.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Знам ли и аз,майна
    Мнения
    862

    Имам една идея за разказ

    Хрумна ми идеята за разказ или роман(зависи колко дълго излезе) за човек,който случайно среща свой двойник,който е абсолютно идентичен на него като външност и характер и умения,завършили са едно училище по едно и също време.Могат и да си общуват по телепатичен път.Така двамата заживяват с предимствата на това си състояние,но се опитват да разберат и причините на този уникален феномен-дали е генетичен експеримент,пътуване в измеренията или паралелна реалност.Имам доста идеи за сюжета.Би ли ви харесало подобно произведение?

  2. #2

  3. #3
    Не ми се нрави много идеята, че ще са с еднакви характери. Много по-интересно ще е постепенно в развитието на сюжета да се видят различните им характери. Иначе като цялостна идея е добро. Само и изпълнението да е такова.
    Audio ergo sum

  4. #4
    О да !
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  5. #5

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    670
    Посредствено

  6. #6
    Предполагам би ми харесало.Но според мен ще е по-хубаво тази аномалия да е в следствие от таен правителствен генетичен експеримент
    Не се подчинявай на властта, ако това противоречи на принципите ти.
    Алберт Айнщайн

  7. #7
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    би било интересно
    съгласна съм с предложението на deputata

  8. #8
    Звучи приемливо, макар идеята да не е особено оригинална. Освен това доста си зависи и от самият характер на двамата герои - двама гадняри, например, ще размият баналното в идеята като цяло (поне според мен, де). Между другото и аз пиша и не мога да си намеря конкурс в който да участвам (сега или в най-близко бъдеще) - ако някой може да предложи нещо, ще съм мн благодарна :)
    Burning feathers,
    Not an angel
    Heaven's closed
    Hell's soldout

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си