.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: книга

  1. #1
    Мега фен Аватара на PurpleDream
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    ....in the rain...
    Мнения
    5 275

    книга

    може да е имало такава тема - нз
    може темата да не е за тук - не ми пука

    Тааа някой от вас опитвал ли се е да пише книга и иска ли?
    За какво писахте? До къде стигнахте?....
    Залагате ли?! Спечелихте ли?!
    Че аз умирам, а вас ви презирам!

  2. #2
    Супер фен Аватара на stefity
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Варна...
    Мнения
    2 139
    Имала съм три опита. От които 2 бяха кримита и твърде много се заплетоха и не успях да ги продължа... А третият ми опит в момента е в процес на писане и за сега се развива най-добре от другите 2. Мисля, че с всеки написан ред писането ми се подобрява малко по-малко и поради тази причина не искам да спирам, защото с практиката ще науча и усвоя много неща.

    П.С. Мисля, че имаше една подобна темичка.
    To strive, to seek, to find, and not to yield...

  3. #3
    Повече от година писах на компютъра и преди около половин година изтрих написаното.
    От тогава до сега съм имала поне 10 опита да напиша нещо. Написвах по една-две (максимум 3-4) глави и го изтривах. Няма го просто старото добре познато вдъхновение.
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  4. #4
    какво значи "опитвам се"?
    или правя Нещо, или не правя нищо.
    развивам идеи, възможни сюжетни линии... не съм готова.

  5. #5

    ...

    Пиша, откакто се помня (а тва си е бая време) и като изключим първите два неуспешни варианта, вече съм завършила два романа в прилично количество от по над 700 ръкописни страници и завършвам третия си. Обещах си, че ще завърша проклетата трилогия и книгата-приложение с нея преди да навърша 18.
    Пожелавам успех на всички, които се захванат да пишат. Препоръчвам им "Мемоари на занаята" на Стивън Кинг, "Как да напишете и издадете своя книга" на анонимен български автор и "Курс по творческо писане" на Йосип Новакович. Много ми помогнаха, особено за третата книга. Шаткам главите една след друга!

  6. #6
    Мега фен Аватара на PurpleDream
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    ....in the rain...
    Мнения
    5 275

    Re: ...

    ^ някоя от тия книги има ли ги в интернет??
    Залагате ли?! Спечелихте ли?!
    Че аз умирам, а вас ви презирам!

  7. #7
    Супер фен Аватара на zvezdichkaaa
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^*в нас^*
    Мнения
    1 995
    ^Тази на Стивън Кинг,ако не се лъжа я имаше в един сайт-читанка.инфо или нещо от сорта...
    "Начукай ми го! Изнасили ме! Дискриминирай ме! Корумпирай ме! Манипулирай ме!
    Завиждай ми! Ограби ме! Мрази ме! Предай ме! Убий ме!
    Е, почувства ли се вече истински човек?"
    Дензъл Ребеловски

  8. #8
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    И аз съм се опитвала, но не се получи. Някак историята ми се заплете прекалено много от само себе си и успя да обърка и мен.

    Въобще, героите ми пощуряха и се отказах Предпочитам поезията.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  9. #9
    Първо, Здравейте! Аз започнах да пиша първо фенфикшъни и ги побликувам в един сайт, а сега започнах и една книга преди няколко месеца и за сега върви добре, малко бавно но се пак добре. Тя е фентъзи/романтика и малко ми е трудно защото трябва да обеснявам всичкото фентъзи което измисля. Моите приятели обаче казват че е добре и да продължа да пиша. Много ще се радвам ако воабще я завърша. За сега съм написала само пролога и първата глава до половината някъде. Радвам се, че има и други които пишат книги като тийнейджъри. Само така хора!! \/
    Хари Потър фен се родих,
    Хари Потър фен ще умра
    и от гроба ще крещя
    "Хари Потър е върха!!!"


  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    България
    Мнения
    1 713
    4 книги пиша в момента. Едната я пиша 1 година точно, сигурно ще ми отнеме още най-много 2!
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Танц

    Звънците ми глупашки
    Нека бъдат нашия звучен съпровод.
    Усмивки веселяшки...
    Тъга са те, ала от особен род.

  11. #11
    Да, беше фентъзи, като истински писател я щраках на старата пишеща машина (и по повод че тогава още нямах компютър), но не вървеше добре и я зарязах... Сега ми се иска да я почна на ново, но нямам вдъхновние а и времето не достига...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си