.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Уникален проблем със принтер !

    Имам проблем със принтера, не иска да сканира ! ЕPSON SX215 е и иконката Епсон скан дава грешка .. пише epson scan can not be started и ме пита дали искам да отвора някфо трабълшутинг

    всъщност проблема е със скенера ма няма нищо ...
    dilated dead not an option

  2. #2
    Преинсталирай драйверите за принтера!

  3. #3
    премахни принтера и всичко що си инсталирал с него и го инсталирай наново

  4. #4
    Не става ...
    dilated dead not an option

  5. #5
    Ся принтера почна да прави проблеми ейййййййййййййййййййй баси майката пише ми Click OK to open the printer driver. ... Paper Size:A4 Print Direction:Portrait AAAAAAAAAAAA закфо ме накарахте да си преинсталирам драйварите
    dilated dead not an option

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от sper
    Ся принтера почна да прави проблеми ейййййййййййййййййййй баси майката пише ми Click OK to open the printer driver. ... Paper Size:A4 Print Direction:Portrait AAAAAAAAAAAA закфо ме накарахте да си преинсталирам драйварите
    Съмнява ме, че и ти не знаеш какво правиш?!?! - Така ли е?

    Напълно съм сигурен, че проблема е софтуерен, а не хардуерен...

  7. #7
    прав си не знам какво правя .. софтуерен проблем значи ли че трябва да преинсталирам уиндоуса или ?
    dilated dead not an option

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от sper
    прав си не знам какво правя .. софтуерен проблем значи ли че трябва да преинсталирам уиндоуса или ?
    Ами какво да ти кажа... може да има много причини да не работят драйверите - възможно е и да трябва да си преинсталираш уина, но според мен може и да се оправи и без преинсталация! Драйверите са се бъгнали и за това ти правят проблеми!!! Първо ги дейнсталирай, както и премахни всички файлове от папката на програмата към принтера от "Program Files". Има и вероятност да липсва някой файл от уиндоуса, който да се ползва и от програмата за принтера - в този случай или трябва да намериш липсващия файл или да преинсталираш...

    П.С. - Както казах и преди това, причините може да са различни...

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от sper
    Ся принтера почна да прави проблеми ейййййййййййййййййййй баси майката пише ми Click OK to open the printer driver. ... Paper Size:A4 Print Direction:Portrait AAAAAAAAAAAA закфо ме накарахте да си преинсталирам драйварите
    Неблагодарна работа. Като не знаеш какво правиш - на майстор ходиш.
    I'm RETIRED.
    I was tired yesterday, and today I'm tided too.
    http://www.facebook.com/john.stefanov
    http://blog.injenera.com

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си