
    I was tired yesterday, and today I'm tided too.
    http://www.facebook.com/john.stefanov
    http://blog.injenera.com

  8. #8
    Аватара на kalashnik
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    София
    Мнения
    934
    Цитирай Първоначално написано от ivanstef
    Цитирай Първоначално написано от rosenhristev
    Практика са много добра марка аз ги предпочитам за фотоапарати по принцип... Но наистина по добре си вземи нов...
    Да бе. Нй-добрата оптика е Leica, но и Каръл Цайс не е зле. Практиката просто не струва. Матриците им са ужасни. Нали имахме такъв
    Не говори така за Практиката, ние имаме един на 30 години цветен, който го пробвах дали бачка преди няколко месеца и си снима без проблеми във всички режими.
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OKF7g5XD5iU[/youtube]

  9. #9
    Аватара на taffy
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    785
    Оо, първо ще кажа, че Практиката никога, ама никога, никога, никога не ми е давала дефект ДО ТОЗИ МОМЕНТ! Даже си бях много доволна от него, правеше си много хубави снимки. Ако беше някой бъгав, нямаше хич да мисля за поправка.. Но Практиката си ми беше много добра..
    Даже сега най-вероятно същия ще си купя.


    There are n0 0pti0ns f0r th0se wh0 break the rules.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си